• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Sizce Forumu En Çok Neşelendiren Üye Kim

Konular
124
MFC Puanı
8,290
İyidirrr sen nasılsın hayalet takılmazdın :D
İş güç işte ne yapalım arada bakıyorum ama sen hiç yoktun piyasada :) emojimi de koymadılar yeni foruma valla dargınım. Sigara içen emoji neden yok :p

Bak bu da sana açtığım arşiv hatırlarsın :p

Konular
6
MFC Puanı
1,590
İş güç işte ne yapalım arada bakıyorum ama sen hiç yoktun piyasada :) emojimi de koymadılar yeni foruma valla dargınım. Sigara içen emoji neden yok :p

Bak bu da sana açtığım arşiv hatırlarsın :p
Vay be unuturmuyum bu foruma her girdiğimde o konu aklıma geliyordu :D teması kötü olduğu için girmek istemiyordum ama şuan iyi
senin sigara smiileyi forumun rtük engeline takılmış anlaşılan :D

Konular
124
MFC Puanı
8,290
Vay be unuturmuyum bu foruma her girdiğimde o konu aklıma geliyordu :D teması kötü olduğu için girmek istemiyordum ama şuan iyi
senin sigara smiileyi forumun rtük engeline takılmış anlaşılan :D
Valla kötü oldu ya :( emoji koyamıyorum yazdıklarıma. Şu an elimde sigara var buraya emojisini koyamıyorum :(