• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Pisadam'ın İmparatorluğu / İsyan

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
HADİ YİNE İYİYİM VEZİRİM BAK YİNE BEN KURTARICINIZZ OLCAAMMMM

LiyA

Onursal Üye
Konular
7,633
MFC Puanı
62,010

Bismillah diyerekten başladım okumaya,
Yazarımız güzel, okurlarımız da güzel, ortam da güzel ne duruyoruz kaynatalım o halde.
Start verilmiş ben bencillik yapıp kendimden söz edeyim yine şahaneyim :kiskis
yine yardımcı baş rolü kaptım (kolay olmadı haliyle araya tanıdık eş dost şeettim)

Pisadam en yakın yine benim abi gözünden kaçmamış :D
Burak bigün beni vuracak ama ne gün bilmiyorum :D
eeeeeeeeeee derler ya bazı büyüklerimiz gibi başlayayım yorumcuklarıma :asilkz

Hikayemizde söz konusu olan Helmut Dağı ve Hakin Ovası nerede ? :kiskis
Coğrafya bilgim kıt bulamadım :D

Öhümmm ciddi olayım hemen karakterler sağlam kime ne görev verileceği iyi düşünülmüş :alkis:

StigmatA yine derin uykuda gibi görünse de mevzu görev olursa layıkıyla yapar hiç şüpheniz olmasın :sirine
ReyyAnın olduğu yerde kan kokusu parfüm kokusunu bastırmış :D
Sezen göz dolduracak eminim :s9
AlcatrazZım kuştüyüm her daim görev aşkı ile yanar :uyku tabi uyumadığı zamanlar :D
Sade bacım not almaya devam et bigün arşivlerde tarih yargılandığında senin kaleminden dökülenler ışık saçacak :ask
ArtemiS senden korkmaya başladım ben gölge falan ne iş :cikcik tırstım ya hu :kiskis
keroLayn lostum hazır kıt'a bekle bizi sana güveniyoruz :u26
ZeiBack ilgisiz gibi görünse de namerde göz açtırmaz evvel Allah :s27
LiaLa'mmm balım bal o balll :dyg: merhametini yok sayıp neler yapacak izleyeceğim
Eylul'üm nazlı çiçeğim at o elindekini :torpu manikür zamanı değil emir büyük yerden seni böyle görmek istiyorum :tesbh
Deep yok tez bulun getirin kelebeğimi:) Allah bilir ya kedi kovalıyordur :kedi
Kolibandı abiciğim nefesimi tuttum izlemedeyim Allahın izni ile bununda altından kalkarsın :thumbsup

Hemen ekleyeyim abiciğim büyük annem çok güzel rüya yorumu yapar, bende ondan öğrendim bazı şeylerin ne anlama geldiğini
ve nasıl yorumlamak gerektiğini:)
Müneccim misin ya hu öyle bi denk gelmiş ki tevafuk :s36

Kolay gelsin bol tıklı ve bol takipli olmasını diliyorum :kalp:

Konular
32
MFC Puanı
27,870
StigmatA senin o uykuda yakalanma hâlin hikayenin bu kısmında çok güzel durdu. : ) eyvallah sağolasın.
LaiLa teşekkür ederim fazla merakta bırakmadan yeni bölümü en kısa sürede yazarım : )
LiyA teşekkür ederim tespitlerin hepsi birbirinden güzel hikayeye yeni karakterler eklenince aradıklarını fazlasıyla bulacaksın diyorum :D

O dağ ve ova coğrafyadan değil AlcatrazZ dan hikayeye hediye :D o yüzden prof getirsen çuvallar :D

Müneccim değilim ama iyi bir gözlemci olmaya çalışıyorum : )

Kaynatmaya devam kolay gelsin :d

LiyA

Onursal Üye
Konular
7,633
MFC Puanı
62,010
StigmatA senin o uykuda yakalanma hâlin hikayenin bu kısmında çok güzel durdu. : ) eyvallah sağolasın.
LaiLa teşekkür ederim fazla merakta bırakmadan yeni bölümü en kısa sürede yazarım : )
LiyA teşekkür ederim tespitlerin hepsi birbirinden güzel hikayeye yeni karakterler eklenince aradıklarını fazlasıyla bulacaksın diyorum :D

O dağ ve ova coğrafyadan değil AlcatrazZ dan hikayeye hediye :D o yüzden prof getirsen çuvallar :D

Müneccim değilim ama iyi bir gözlemci olmaya çalışıyorum : )

Kaynatmaya devam kolay gelsin :d

Benim bulamadığımı prof nasıl bulsun :kiskis

Okuma ziyafetine hazırım abiciğim, dört gözle bekliyorum :)

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Kolibandı bi jon snowumsu hareketler bekliyorum kerolayndan ona göre, çıtam yüksek düşürme mümkünse dünyayı kurtarayım, şimdilik isteklerim bu kadar :honk:

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
ben de bi hikaye yazcam nan durun çok pis gaza geldim :honk:

Konular
32
MFC Puanı
27,870
keroLayn alemde bi jon snow bi ceo tanırız riis olaraktan herşey beklenir :d

Hikaye yazma kısmına gelince, tabiki yaz okumaktan büyük keyif alırım. Fazlası olur eksiği olmaz diyorum.

Konular
365
MFC Puanı
6,000
Yine yeniden bir hikayeye daha baslamis bulunmaktayiz :) Kolibandı sende ki o cevheri görüyorum :d Bir kitap neden olmasinn :) yaz yaz hemen yaz heyecanli gidiyor

Meleğim benim dusunceli yüreği guzelim LiyA ♥ ormanda karanlikta kedi kovaliyom derken kendimi satanistlerin ainlerinin ortasinda bulurum .d.d

Konular
32
MFC Puanı
27,870
Yine yeniden bir hikayeye daha baslamis bulunmaktayiz :) Kolibandı sende ki o cevheri görüyorum :d Bir kitap neden olmasinn :) yaz yaz hemen yaz heyecanli gidiyor

Meleğim benim dusunceli yüreği guzelim LiyA ♥ ormanda karanlikta kedi kovaliyom derken kendimi satanistlerin ainlerinin ortasinda bulurum .d.d

Teşekkürler Deep :d evet başladık bakalım sonumuz hayır olsun :d
keyifli konular oluyor yazmaya devam :d