Neler yeni
MEGAForum - Teknoloji Forumu

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Şuan Ne Dinliyorsun?

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    9,400

Taladro Ft. Irmak Arıcı - Mahşer

Her şeyi tam değil yarım dile, Anlamı yok uyarımın bile Bozuk geliyor aşk tadın dile İlginç, yok bir mezarım bile Işıklar sönük
Kendime bakamıyor haldeyim Sırtım aynaya dönük, Bir kaldırım önü, Üzerime basıyor banktayım ölü Yaşlıyım hatta bunağım da
Kelimeler eziliyor dudağımda Sanki ne borçluyum sana ?
Hak etmedim Mutsuzum mutluluk durağında Çift kişilik oda tek kişilik aşk Uyanma diye hep sessiz olup, Kaç gece bu kahrı gönlüme attım
Şimdi biraz sessiz olun Uyumak basit unutmak zor Dilerim aşk sana yolluk olur
Beni unutursan bunu bana da bir anlat Belki karanlığa pusulam olur
Kırılıyor sabrın fay hattı Sana ne yaşattım bunu yaşattın ? Ve kır bahçelerine benzeyen evimin Bu gece bir yerine yaş aktı
Daha bu yüzle tanışmadım Her kare giz, sana akar kanım Ben kimseye bu denli yakışmamışken Bu sana hiç yakışmadı Dur, zararım kendime Dokunamam asla biliyorsun Kırgınım ne olur bilinmez ama Gözümden yaş diye düşüyorsun

Senin olsun yarınlar Bırak kalsın yanına Mahşerde buluşur söyleşir aşk Yaşıyorum uçurum kıyısında Hasretimin dili olsa da konuşsa Varsın ama yoksun Belki bekleniyor ya da bekliyorsun Pişmansın, belki saklanıyorsun Olsun, yine de yoksun Bu evin içi hep kış bitkileri Bu sana son tepkilerim Haydarpaşa garı eski biletleri Yırt, Bu gece kanlı bileklerim Hangi sona sevinir aşık? Her sona ayrı bir yük koyuyorsun Acıları tüketince mi doyuyorsun, Koşamıyorum çok yoruyorsun. Ellerin kirli bir kibrit Beni yakıyor kıyıyorsan bana Bedenim değil ruhum dimdik Ne verdin geri soruyorsun bana? Sahte yüzlerin yansıması Dünya dönüyorsa acınası Coğrafyamın yüzü, kaçamadığım Koskoca gezegenimde haritasın Sen deprem sonrası artçım Gündüz, gecem, inatçım Sevgim, soframa aşçım Bu gece gözlerim hayli sabahçı
Öl dedin ölmeyen acılara Ama ölüyor ölmeyen acılar dahil
Ölmeyen acı da ölüyorsa Ölmeden ölümümü gözledin ahir
Zorlar üzülmek üzeni Bu yollar bitmeli güzelim
Avuçların içine dünya dökerim Atlasım ol gel dünya güzeli...

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    9,400

İlhan İrem - Bitti​

Sana "git" diyen kimdi, milyonlarca benden birisi mi?
Gözlerime baksana gözlerime, gözlerimize

Sana "bitti" diyen kim, ben sadece git, demiştim
Hangi yıldızı görüp seçersen göklerden, ona git

Gül kokulu odamda kim gülümser uyanışıma
İpek geceliğinde kaç çığlığını duyarım daha
Daha kaç gün dayanır bu köhne yürek sürgitlere
Nereye gidersen git, ama sakın "bitti" deme...

:a-(113)::coffee:

Üst Alt