• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Smokinli Kolibandı Hoca " Derdim Var "

Konular
74
MFC Puanı
770
Tamam bi dahakine uçan tekme kullanırım :honk:
Çocuk yapmak ergenlikle başlayıp imalat fabrikaları iflas.edene kadar devam eden bir sürectir :y
45 ten sonra yapılırsa çocuğun hızına yetişmek zor olur :honk:
Kapasiteyi biraz daha zorla bakalım :p

Bandın kalitesi x cekiş gücü / hava sıcaklığı x rüzgar hızı + nem oranı formülü ile bulabilirsin :y

bugün sen dinlen yarın ben sana saçma sapan sorularımı sormaya devam edeceğim :D

Konular
32
MFC Puanı
27,870

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
Efendim yürüyen bela :y

Burnunun ucunu göremiyor diye bir insana azar atılır mı hocam? Napmalıyım hocam elimde aynayla dolaşsam olur mu hocam? :s2
Bir de hocam bu azara azar demişler madem neden azar azar atmıyorlar? Azana mı atıyorlar hocam? Peki azar azar azsak nolur hocam? :honk: :s2

Konular
32
MFC Puanı
27,870
Burnunun ucunu göremiyor diye bir insana azar atılır mı hocam? Napmalıyım hocam elimde aynayla dolaşsam olur mu hocam? :s2
Bir de hocam bu azara azar demişler madem neden azar azar atmıyorlar? Azana mı atıyorlar hocam? Peki azar azar azsak nolur hocam? :honk: :s2

Üstume dinamit bağlayıp patlatmak istiyorum :y
Burun ucunu görebilmek adına kendine özel burun ucu gösteren bir dikiz aynası yaptırabilirsin :y
Sende şu soruları azar azar sorsaydında beyin hücrelerimi isyana tesvik etmeseydin :honk:

Azar ortaçagda 4.Lui tarafından ilk defa denenmiş olan bir idare etme yöntemidir.İlk önce atlar üzerinde denemiş ancak atlarla aynı dili konuşamadığı için kafasında yanan bir ampulle fikrini dinleyerek, fikrimin ince gülü şarkısı eşliginde insanlar üzerinde denemeye karar vermiştir.
Azar, azanlar üzerinde değil azmaya meyli olan kişiler üzerinde kullanıldığında daha başarılı sonućlar vermektedir.
Azarın başarıli olmadığı yerlerde falaka yöntemi kullanılmıştır.

Bunu en net açıklayan söz şudur;

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir. :y

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
Üstume dinamit bağlayıp patlatmak istiyorum :y
Burun ucunu görebilmek adına kendine özel burun ucu gösteren bir dikiz aynası yaptırabilirsin :y
Sende şu soruları azar azar sorsaydında beyin hücrelerimi isyana tesvik etmeseydin :honk:

Azar ortaçagda 4.Lui tarafından ilk defa denenmiş olan bir idare etme yöntemidir.İlk önce atlar üzerinde denemiş ancak atlarla aynı dili konuşamadığı için kafasında yanan bir ampulle fikrini dinleyerek, fikrimin ince gülü şarkısı eşliginde insanlar üzerinde denemeye karar vermiştir.
Azar, azanlar üzerinde değil azmaya meyli olan kişiler üzerinde kullanıldığında daha başarılı sonućlar vermektedir.
Azarın başarıli olmadığı yerlerde falaka yöntemi kullanılmıştır.

Bunu en net açıklayan söz şudur;

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir. :y

Vaay en sevdiğim sözüde bulup yazmışsınız ya hocam helal size. :alkis:
Demek azar ; azar azar köteğe dönüşüyor. Anladım hocam. :s2
Hocam şimdi gelelim dikiz ayna mevzusuna :honk: Aynayı nereye dikeceğimi tam bulamadım hocam. :honk:

Buyurun hocam önden ve yandan görünümü. Olmuş mu hocam? Bir eksiklik var mı? Ekkememi istediğiniz her hangi bir şey? :s2 :honk:

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
Ayy hocam asıl önemli mevzuyu unutmuşum :utan
Aman hocam patlatmayın kendinizi. Kıymayın hocamıza. :s53
Geldiğim de sizi burada hazır ve nazır olarak görmek istiyorum. Bir kaç gün tatile çıkacağım. Aman ha üzmeyin kendinizi dönüşüm muhteşem olacak. Çok harika sorularla geri döneceğim. :sirine

Konular
32
MFC Puanı
27,870
Vaay en sevdiğim sözüde bulup yazmışsınız ya hocam helal size. :alkis:
Demek azar ; azar azar köteğe dönüşüyor. Anladım hocam. :s2
Hocam şimdi gelelim dikiz ayna mevzusuna :honk: Aynayı nereye dikeceğimi tam bulamadım hocam. :honk:

Buyurun hocam önden ve yandan görünümü. Olmuş mu hocam? Bir eksiklik var mı? Ekkememi istediğiniz her hangi bir şey? :s2 :honk:

Hocalar bulur :y
Senden beklemeyeceğim kadar ileri derecede bi çalışma olmuş kafayada iki tane far ekledin mi tamamdır :honk:

Konular
32
MFC Puanı
27,870
Ayy hocam asıl önemli mevzuyu unutmuşum :utan
Aman hocam patlatmayın kendinizi. Kıymayın hocamıza. :s53
Geldiğim de sizi burada hazır ve nazır olarak görmek istiyorum. Bir kaç gün tatile çıkacağım. Aman ha üzmeyin kendinizi dönüşüm muhteşem olacak. Çok harika sorularla geri döneceğim. :sirine

Sende boğulmadan gel seni kendi ellerimle boğayım :y
Güzelce dinlen streslerden arın :D

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,060
Hocammmm bugün sular kesildi. Sular bıçaklamı kesiliyor kesen katil olur mu ?? :D

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,060
Hocammmm Joe. erkek ve hatun avatarı koymuş caiz midir :D