• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Pisadam'ın İmparatorluğu / İsyan

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Evet açıklama bundan sonra hikayede başına gelecekleri etkiler :d
Ya ben normalde diziyi uzun süredir takip etmiyorum ama aldığım bir duyuma göre kitabın yazarı son kitabı 2015 in sonunda çıkaracaktı ama çıkarmadı.Bir sürü söylenti var.
Az önce baktım 6.sezon dün başlamış.

o dirilir ya eğer jon snowu da öle harcayacaklarsa daha da izlemem .s.s bu ne ya aşık olacak kimse kalmadı dizide :honk: tipim bile değil ama bari jonuma snowuma kıymasınlar :honk: akşama fırsatım olursa bi izliim ben onu :dyg:

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680
Gelecek bölümde imparatorluğa kayyum atanır kesin.pisadam bahçeli oluyo Artemis Meral Akşener oluyo Legolasta Sinan Oğan.Bu gölgeler dedikleride fetullah gülen hocanın şakirt abileri,hoca efendi onları artemisin yanına yerleştirmiş.
finalde fetullah gülen hoca herkesin evine ateşler salacak Gölgelerin gücü adına.

Olayın iç yüzünü gösterim dedim.hep amerikanın falan oyunları.

LiyA

Onursal Üye
Konular
7,633
MFC Puanı
62,010

Vay annem vay ortalık darma duman olmuş.

Kolibandı Allah sana rahmet eylesin öl öl bitmedin maşaallah :D

Pisadam gözüme batmaya başladın :s16 o kadar emek verdim ne diye beni sırtımdan vuruyorsun Eylule :sirine kıyamayacağım diye mi onu öne sürdün nedir?

Kimin eli kimin cebinde zor günler geçiriyoruz.
Farkettim ki kan kokusu beni sarhoş ediyor :kiskis
herkes kendini kollasın fena deşerim :tesbh

ReyyAn sen kendini çok aştın lafım sana değil tırsıyorum ya biraz sana eyvaallah der geçerim
ArtemiS yere bakan yürek yakan kırdın geçirdin adam kalmadı :)

StigmatA ve LaiLa''mm size üzüldüm ama savaş bu herşey olabilir :D can pekmezden tatlı izlemekle yetiniyorum :cikolata Sezen takibindeyim
ZeiBack sana lafım yok ne yapsan vardır bi sebebi diyorum babajan ;)
keroLayn ne doyumsuz çıktın lostum sen ya hu kindarmışsın hiç haberimiz yokmuş :)

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
roman gibi yorum yazmayın ya hikayeyi okurken canımız çıkıyo zaten .s.s

LiyA

Onursal Üye
Konular
7,633
MFC Puanı