• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

O şuan ne yapıyordur...?

eiSy

Emektar Üye
Konular
1,067
MFC Puanı
37,500
Kim bilir kiminle ne haltlar yiyordur bilmim her şeyi yapar. ?

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Yastığı yüzüne bastırıp ağlıyordur ???

Şaka tabi yapmaz öyle şeyler?

Muhtemelen yolculuk hazırlığı?

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Umarım yolculuk hazırlığı biter en kısa zamanda geri gelir aradığın mutluluğu bulursun canım ❤️
Canım valla geri döner mi bilinmez ama gelse de eski beni bulabilir mi orası da muamma?
Allah senin de güzel kalbine göre versin canım inşallah senin de ayaklarını yerden kesecek biri çıkar karşına??

eiSy

Emektar Üye
Konular
1,067
MFC Puanı
37,500
Canım valla geri döner mi bilinmez ama gelse de eski beni bulabilir mi orası da muamma?
Allah senin de güzel kalbine göre versin canım inşallah senin de ayaklarını yerden kesecek biri çıkar karşına??

Cümlemize inşallah canım ❤️
Elbet seviyorsa gelecektir mantıklı bir açıklaması vardır, söylecekleri tatmin etmezse uzerse seni o zaman ağzını burnunu kırarız .?

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,740
calisiyor aklinda bn varmiyim bilemem.

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Cümlemize inşallah canım ❤️
Elbet seviyorsa gelecektir mantıklı bir açıklaması vardır, söylecekleri tatmin etmezse uzerse seni o zaman ağzını burnunu kırarız .?
Ağzı burnu sağlam gelirse neden olmasın???
Valla seviyorum deyip dönmeyen çok oldu ne yalan söyleyeyim kimin için bu farklı desem benzer üretim çıktı???
He bide beni başkalarıyla kıyaslama deyip onların yaptığını yapmak da ayrı başarı??

eiSy

Emektar Üye
Konular
1,067
MFC Puanı
37,500
Ağzı burnu sağlam gelirse neden olmasın???
Valla seviyorum deyip dönmeyen çok oldu ne yalan söyleyeyim kimin için bu farklı desem benzer üretim çıktı???
He bide beni başkalarıyla kıyaslama deyip onların yaptığını yapmak da ayrı başarı??

Hiç kimsenin güzel sözlerine inanmamak gerek ben ona benzemek, ben başkasına benzemem diyip onlardan beter çıkar önemli olan güzel söz kendini övme değil önemli olan sevgiyi hissettirmek sözlerinin altını doldurmak icraat önemli.??