• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Sohbet.Net Yonetimi Hakkında..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
51
MFC Puanı
130
Oncelikle hepinize kolay gelsin forum sever arkadaşlar. Yaklaşık 2 senedir ZaiL(mehmet abi) ve OxiGeN (emir abi) ile beraber Sohbet.net yonetiminde Services ve Network adminliği olarak görev etmekteydim. Yaşadığım sağlık sorunları yüzünden bilgisayar ve radyosyon veren hiç bir aletin yakınında dahi durmamam gerekiyor. Bu yuzden irc ve internet kullanıma bırakmış olmaktayım. Geçmişimde Elismina abla Mehmet abi Emir abi bu konu yuzunden ameliyat olduğumuda bilmektedir. Bana kendilerinin gösterdiği azim sabır ve kardeşlik gösterileri için kendilerine sonsuza kadar teşekkür ederim. Hero tarık abime de cok tşk ediyorum :) Herşey için sağolun, hoşcakalın Dostlar...

Son düzenleme:
Konular
518
MFC Puanı
0
Cok gecmis olsun DarkLord sen zaten yeteri kadar ilgilenmissin ameliyat oldugun halde.. simdi biraz kendine vakit ayirma zamani. Sana zarar verecek ve sagligini tehdit edecek maddelerden uzak durman en iyisi.. Kendine cok ama cok iyi bak guzel insan... Umarim en kisa surede iyilesirsin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...