• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

ServicesAdmini Acx ın gerçek yüzü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
11
MFC Puanı
130
Ben doqukaN 2005 haziran ayında Sohbet.Net sunucusuna başladım. Bu Acx ile tanışmamış 2006 2007 senesi ortalarındaydı. Sunucuda Pelin diye bi hatun vardı sürekli yazışır sohbet eder,zaman geçirir camlaşır eğlenirdik. Hatta yedek harddiskimde Fotoğrafları halen duruyor. Onları da yakında sizinle paylaşacağım. Ama öncelikle bi gerçeği söylemek istiyorum. Şuan ki services Admin olan Acx, pelin'i deli gibi seviyordu ama pelin in bana ilgi duyduğunu bildiği için ezikleniyordu kendi kendine. Beni tehdit ediyordu sürekli birgün telefon çaldı ağlamaklı bir şekilde konuşuyordu resmen bana yalvarıyordu ben pelin'i çok seviyorum ona köpekler gibi aşığım ama o senden hoşlanıyor lütfen sen aradan çekilirsen sevinirim gibi yalanmaya calısıyordu. Günde 4 5 kere arar telefonda yalvarırdı kendisi. Hatta ALLAHIN adını anarak bile yemin edebilirim. Benim kıza karşı hiç bir hissim yoktu sadece takılıyordum ama kızın bana karşı hisleri vardı bunu hissediyordum. Gerçi hisleri olmayan kız kamerada striptiz yapmaz dimi :cool: Baktı ki kızın benden ayrılacağı yok benı telefonda tehdit etti yok ben dhkp-c üyesiyim yok seni yaşatmam yok bilmem ne.. Bende adresimi verdim gel yap yapabiliyorsam sıkıyorsa gel dedim. Baktım ki tırtt bi daha oralı olmadım :)

Neyse arada yıllar gectı gecen gun sunucuda gordum,sen daha ölmedın mı gıbısınden takıldım. Bana pelin ile nişanlandığını söyledi sanki bana nispet yaparmış gibisinden ki öyle bıseye ıhtımal vermıyorum cunku kız bundan nefret edıyordu :)) Neyse bir süre sonra Sohbet.Net Sunucusu sahibi ZaiL nickimi sebepsiz yere yasakladı,o günde ne hikmetse Acx ServicesAdmin olmuştu anladım ki ZaiL para ile satın alındı. Ya zaten herkes biliyordu satılık bir insan olduğunu hiç birşey yapmadığım halde nickimi yasaklatmasını anlamamıştım ki 1 hafta sonra operhelp kanalına girip nickimin ne zaman acılacagını soracağıma kadar. Nick hakkında bilgi veremıyoruz dedıler bende kanaldan cıktım özelime Acx geldı gulucuk attı o an anladım ne oldugunu :))

Benım arkadasımın özeline gitmiş bakın o konuşmalar;

<Apocalypto> senin manitanin adı gecdi gecen kanalda
<Apocalypto> nisanlanmıssın felan fistan
<Acx> eee
<Acx> ee
<Apocalypto> o kadınla cıkmıs
<Acx> Sonra özelime geldin ne yazdın çakıyorlar dedin dimi ?
<Apocalypto> bazıları burdan
<Apocalypto> doqukan cıkıyormus
<Apocalypto> mork senin manitayla
<Acx> Sende inandı dimi
<Apocalypto> yazdim?
<Acx> : )
<Acx> Lan o şerefsiz kızın peşini bırakmıyordu kız onu doğru dürüst tanımıyordu...
<Acx> onun yüzünde kızı bıralardan çektim..
<Acx> ne şerefsiz adam bu kahpe heriftir.
<Apocalypto> ben mevzuyu bilmiyorum
<Apocalypto> olm
<Acx> elime gecerse cayi cayir doğricam.
<Apocalypto> benim bildiğim bu kadar
<Acx> kandırmaya calıştım bi türlü yemedi şerefiz adanaya gittim 3 kez.
<Apocalypto> göt kadar yer adana
<Acx> Ondanmı tr'nin 4 büyük ili
<Apocalypto> sen adanaya gittin
<Apocalypto> o gelmedi?
<Apocalypto> inanayim mi
<Apocalypto> :D
<Acx> Konuştukça sizinle civiyorsunuz farkındamızınız..
<Acx> çık özelimden tamam.
<Apocalypto> ldsşkşldskgldkşhs
<Apocalypto> şa
<Apocalypto> dlhas
<Apocalypto> dkh
<Apocalypto> sgk
<Apocalypto> adhl
<Apocalypto> salF
<Apocalypto> H
<Apocalypto> :dddddddddddddddddDDDD
<Apocalypto> sesli güldüm aq
<Apocalypto> :D
<Acx> hıh devam et.

Bu logdan sonra ona yalancının anasını tüm kahinat siksin mi diyorum ?

Adana'ya gelmiş miş yok bulsa asacak kesecekmişmiş :) Bak tekrardan veriyorum adresimi Adana Çukurova Mavi bulvar Toros mahallesi İkram dondurmanın üstü :) Benim adresimi Alibaba ile Abi de biliyor bende yalan yok yapacak adam gelsin yapsın bakalım.

Tüm herkes bilsin ki Acx denen şerefsiz haysiyetsiz insan yalancı,dhkp-c militanı, akraba evliliği neticesiyle meydana gelen down sendromu olan bi *** kurusu. Ulan sana adresime kadar verdim hadi gel bekliyorum gelmezsen senin ananı bacını karını nişanlın varsa nişanlını kuzenini halanı ne kadar ***** varsa ******* :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...