• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Son Dakika: Fenerbahçe, Jailson'un transferi için Dalian Pro ile görüşmelere başladı HABERİN DEVAMİ http://bc.vc/2QZr03C

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MF-Login

MFC Üyesi
Konular
1,276
MFC Puanı
60
Yerli Toplistler

www.toplist.biz.tr » PR 4
www.hittoplist.net » PR3
www.bazi.co » PR2
www.4nl.net » PR3
www.populer.ru » PR3
www.yenile.net » PR3
www.kral.im » PR 3
www.webdiyari.net » PR5
www.zirve100.com » PR2
www.toplist.com.tr » PR3
www.iyisayfa.net » PR4
www.webtasarimtoplist.com » PR2
www.sit-e.org » PR3
toplist.hitmotoru.net » PR2
www.webservis.gen.tr » PR5
dewrandeniz.somee.com » PR3
www.toplist25.com » PR3

Yabancı Toplistler

www.liveinternet.ru » PR9
www.toplist.sk » PR6
www.toplist.cz » PR8
www.top.ge » PR5
top100.rambler.ru » PR9
www.ipz.ru » PR4
www.i.ua » PR7
www.hotlog.ru » PR3
www.christiantop1000.com » PR5

MF-Login

MFC Üyesi
Konular
1,276
MFC Puanı
60
ToplisTR.NET, Toplist,Site Ekle,Sayaç Ekle,Link Ekle,Hit Kazan,Toplistler e Sitenizi Ekleyebilirsiniz

Amacımız, ziyaretçiye nitelikli siteler sunmak ve dolayısıyle nitelikli sitelerin hitini arttırmaktır. Bu bağlamda, sitelerinizin listeye kabul edilebilmesi için:

Sitenizin içeriği tamamlanmış ve ulaşılabilir olmalı. Başka bir siteye hit saglamak amacıyla yapılmış, özgün ve orjinal içeriği olmayan paravan siteler üyeliğe kabul edilmez.

Kendinize ait bir domain olmalı! Free domainler, sub-domainler veya alt sayfalar, yönlendirme vb. ya da kendi domaininiz altında bile olsa, sitenizin bir bölümü niteligindeki, http://www.domain.com/forum/index.php gibi linkler üyeliğe kabul edilmez!

Birden fazla PopUp açan, dialer, spyware, adware gibi ziyaretçiye zarar veren veya tedirgin eden unsurları içeren siteler üyeliğe kabul edilmez!

+++++grafik içerikli, ya da bu tür sitelere link veren, yönlendiren bir site olmamalı! Makul ölçülerdeki erotik siteler kabul edilebilir.

Site adı ve Açıklaması site içeriğine uygun ve mantıklı olmalı. Site içeriği ile ilgisi olmadığı halde, ilgi çekmek amacıyla, örneğin; " Nez +++++++++++ " gibi gayrı-ciddi isimler veya " ..::~AMAN ALLAHIM~::.. " gibi gereksiz noktalama ve işaretler içeren isimler kabul edilmez. Ayrıca tamamen büyük harf veya bold (kalın) yazmaya çalışmanız sonuç vermeyecektir. Eğer liste yetkilisi, site adını sitenizin içeriğine uygun bulmazsa, sitenizi inceleyerek uygun bir isim yazabilir.

Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra size verilecek olan HTML sayaç kodunu bir saat içinde, değiştirmeden, sitenizin görünür bir yerine eklemeniz gerekir. Sitenizin kontrolü sırasında liste sayacı sitenizde görülemezse başvurunuz red edilir. Sayaç kodu, sitenizde, aşağıdaki logoyu görüntüleyecektir:

sayac.gif

ToplisTR.NET Hakkında Aklınıza Takilabilecek Sorular için; Sıkça Sorulan Sorular bölümüne gözatmanızı tavsiye ederiz.

Onemli;Sayac Kodunu Eklemeyen Kisiler Lutfen Sitelerini eklemesinler Aksi Taktirde Siteleriniz Onaylanmayacaktir.

MF-Login

MFC Üyesi
Konular
1,276
MFC Puanı
60
Edu ve Gov Backlink
Google herhangi bir çıkar amacı gütmeden hizmet eden internet sitelerini yüksek pagerank, trustrank ve beraberinde yüksek sıralamalar ile ödüllendirir. Bu sitelerin link verdiği sitelerde bu ödülden pay alırlar. Tabi ki bu pay o sitelerden çıkan link sayısına bağlıdır. Bu siteler en sıklıkla rastlanan Edu uzantılı Resmi Eğitim siteleri ve Gov uzantılı Devlete ait Kamu Siteleridir. Bu sitelerden alınabilecek linkler pagerank değerinize ve sıralamanıza büyük katkı sağlar. En büyük problem ise, az link verme izni olan altın uzantılı bu siteleri bulabilmektir.
Çoğu özel tasarım olan bu sitelerin bir kısmı da drupal, joomla gibi hazır sistemlerdir. Drupal dofollow konusunda en çok tercih edilen sistemlerdir. Dolayısıyla bu domainleri bulma konusunda drupal yapısını düşünerek özel aramalar yapılabilmektedir.
Türk içerikli siteler, yabancı içerikli sitelere oranla her zaman daha etkilidir. Tabi ki site içi link çıkışı ve backlink sayısı da bu kaliteyi değiştiren etkenlerdir.
Örnek bir edu yorum yapılabilir site bulma yöntemi
<!--[if !supportLists]-->? <!--[endif]-->site:.edu inurl:node comment
Örnek bir gov.tr yorum yapılabilir site bulma yöntemi
<!--[if !supportLists]-->? <!--[endif]-->inurl:.gov.tr "Leave a Reply"

MF-Login

MFC Üyesi
Konular
1,276
MFC Puanı
60
Organik Hit Programı - Ücretsiz
Bu program daha önce sadece bir sitede yayınlandı ancak daha sonra siteden kaldırıldı..

Bu program gerçektende hit kazandırıyor ve tüm sitelerinize hit sağlıyor.
Ancak şunu belirtmekte fayda var sayyac ve google sayaçları bunu yiyor diğer analiz raporları yemiyor.

Çoğu sitede bu programı insanlara ücretsiz vermeye çalışanlar var, inanmayın almayın.

Deneyin zararını görmezsiniz, ben görmedim

Kullanımı böyle :

* Program organik hit veriyor..
* Aranacak kelime kısmına siteniz keyword kelimesi misal kişise güncel webmaster blogu yazın gidecek adres yerine de site adresinizi yazın misal http://forumhatti.com yazın.

1-2 gün deneyin faydasını göreceksiniz (UMARIM bu tip programlar wmaraci kurallarını ihlal etmiyordur.)

[HIDE][/HIDE]
[HIDE]
[/HIDE]

MF-Login

MFC Üyesi
Konular
1,276
MFC Puanı
60
-Hit | Ücretsiz Mükemmel Organik Hit Programı O-Hit | Organik Hit Programı
Merhaba arkadaşlar, yeni projem o-hit ile sizlere web sitelerinizin organik olarak hit kazanmasını sağlıyorsunuz.Programın çalışma mantığını kısaca açıklayayım.
Programa web siteniz ile Kayıt olup giriş yaptıktan sonra tek yapmanız gereken kredi Kazan butonuna tıklamak olucak başka yapacak bir şeyiniz yok.Program açık kaldığı sürece siz kredi kazanacak,sitelerinize hit kazandıracak ve başkalarının sitelerininde hit kazanmasını sağlayacaksınız.
Program tamamen organik hit sağlayacaktır, hiçbir yan etkisi yoktur.
Programın virüs tarama sonucu aşağıdaki gibidir ancak bazı virüs programları programı açtıktan sonra uyarı verebilir bunun nedeni ise program bu işlemleri yaparken Web browser kullanıyor ve browser ile sitelere bağlanıyor olmasıdır. sisteminize karşı hiçbir zararı yoktur.Programı yeni çıkarttığım için bana biraz destek olmanızı istiyorum programı açık tutarsanız programın gelişmesinede okadar katkıda bulunmuş olacaksınız.program yeni olduğu için şu anki hit sayınız biraz düşük olabilir ancak program kullanıldıkça hitiniz artacaktır...
Hadi bakalım Bismillah diyelim ve başlayalım.

Kampanya: Site görüntüleme sayısı 500 olan üyelerimize bizden 500 Kredi Hediye..
Not: Popup pencere açan ve kullanıcılara eziyet çektiren siteleri dizinden kaldırıyorum haberiniz olsun arkadaslar. program ücretsiz yayın yapıyor ve insanlara yardım amaclı kodlanmıstır işlerimizi zorlastırıp insanlara eziyet etmeyin lütfen!!
pc54y.png

+ PROGRAMA ÜCRETSİZ KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ +
pc54y.png

[HIDE] + Programı İndirmek için aşağıdaki resime tıklayabilirsiniz[/HIDE][HIDE]

MSINET.ocx hatası alanlar: aşağıdaki dosyayı indirip Windows/system32 dizinine atsınlar program sorunsuz çalışacaktır..
MSINET.OCX İNDİR
pc54y.png

+Programın Virüs Taraması:
Tarama Sonuçları için tıklayınız..
pc54y.png

+Programdan Görüntüler:
qcxrg.png

qcxru.png

[/HIDE]

MF-Login

MFC Üyesi
Konular
1,276
MFC Puanı
60
En iyi SEO programını ücretsiz indirin
Burada backlink programı satmak yasak ama zaten program bana da ait değil, ilk 7 gün ücretsiz olduğundan sadece iyi niyetle paylaşmak istedim. Eğer burası yeri değilse özür dilerim ve moderatörlerin konuyu ait olduğu yere taşımasını rica ediyorum.
Sadece piyasada dolanan bazı kendisini SEO uzmanı sananların aslında müşterilerden para alıp sadece bazı seo programlarını çalıştırmaları can sıkıcı bir durum.
Bu Money Robot Submitter programında her türlü backlink stratejileri uygulayarak iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. İlk 7 gün ücretsiz deneyin, eğer hoşunuza giderse de lisans satın alırsınız, ben de zaten bu deneme sürümü bittikten sonra satın almak istiyorum.
En yakın zamanda türkçe dil modülü de eklenecektir. Programın yetkilileri beni yabancı forumlardan tanıdığı için türkçe ve rusça dil modüllerini oluşturmakta yardım istediler.Ben de açıkçası kırmak istemedim. Deneme sürümünü indirmek için kendi sitesine gidebilirsiniz
[HIDE]http://www.moneyrobot.com/tr[/HIDE]

MF-Login

MFC Üyesi
Konular
1,276
MFC Puanı
60
Organik hit Programı Fullorganikhit.com
SEO yani Search Engine Optimization tüm dünyada ve Türkiye***8217;de insanların başarmak için uğraştığı ancak her nedense ortalıkta dolaşan bilgi kirliliği nedeni ile bir türlü başaramadığı bir konudur.
Bu nedenle sizlere bu konuda kısa ama faydalı bilgiler vermek istedim.
Öncelikle şunu belirteyim ki ben asla forum ve diğer paylaşım mecralarında bu konuda yazmadım çizmedim konuşmadım.Şimdi neden diyorsunuzdur..
Hemen cevaplayayım: forumlarda veya başka paylaşım platformlarında seo ve benzeri konularda ne zaman bilgi vermeye çalışan biri olsa o platformlarda bilen bilmeyen anlayan anlamayan kim varsa hemen karşı tavır alarak verilen bilgiyi hazmetmek yerine bilgiyi paylaşana karşı tavır alıp paylaşanı paylaştığına pişman ediyorlar.
Ben de zamanımın çoğunu seo ve organik hit üzerine yaptığım çalışmalar ve yazdığım programlarla geçirdiğimden bu anlamsız tartışmalara neden olacak ve var olan bilgi kirliliğine katkıda bulunabilecek paylaşımda bulunmadım.
Bunun yerine Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz düsturu geriğince seo ve organik hit konusunda verebildiğim tüm hizmeti ülkeme ve ihtiyacı olan kişilere ve müşterilerime vermeye çalıştım.
Lafı daha fazla uzatmadan seo ve organik hit için aktarmak istediğim bilgilere geçelim.
Site içi optimizasyon
organik hit programı indir , organik hit programı,organik,

Öncelikle seo da başarılı olmak ve organik aramalardan istediğimiz organik hiti almanın yolunun öncelikle site içi optimizasyondan başladığını belirteyim.
Bu öylesine önemli bir konudur ki bu sorunu aşmadan seo ve organik hit başarısı neredeyse imkansız demektir.
Arama motorları iyi optimize olmuş ve hızlı açılan siteleri severler bunun dışında kalan siteleri ise tabiri caiz ise tamamen cezalandırırlar.
Eğer siz sitenize gelen arama motoru botlarını çok fazla yoracak tarzda optimize sorunu olan bir site ile yola çıkarsanız bu botlar sizin sitenizi indexlemek istemediklerinden belki başarılı olabilirsiniz ama bu başarı çok ama çok gecikecektir belki de hiç gelmeyecektir.
Ama tam optimizeli bir sitede ise yaşayacaklarınız bunun tam tersidir.
Sunucu Site İlişkisi

Sitenizi barındırdığınız sunucunun,sitenizin doğru çalışabilmesi için gereken ayarlarının yapılması ve site ile tam uyumunun sağlanması, ayrıca sunucunuzun locasyonu, sizinle beraber o sunucuyu kullanan diğer sitelerin ***** ve benzeri zararlı içeriklerden arı olması da çok önemli konular arasındadır.
Türkiye***8217;deki bir site 80-120 ms de connection yaparken Amerika***8217;dan yayın yapan bir sitenin minimum 200 ms de connection yaptığını unutmayınız.
Bu uyum sitenizin gelen taleplere tam ve yeterli tepkiyi vermesini sağlayacaktır.
Özgün içerik

Siteniz eğer sürekli içerik girilen bir site ise bu içeriğin kopyala yapıştır yerine sizin kendi tarzınızı yansıtan makalelerden oluşmasına özen göstermelisiniz ve bu makaleler de tam anlamı ile seo ya ve organik hit başarısına uygun olmalıdır.
Bunu nasıl yazarım gibi bir sorunuz var ve aly yapınız wordpress değilse, word press in yoast adında seo ya uygun bir makale yazılmasını sağlayan eklentisi bulunmaktadır boş bir wp site kurarak bu sitenin admin paneline bu eklentiyi kurup makalelerinizi orada yazdıktan sonra sitenize eklemeniz faydanıza olacaktır.
Bir günde 10 bin tane kopya içerik girilen bir sayfadan sadece bir tane seo ya uygun içerik girilmiş sayfa daha makul ve başarılı olacaktır.
Sosyal Medya ve Organik Hit

Sitenizi tüm bu anlatılanlara uygun hazırladınız ve artık diğer destek ortamlarına ihtiyacınız var çünkü sitenizin sosyal medyalarda beğenilen ve paylaşılan içerikleri ile doğal yollardan yükselmesini sağlamalısınız yanı sıra Full Organik Hit SEO ile Ücretsiz Doğrudan ve Organik Hit Akışı sitesinden Full Organikhit programını ücretsiz olarak indirebilir ve bilgisayarınızda açık tutarak bir yandan başkalarının sitesini ziyaret eder diğer yandan da sizin sitenizi başkalarına ziyaret ettirmiş olursunuz.
Sosyal medayadan gelen organik hitler ile Full Organikhit programından alacağınız organik ve doğrudan hitler sayesinde siteniz eğer daha önce söylediğim kurallara göre dizayn edilmiş ise sizin bile şaşıracağınız oranda başarı elde edecektir.
Seo Uyum Raporu

Sitenizi GTmetrix | Website Speed and Performance Optimization ve benzeri araçlarla sık sık test ederek seo ya uygunluğunun bozulup bozulmadığını kontrol ediniz çünkü siz sayfanıza resim,reklam ve içerik girdikçe sayfanızın seo başarı oranı muhakkak düşecektir.
Sitenizden gerçekten verim almak istiyorsanız gerçekten ona ya emek vermelisiniz yada sizin yerinize bu emeği verecek birini bulup ücretini ödemelisiniz,bu şartlarda yaşatılan bir siteden ise iyi paralar kazanmamanız için hiç bir neden yoktur.
Saygılarımla
Muhammed Ravullu

Full Organik Hit

Full Organik Hit Seo Programı ile Google Google Maps Bing Yandex Yahoo sıralarında yükselmek çok kolay ve tamamen ücretsiz. Merhaba arkadaşlar , Her webmaster ***8217; ın, web sitesi sahibinin hayali, web sitesinin organik veya doğrudan yapılan ziyaretler ile kullanıcı sayısının artmasıdır. Bu kullanıcı sayısını, Günlük tekil hit olarak ta değerlendirebilirsiniz. Gün içerisinde web sitenize iki farklı yoldan hit akışı sağlarsınız.
Organik Hit

Organik hit arama motorları vasıtası ile anahtar kelimeler üzerinden web sitelerine gelen ziyaretçi akışına verilen isimdir.
Doğrudan hit

Kullanıcıların web sitenizin adını Tarayıcı***8217;nın adres çubuğuna yazarak yada Sık ziyaret edilen siteler tercihlerine ekleyerek sitenizi ziyaret etmeleri sonucu sağladıkları hit akışına verilen isimdir.

Programı [HIDE]Full Organik Hit SEO ile Ücretsiz Doğrudan ve Organik Hit Akışı adresinden yada Google da yükselin,yeni google hit canavarınız[/HIDE] adresinden indirebilirsiniz...

Programın bazı başarı sağladığı kelimeler.kontrol için linklerinide ekledim...

Minoxil
sinema izle
hd film izle
makale ekle
imleme sitesi
firma ekle
firma rehberi
otomobil kiralama sitesi
Kontör yükleme
kontör
parça kontör bayiliği
online kontör
k1 belgesi
k2 belgesi
takı
yüzük
bileklik
kolye
küpe
yetki belgesi
barkod yazıcı
dokunmatik ekran
projeksiyon fiyatları
plotter
plotter sitesi
basur tedavisi
bitkisel ürünler
bitkisel
kanal ızgarası
kompozit ızgara
polimer kanal
döküm sitesi
bank ayağı
rent a car
istanbul rent a car
oto kiralama
ümraniye rent a car
bostancı rent a car
ayakkabı
9 lu zayıflama çayı
daily form
çam yağı
saç dökülmesi
naturaderm
Gainmax
göğüs büyütücü
penis büyütücü
bel fıtığı
boyun fıtığı
raspberry ketone
green coffee bean
diş beyazlatma
l carnitine
power plus

MF-Login

MFC Üyesi
Konular
1,276
MFC Puanı
60
organik-hit%20programi-1.jpg

organik-hit%20programi-2.png

Bu programı devamlı açık tutmanız halinde sitenize günlük minimum 5000 in üzerinde farklı ip adreslerinden organik tekil hit geliyor, piyasada ki kredili sistemler gibi çalışmıyor, yapmanız gereken tek şey programı çalıştırıp site url nizi programa yazmaktır. Bu program sayesinde Alexa ve Google Pagerank değerleriniz hızla yükselecektir.

Not: Programı indirdikten sonra lütfen virüs taraması yapınız, WPAraci.com programın kullanımından doğacak olası zararları kabullenmemektedir.

[HIDE]İndirmek İçin Tıklayınız

Kaynak: http://wparaci.com/u...programi-indir/
[/HIDE]

MF-Login

MFC Üyesi
Konular
1,276
MFC Puanı
60
Dynamite ile Milyonlarca Ziyaretçi Akınına Uğrayacaksınız
That***8217;s WordPress tarafından geliştirilen ve 2012 yılında ilk beta testinden tam not ile geçen otomatik imleme eklentisi Dynamite, geliştirilmiş özellikleri ile tüm internet kullanıcılarına sunuluyor. İlk beta testinden bu yana birçok kişinin ilgisini çekmeyi başaran Dynamite, sitelerinizi Google arama motorunda en üst sıralara yükseltebilmek ve sosyal medyada bilinirliği arttırmak için yeni sahiplerini bekliyor.

Dynamite Nedir?
justlanded_adminpanel-copy.png

Dynamite eklentisi otomatik imleme, ping çalışmaları ve daha birçok çalışmayı yapabilen, Google ve Sosyal Medya dostu bir eklentidir. Dynamite, sitelerde yer alan yazıları farklı sosyal network ağlarında yayınlanmasına imkan sağlar. Bu şekilde sosyal network ağlarındaki takipçilerin, sitelerde yer alan konulara yönelmesine ve sitelere organik hit gelmesine ortam hazırlar. Google üzerinde hem yazıların hem de sitenizin üst sıralara çıkmasına sağlayarak, PR değerlerinizin de artış göstermesini sağlar. Dynamite sitelerin timeout olmadan yükselebilmesine ve backlink için para ödemeye gerek duyulmadan sitelere imleme yapılabilmesine imkan sunar.

Dynamite Nasıl Çalışır?
sdy.png

Dynamitenin çalışma sistemi çok basit ve kullanışlıdır. Dynamite, tüm webmasterlerin normalde manuel olarak yaptıkları işlemleri otomatik olarak yapabilen bir eklentidir. Tek yapılması gereken Dynamite eklentisini kurup, ayarlarını yaparak kullanıma hazır hale getirmektir. Kullanıma hazır hale getirilen Dynamite programı, Dynamite filtreleri ile kontrol edildikten sonra servisler ile otomatik olarak bağlantı kurulabilmektedir. Bu şekilde program aktif hale gelip, sitelerdeki içerikleri paylaşıldıktan hemen sonra sosyal network ağlarında yayınlamaktadır.

Dynamite eklentisi arka planda sizi rahatsız etmeden otomatik olarak çalışmaktadır. Tek yapılması gereken eklentiyi aktif hale getirip, ayarları ve içeriği düzenlemektir. Daha sonrasında eklenti tüm işi sizin adınıza yapacaktır.

Dynamite***8217;nin Desteklediği Sosyal Ağlar
Dynamite sistemi şu anda 20 adet sosyal ağı desteklemektedir. Bu ağlar; Facebook, Twitter, ***8211; Facebook Fan Sayfası, Twitter, Linkedin, Tumblr, WordPress Altyapılı Blog ve Siteler, Blogger, Live Journal, Onsugar, Blog.com, Friendfeed, Zootool, Del.icio.us, Diigo, Plerb, Buzzerly, Status Alt Yapılı Bloglar, Identi.ca, Twitxr ve Google Blog Ping gibi popüler ve yüksek kitleli ağlardan oluşmaktadır.

wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 763x423 and weights 26KB.
sinirsizhesap.png

Dynamite Eklentisinin Genel Özellikleri
  • Sosyal network ağları içerisinde milyonlarca üyesi olan Facebook, Twitter, Tumblr ve daha birçok sistemi barındırmaktadır.
  • Dynamite eklentisine 20 adet sosyal network ağı içerisinden sınırsız sayıda hesap eklenebilmekt.edir.
  • Yönetim paneli amatör veya uzman webmaster fark etmeksizin herkesin anlayabileceği şekilde tasarlanmıştır.
  • Dynamite sistemi, özel servisleri içermekte olup, Facebook, Linkedin, Twitter, WordPress gibi ağlar özel api sistemi ile kodlanarak daha etkili hale getirilmiştir.
  • Dynamite eklentisi aracılığıyla yazılarınızı kategorilere ayırıp, Dynamite filtreleme özelliğiyle imleme yapacağınız kategorileri ve imleme yapmaya gereksinim duymadığınız kategorileri ayırabilmek mümkündür. Belirlediğiniz kategorileri tercih edilen sosyal network ağlarında ki kategorilere göre de ayrılabilmektedir.
  • Dynamite eklentisi ile yüzlerce siteye aynı anda içerik eklenebilmektedir. WordPress veya blog altyapılı sitelere eklentiye ekleyip, özgün içeriği manuel olarak eklentiye koyarak, aynı anda yüzlerce sitede tanıtım yazısı veya makale yayınlayabilmektedir.
  • Dynamite ile sitenize eklediğiniz tüm içerikleri otomatik olarak imletilebilmektedir. Otomatik imleme sırasında raporlar anlık olarak takip edebilmekte olup, tüm ayarlamalar ve değişiklikler yönetici panelinden manuel olarak da düzenlenebilmektedir. Sitelerdeki başka bir güne zamanlanmış yazıları da imleme yapabilmektedir.
  • Dynamite eklentisine, yönetici panelinden her network ağı için sınırsız sayıda hesap eklenebilir ve hesaplar yönetici paneli aracılığıyla test edilebilir.
  • Spin mekanizması aracılığı ile uğraşmadan yazılar spinli hale getirebilir ve spinli yazı girişi yapabilir. Spin mekanizması sayesinde yayınlacak yazılarda %70***8217;lik bir özgünlük oranı oluşur. Sitelerinize spinli ve büyük oranda özgün yazılar eklenir.
  • Dymanite sistemi Google dostudur ve Timeout filitresi sayesinde siteleri timeout riskinden korur.
Dynamite***8217;nin Avantajları
wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 500x418 and weights 69KB.
sayyac11.png

• Eklediğiniz içeriklerin Google tarafından beğenilmesine ve üst sıralara çıkmasına olanak sağlar. Yazıların hızlı indexlenmesine ve sitenizin Pagerank değerinin artmasına yardımcı olur.
  • Tüm işleri otomatik yapıp, sizi rahatsız etmeden arka planda işlemleri yürütür. Bu süreçte sitenizde hiçbir yavaşlama veya kasma problemi gözlenmemektedir.
  • Sitenize hiçbir ücret ödemeden backlink sağlar. Üstelik backlink sonucunda ortaya çıkan timeout riskini 0***8217;a indirir.
  • Sitenize organik hit sağlar ve sitenizin sosyal medyada popülerliğini arttırır.
  • Aynı anda yüzlerce farklı ağı yönetebilmenizi ve içeriklerinizi kısa sürede tüm sitelerinizde yayınlayabilmenizi sağlar.
  • Pro paketine özel sınırsız hesap ekleyebilme özelliği sayesinde yüzlerce farklı hesaptan imleme ve hit getirebilme imkanı yaratır.
  • Amatör webmasterlara uzun vadede elde edebilecekleri başarıyı kısa sürede elde etme imkanı sağlar.
  • Profesyonel seo uzmanlarına zaman kazandırır ve seo***8217;ya yararlı birçok işlemi Dynamite eklentisi üzerinden tek bir tıkla yapabilmeyi sağlar.
Dynamite Kimlere Hitap Eder?
Dynamite eklentisi onlarca farklı ihtiyacı giderebilecek müthiş bir eklentidir. Bu yüzden de birçok kişiye hitap etmektedir. Peki bu kişiler kimlerdir? Diye soracak olursanız;
  • Seo işlemleri ile uğraşan kişilere
  • Marka sahibi olan ve markasını daha fazla kitleye duyurmak isteyen kişilere
  • Sahip oldukları ve satışa çıkarmak istedikleri ürünü daha fazla kişiye ulaştırmak isteyen kişilere
  • İnternet üzerinden marketing işleriyle uğraşan, yani satışlardan komisyon alan kişilere
  • İşletme sahibi olan ve belirli bir kitleyi takipçisi haline getirmek isteyen kişilere
  • Sitesini Google üzerinde üst sıralarda görmek isteyenlere
  • Hızlı indeks almak ve organik hit sahibi olmak isteyen kişilere
  • Backlink ihtiyacı olan kişilere
  • Webmaster dünyasında amatör olan ancak hızla yükselmek isteyenlere
  • Profesyonel webmasterlerden olup, tüm işleri manuel yapmak yerine otomatik yapmak isteyen kişilere
Neden Dynamiteyi Kullanmalıyız?
Birçok kişi tüm bu avantajlı özelliklere rağmen hala neden Dynamite***8217;yi kullanmalıyız? Diye düşünebilir. Dynamite kullanmalıyız! Çünkü Dynamite site sahiplerine zaman kazandırır ve sitelerin yükselme hacmini arttırıp, siteleri Google üzerinde üst sıralara çıkabilmesini sağlar. Siteleri Google dostu yapar ve Google***8217;nin sevdiği siteler arasına sokar.

Dynamite eklentisine sahip olan sitelerin daha fazla kişi tarafından bilinmesine ve ziyaret edilmesine olanak sağlar. İmleme ve sitenizi tanıtma işlemini bedavaya getirir. Üstelik fiyatı çok uygun olup, yaptığı işlemler ile siteleri en az bütçeyle geliştirebilmeyi olağan kılar. Siten tanıtımlarını ve içeriklerinizi en sağlam platformlarda paylaştığından dolayı, hit sayınızın her geçen gün arttırır. Bu sebeple de kısa sürede siteleri geliştirip, maddi değerlerini yükseltir.

Promosyon Kodu için mesaj bırakınız aşağıdaki kodu için tıklayınız.
Dynamite Pro %25 İndirim Kuponu
Dynamite Basic %25 İndirim Kuponu
Wordpress Etiket Botu %40 İndirim Kuponu

MF-Login

MFC Üyesi
Konular
1,276
MFC Puanı
60
yandex.com.tr
www.yandex.com.tr
Arama motorları arasında bir numara olan yandex ile istediğiniz herşeyi bulabilme imkanınız var..

GoodUsefulLinks
www.good-useful-links.com
149,323. sıradadır. Siteye en çok ziyaretçi Hindistan `dan gelmektedir. Bu arama motoru California `da kurulmuştur. Yaklaşık 3 yıldır hizmet vermektedir. Ziyaretçi sayısı yükselişe geçmiştir..

Gothicana
gothicana.com
Popüler arama motorları arasında 4,240,545 sırada yer alır. Site 2004 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Kullanıcı sayısı her ay artmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri `nde kurulmuştur..

MF-Login

MFC Üyesi
Konular
1,276
MFC Puanı
60
Zirvelist.Org
www.zirvelist.org
Sizde Web Sitenizi Zirvelist.Org ye Kaydedin Sizin..

Arabul.Biz
www.arabul.biz
En popüler dizin arama motorunuz en güzel katogori..

MF-Login

MFC Üyesi
Konular
1,276
MFC Puanı
60
Amazon.Com
www.amazon.com
Dunyanın En Büyük Elektronik Alım Satım Yapılan E-..

Search.Com
www.search.com
Alt Arama Sitelerinde Diledigin Kadar Sonuç..En Po..

Jumpcut.Com
www.jumpcut.com
Arayıpta Bulamadığınız Tüm Videolar İçin Jumpcut.C..
Vimeo.Com
www.vimeo.com
Bulamadığınız Tüm Videoları Bulabilmek İçin Vimeo...

flickr.com
www.flickr.com
Oldukca Buyuk Bir Resim Paylasim Sitesi. Basit ve ..

MF-Login

MFC Üyesi
Konular
1,276
MFC Puanı
60
Ask.Com
www.ask.com
En Çok Hit Alan Ve Hit Kazandıran Arama Motoru Ask..

Hotbot.Com
www.hotbot.com
Büyük Arama Motorlarını Kullanıp Size Sınırsıza Ya..

Excite.Com
www.excite.com
Sadece Kaliteli Resimlere Ulaşabileceğiniz Excite...

Google.De
www.google.de
Dünyanın Bir Numarası Google'ı Bilmeyen mi Var? He..

Dogpile.Com
www.dogpile.com
Meta Arama Motoru Kullanan Oldukca Hizli Basit Bir..

Go.Com
www.go.com
Yahoo Tarafından Yapılmış, Dünyanın Önde Gelen Ara..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...