• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

S.Net CiftLik Degildir..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
2,315
MFC Puanı
1,680
Artık insanları yöneten büyük bir beyin var hepimiz onun kölesi olmuşuz üzülüyorum.. Kadınlar sağ erkekler sol lob derken iyi kotu nihayetinde herkesin duygusal yada mantiksal bazi kararlari alabilecegi ve yonetilebileceği bir beyin bolumu var.

Fakat birde kölesi olacak mekanizmaya bile sahip olamayan kesit var. işin kötü tarafi nakli gerçekleştirilemeyen bir terimden bahsediyoruz onlar ayri kahrediyor, deginecegim.

Şiirler, şarkılar hoş paylaşımlar güzel de şu sanal hezeyanlarınız yok mu? itti bir kenara hepsini ve gercek bir gunluk yazmak icin buraya yonlendirdi. Biraz gunlukten farkli olacak sanirim artik adina her ne diyorsaniz..

Vay benim bitmek tükenmek bilmeyen yetkilerim ve içselleşip dışsallaştığım egolarim sacmaliklarindan kurtulun rica ederim.. Ne huyunuza ne de suyunuza beklemeyin efendim. Aksi taktirde yasadiginiz hosnutsuzluk ve hayal kirikliklari ahir omrunuzde bir sey daha ogrenmenize sebep olur. Bu da sizin acinizdan faydali bir sey aslinda.

Amacim kimseye gonderme yapmak yada yaziya dokerek ve karsi tarafa cevap hakki dogmasina izin vermeden icten ice sinir hucreleriyle oynamak degil, bu eylemi arzu ettigimde gayet hos bir sekilde zaten gerceklestiriyorum. Bu okuduklariniz sadece sahit oldugum yasanmisliklarin kendimce kisisel bir elestrisi.

İleri sürülen düşünce ve ilkeleri kanıt aramaksızın, incelemeksizin ve eleştirmeksizin bilgi sayılan absurd anlayis tarziniza anlam verme cabalarindayim.. Artik iletisimimizin kaotikliginden midir yoksa sizlerin ''lob'' eksikliginden mi spesifik bir olgu bulamıyorum.

Gelin hep beraber bir birim anlayis yontemine indirgeyelim konumuzu, bazi kisisel algilarinin kabullenmesi icin daha kolay olacaktır.

Cok sayin yetkililerimiz tarafindan absorbe edilmeye pek meyilli olmadigimdan dolayi, aramizdaki iletisim hazlarida bazen aciya donusebiliyor. Fakat bunun sorumlusu ben degil siz saygi deger kaliplasmis kuramlariniz. Gerci kendiniz bu kuramlara ne kadar eslik ediyorsunuz tartisilir, hem de cok guzel tartisilir

Uzun lafin kisasi guzellik yapan guzellik bulur, iyilik yapan iyilik bulur, saygi gosteren saygi gorur.. Fakat icinize gizlediginiz ve realist dunyada nefret ettiginiz gorunusleriniz saklandiklari yerden ciksinlar, cunku kendinize satin aldiginiz karakterleriniz saklambac oynayan gorunuslerinizi ebelediginde daha cirkin bir tabloya neden oluyorsunuz.

Benide elinde hicbir kanit olmadan reklamla suclayip tum nicklerimi yasakladi yetkililerden biri onun uzerine yazmis oldugum bir yazi paylasmak istedim.

Konular
113
MFC Puanı
90
#Sohbet ve #Radyo Founderi HiLaryDuFF'un Gölgesinde millete Kafasına göre işlem yapan , Gereksiz Şahsiyet Tolga ! :pAsiL Sana gelince Karrrrrrrısma ßende ! (:)

Konular
90
MFC Puanı
380
Adam bana takmış şuan da bende Taktım:)))

[21:07] <&Tolga> AsiL kendine gel.
[21:07:43] ******* Tolga #radyo Kanalında Sana Sesleniyor... Yazdığı Yazı: "AsiL kendine gel." *******
[21:07] <+AsiL> Pehhh
[21:07] <&Tolga> son uyarım sana
[21:07] <hadise> nsL cümLe ,)
[21:07] * Giriş: Ankyra (kuzgun@78.180.7A36153C.1FD44ACC)
[21:07] * IRC`den Çıktı: GaLaXi (Sohbet@88.228.6AD68CB8.8CB0FB36) (MegaForum.Com Genel Paylaşım Platformu! - vBulletin)
[21:07] * Giriş: aylin12 (Sohbet@78.174.BA817A5D.1C5243A5)
[21:07] <+AsiL> Tolga Ne Diyon Cnm?
[21:08] <&Tolga> cnm?
[21:08] <+AsiL> Evet Ne Diyon
[21:08] <+AsiL> Tehdit Mi Ediyon
[21:08] * Giriş: prieto_xxx (Sohbet@85.107.6EF55648.B5F752D6)
[21:08] * IRC`den Çıktı: cey (Sohbet@78.189.55B7FCCB.B4597F91) (mIRC, Türkçe mIRC indir, Sohbet, Chat, mIRC indir, Script, mırc)
[ ( Clone Çıkışı! ) ]; cey Joker
[21:08] * Giriş: pelinnn (Sohbet@88.234.175D4317.CA34E31)
[21:08] <&Tolga> Evet.
[21:08] <&Tolga> Gereksiz konusmaya devam edersen.
[21:08] * Giriş: eLitsa` (Sohbet@95.6.45878E48.E03FA0E9)
[21:08] <&Tolga> Hakaret içerici
[21:08] <+AsiL> Yap Ne Yapacaksan Bilader
[21:08] * IRC`den Çıktı: ank_muhendis (Sohbet@88.254.A1769F76.41DEF836) (MegaForum.Com Genel Paylaşım Platformu! - vBulletin)
[21:08] * Giriş: _GiZeM_ (Sohbet@88.229.FFE9FFD2.388F2A1C)
[21:08] <&Tolga> Uzaklaştırıcam seni.
[21:08] <+AsiL> Sana Laf Atan Oldumu
[21:08] * Tolga mod değiştirdi:+b AsiL!*@*

Konular
90
MFC Puanı
380
21:44] * ChanServ mod değiştirdi:+b asil!*@*
[21:44] * AsiL ChanServ Tarafından Kanaldan Atıldı (AKICK by Tolga (User has been banned from the channel))

Konular
12
MFC Puanı
40
S.Net Yönetimde İlk Günden Beri bu denli catlaklıklar oldu ..

Konular
4
MFC Puanı
30
Düzensiz yönetimden kaynaklı bir durum böyle gereksiz insanlara yetki verilirse olacağı bu

bLuefLash

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
30
Bir sunucuda, 2 şey ön planda tutulduğu sürece o sunucudan bir hayır gelmez.

1. Bayan olması yönetim tarafından öncelikli tutulması olmuş.
2. Para verilmesi herşeyi yapabileceği anlamına gelmiş.

Dipnot Yönetime;

Karı kız merakınız varsa farklı şekilde gerçekleştirin.
Aç veya açıktaysanız sunucu açmayin. Açıyorsanizda dilenmeyin.

Sonuç;

IRC kültürünün içine çok güzel ettiniz. Teşekkürler.

Ruj

Konular
48
MFC Puanı
110
Hala operle ego tatmin eden mi var yahu?
Millet uzaya çıktı biz hala +b ve akick derdindeyiz.

Nedir kardeşim senelerdir bu userlerin adminlerden çektiği.
Userler olmadıkça siz bi hiç olduğunuzu aklınızdan çıkarmayın.

Tolga'da bence parka gitsin biraz oynasın belki büyür.

Nokta

Özel Üye
Konular
71
MFC Puanı
400
Hala operle ego tatmin eden mi var yahu?
Millet uzaya çıktı biz hala +b ve akick derdindeyiz.

Nedir kardeşim senelerdir bu userlerin adminlerden çektiği.
Userler olmadıkça siz bi hiç olduğunuzu aklınızdan çıkarmayın.

Tolga'da bence parka gitsin biraz oynasın belki büyür.

hehe :) güzel demişssin Ruj millet IRCOP'luk için bırak :) forum yönetimi almak için herşeyi yapan bile vardır :) sanal alem işte :) gerçek hayatta bir işe yaramıyanlar :) buralarda kendilerini adam yerine koyduklarını zannedip ahkam kesiyorlar :)

Konular
4
MFC Puanı
30
Şükür senin kadar her yerden kovulmadık @Nokta efendi ne olduğunuzu sanal alem biliyor bizim söylemize gerek yok ayrıca düşmedik sayenizde akıllandık ayaktayız ;)

Konular
13
MFC Puanı
0
1999-2000'lerde Bırakın Operi Admini Cartı Curtu Kanallarda voice(+) aldığımızda çocuklar gibi mutlu olurduk. Oper/Admin ile konusmak bir ayrıcalıktı. KALİTE vardı. Şimdi IRC'mi kalmış, Oper Admin bas parayı gir operi devri başlamış..

X5

Konular
2
MFC Puanı
0
devir sosyal medya devri ayıkın artık

Konular
153
MFC Puanı
80
Boş şey bunlar :)
İnsan insan olmalı
Neyse o olmalı , eğerki
Bir insan Normalinde ''a'' ise
Yetki aldığında ''b'' olmamalı
Aynı ''a'' da kalmalı :)
Ama günümüz dünyasında sanal ortamda
büyük coğunluğu ''b'' oluyor , burda anormallik kimde ?
Keyif almaya bakmak gerek bu tip şeyler ile , kafa yormamak lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...