• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

serefe...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
145
MFC Puanı
80
büyümeyi reddedip, gittikçe çocuklaşan yüreğime su serpmeli biraz.. insanlardan kaçışımın
nedeni bu olmalı, ellerinde ateşlerle, bütün zincirlerimi yakmaya gelen insanlardan..
bu nasıl bir değişim ki; ölümü yalnızlığın getireceğine inanan ben; asıl ölümün insanlardan
geleceğini düşünmekteyim bir süredir.. kendimi kendimden başka kimseye sunamaz oldum.
konuşamaz, paylaşamaz oldum.. yoruldum..
bir faust olup, anlaşmalı şeytanla.. ya da mephistoteles'in ta kendisi olup, göstermeli 'gerçek'
insanı, bütün faustlara..
insanlığımın en naif çizgisindeyim.. ve o kadar hoyratça basabilirim ki üzerine; ne insanlığım
kalır geride, ne de ağlayanım.adını unuttuğum sevgililerim, anmayı unuttuğum dostlarım..asıl
sizler yaşamalısınız.. karda yürüyüp izini belli etmeyen sizler..benim karıma düştünüz, benim
beyazıma..
iz bırakmayanların, yaşaması gereken bu insanların şerefine içiyorum bugün..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...