• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Son ZamanLarda En Çok Yaptıqınız ŞeyLeR?

Konular
1,228
MFC Puanı
2,020
saçmalamak,çok şey ummak ve elde var sıfırlar,huzur kaçırmak kısacası işe yarar bi durum yok !yinede çok şükür demeliymişim;)

Konular
16
MFC Puanı
420
Son zamanLarda Yüreğinde ALLAH korkusu oLan Dini Bütün biriyLe tanıştığım için ALLAH'ıma Şükrediyorum. Birde Dursun ALi ErzincanLının şiirLerine dadandım Yüreğime ALLAH ve ResüLüLLah aşk'ı düştü yakıyor beni

Siyah7

MFC Üyesi
Konular
173
MFC Puanı
1,090
hiç kurutunlarımla uğraşıyorum sonra sıkılıyorum içime bir darlık düşüyor. sorna bir kitap başka dünyaya dalıyorum kitap hiç bitmesin istiyorum yavas yavas okuyorum ki. dönmeyeyim geri hep o kitapta kalayım kahraman her zaman arasın hiç bulamasın o lanet seri katili istiyorum peşinden gitmek onu araması hoşuma gittiginden degil aslında. ben geri dönmek istemiyorum bu kadar basit.

Konular
174
MFC Puanı
550
kafa dinlemek yada dinlemeye calısmak oldu

Konular
174
MFC Puanı
550
İnsanları anlamaya calısmamak cünkü anlamayanları anlamak zor qeliyor

DoGu

MFC Üyesi
Konular
6
MFC Puanı
80
İnsanları anlamaya çalışmak bu sayede topluma bakış açısını değiştirmek :)