• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Jival VulRo

Üyeliği durduruldu!
Konular
95
MFC Puanı
50
bişey sorabilir miyim ben neden kendim imza ekleyemiyorum ?
ve neden kendim avatar eklediğimde çözünürlük düşüyor ?

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,460
Merhaba sevgili ArtemiS ; Rica etsem bunu avatarım olarak ayarlar mısın ? :)

tumblr_static_7gsmaksvuvk848cwoss4008oc.gif

Avatarin değiştirildi sevgili dostum.

.. Pisadam ilgilenirmisin sana zahmet.

Geç gördüm kusura bakma, yaptım ama senin sonraki mesajlarını görmeden yapmıştım. Sonraki mesajarını görünce en güncel olan isteğini tekrardan yerine getirdim.

bişey sorabilir miyim ben neden kendim imza ekleyemiyorum ?
ve neden kendim avatar eklediğimde çözünürlük düşüyor ?

Bütün üyelerimizin imza ekleme yetkisi vardır, imza eklerken ne gibi bir uyarı aldığınızı benimle paylaşırsanız ancak o zaman size yardımcı olabilirim.

170x250 boyutlarında bir avatar eklerseniz çözünürlüğü değişmez. Bu boyutlardan düşük yada yüksek ölçekli resimleri sistem otomatik olarak 170x250'ye çevirdiğinden çözürlükte değişimler meydana gelebilir. 170x250 boyutlarında yükleme yaparsanız bir problem yaşamazsınız.

İyi forumlar.

Jival VulRo

Üyeliği durduruldu!
Konular
95
MFC Puanı
50
Teşekkürler pisadam cevap için. o ölçülerde ayarlayıp koyduğumda da çözünürlük düşüyor belki de benim bilgisayarımla ilgilidir. imza eklediğimde de signatürü kaydet diyorum. yeni bir sayfa açıp alıntı yapılan konular gibi tuhaf bi şey yazıyor. ama eklenmiş imzam. yarım saat sonra falan. sorun yoktur benim için teşekkürler.

Araf

Üyeliği durduruldu!
Konular
198
MFC Puanı
440
Avatarin değiştirildi sevgili dostum.

Geç gördüm kusura bakma, yaptım ama senin sonraki mesajlarını görmeden yapmıştım. Sonraki mesajarını görünce en güncel olan isteğini tekrardan yerine getirdim.

Bütün üyelerimizin imza ekleme yetkisi vardır, imza eklerken ne gibi bir uyarı aldığınızı benimle paylaşırsanız ancak o zaman size yardımcı olabilirim.

170x250 boyutlarında bir avatar eklerseniz çözünürlüğü değişmez. Bu boyutlardan düşük yada yüksek ölçekli resimleri sistem otomatik olarak 170x250'ye çevirdiğinden çözürlükte değişimler meydana gelebilir. 170x250 boyutlarında yükleme yaparsanız bir problem yaşamazsınız.

İyi forumlar.

EStğ keyifli forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...