• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

SeeN

Konular
2,245
MFC Puanı
20
İlk öncelikle ben başlayayım.

SeeN ; Şu sanalda tanıyabileceğim nadir insanlardan biridir, itici gıcık biri gibi görünür ama aslında kocaman bir yüreği vardır. Haksızlığa gelemez ve sorgulamayı seven biridir, daha çok sessiz kalmayı ve eğlence neredeyse orada olmayı sever :)

Konular
17
MFC Puanı
1,520
SeeN için bir çok kelime edilebilir. Ama ticaret adamıdır :) Her ne kadar sallasamda seen'e help departmanı içinde anlaştığım ve şaka yaptığım nadir insanlardan biridir. Bu aralar kelime kanalında takılıyor :)

Konular
5
MFC Puanı
0
Güzel düsüncelerin için tşkler Behice Hakkın oLmadiği Yerde Adalet oLmaz Çünkü Hak aramayi severim.

diShy

Onursal Üye
Konular
32,527
MFC Puanı
2,580
Pek tanımıyorum ama genel olarak kendi halinde ve iyi ßir izlenimi var forumda da efendi ßir duru$u var ..

Zeyna

Üyeliği durduruldu!
Konular
1,416
MFC Puanı
2,770
SeeN = Tulum hayri :D iyidir iyi taa eskilerden tanışırız dimi ? hee desene :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Bende yorumlayım bari şu çocuğu. SeeN; gayet efendi, şaka yapabilecek ve onu kaldırabilecek kapasitede, duracağı yeri bilen (genellikle koynumda), iyi OĞLAN'dır bizim SeeN ya ;d slşkjfa herşey bi yana şu lanet olası mekanda sevdiğim sayılı adamlardan biridir, adamın ham maddesi, adamın ilk halidir. yalakalıklarının devamını pardon başarılarının devamını dilerim kankaların kraliçesi ;** skljfaşs

Konular
5
MFC Puanı
0
Tiger sen tam bir oğlancinin aradiği tipte 1 iNSansin:D tşk ederim kanka yaLaka oLSaydik su an senle ayni yerde olmak yerine en tepedeolurduk herkez bizim gibi olsaydi olabilseydi kimse kimseyle kavga etmez aldatmaz veya baska 1 sey olmazdi dünyada savas yerine bariş olurdu sana burdan bir sarki armagan ediyorum Tiger Savaşma Seviş oNunla hadi :D

Konular
0
MFC Puanı
0
SeeN kız olsam ilk sana verirdim bu sunucuda KALBİMİ. biliyorum kalbimi yazana kadar heyecan yaptın, elin ayağın ter boşaldı ama ne yazık ki kız değilim kanka ;d slşkfja Evet yalakalık konusunda haklısın, en tepedeler. Bu sunucu mesela bizde olsaydı o zamanda düşünemiyorum lan lksjfşa herkes altına sıçar açık ve net. :)))

Konular
5
MFC Puanı
0
ben yazıCam GüzeL oLmayaCak Chat'i bırakırım La :D

Konular
2,230
MFC Puanı
50
SeeN , TanimiyOrum fakat cok ukala ßirine ßenziyOr :p