Neler yeni
MEGAForum - Teknoloji Forumu

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

TEKNO SINAV EĞİTİM OTOMASYON PROGRAMI

• MFC Puanı
    0
🌟 Teknosinav: Eğitim ve Yönetim İçin Tüm İhtiyaçlarınızı Karşılayan Kapsamlı Çözümler! 🌟
Teknosinav, eğitim kurumlarının ve etüt merkezlerinin her türlü ihtiyacını karşılamak için geliştirilmiş geniş kapsamlı bir program sunuyor. Öğrenci ve personel yönetiminden sınav değerlendirmelerine kadar birçok özelliğiyle Teknosinav, eğitimde mükemmelliği hedefliyor.
🔍 Programımızın Özellikleri:
Sınav Değerlendirme ve Karneler

• Çoklu Sınav Türleri: LGS, TYT, AYT, KPSS, Yabancı Dil ve daha fazlasını optik okuyucudan hızlı ve doğru şekilde değerlendirin.
  • Esnek Optik Form Uyumu: Optik form ne olursa olsun programınıza kolayca adapte edilebilir. Aynı optik form, bir kez yapılan ayar sonrasında sürekli kullanılabilir.
  • Konu ve Başarı Analizleri: Konu havuzları ile detaylı analizler ve zengin rapor seçenekleri sunar. Öğrenci başarı düzeylerini ve konu bazlı performansları ayrıntılı şekilde takip edin.
Birebir Eğitim Programı
  • Kişisel Eğitim: Öğrenci ve öğretmenlerin en uygun saat ve yerde ders çalışmalarına olanak sağlayan kullanımı kolay bireysel eğitim modülü.
Parmak İzi ve Kartlı Geçiş Sistemi
  • Gelişmiş Güvenlik: Parmak izi ve kartlı geçiş ile öğrenci ve personel giriş-çıkışlarını güvenli bir şekilde takip edin. Anlık SMS bilgilendirme ve detaylı raporlama seçenekleri mevcut.
Muhasebe Programı
  • Etkin Finans Yönetimi: Öğrenci ve personel muhasebesini güvenli ve etkili bir şekilde yönetin. Taksitlendirme ve ödeme gecikme uyarıları gibi özelliklerle finansal süreçlerinizi kolaylaştırın.
Yoklama Sistemi
  • Mobil Yoklama: Öğretmenler, sınıf yoklamalarını cep telefonlarından alabilir ve veliye anlık devamsızlık SMS gönderebilir.
Okul Zil Programı
  • Ücretsiz ve Kolay Kullanım: Bilgisayarınızın ses kartını kullanarak zil programlarını ayarlayın. Zillerin çalışma saatlerini ekranınızda görün.
Ödevlendirme Programı
  • Ödev Takibi: Öğretmenlerin öğrencilere verdiği ödevlerin kayıtlarını ve durumunu izleyin. Yapılan ödevlerin detaylı raporlarıyla öğrenci performansını değerlendirin.
Bilgi Yarışması Programı
  • Eğlenceli ve Eğitimli Yarışmalar: Sınıflar ve gruplar arasında bilgi yarışmaları düzenleyin. Projeksiyon veya ekran çoklayıcı ile interaktif yarışmalar oluşturun.
SMS Sistemi
  • Bilgilendirme ve İletişim: Öğrenci sonuçları, devamsızlıklar, etütler ve duyurular hakkında SMS gönderin ve raporlar oluşturun.
Kiosk Sistemi
  • Otomatik Etüt İşlemleri: Öğrenci ve öğretmenlere etüt işlemlerini bağımsız olarak yapma imkanı sunan dokunmatik ekran kiosku.
Kütüphane Programı
  • Kitap Yönetimi: Kütüphane kitaplarının ve ödünç verilen materyallerin takibini kolayca yapın. SMS uyarıları ve barkod okuyucu özellikleri ile kütüphanenizi daha verimli yönetin.
Detaylı Bilgi ve Daha Fazlası İçin: teknosinav.com/anasayfa-228
Teknosinav ile eğitimde kaliteyi artırın, yönetim süreçlerinizi kolaylaştırın ve başarıya ulaşın!

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt