Neler yeni
MEGAForum - Teknoloji Forumu

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Not bırak!

Sindy

꧁༒ ♡ fσrum mєlєgí ♡ ༒꧂
Süper Moderatör
  • MFC Puanı
    63,601
Ben bu hayatta birini çok sevdim ama beni hiç kimse sevmedi bana hiç kimse aşık olmadı yani böyle kulağa basit geliyor ama sevilmekde bir lütuf öyle herkese nasip olmuyor..

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    9,400
Ey insanoğlu
Sizin güç dediginiz ve üstünlük kurabileceğinize inandiginiz şey maddiyatinizla satın alabileceginize kesin baktığınız varliklar mi? O halde şunu idrakiniza salik alin. Siz güç olduğuna emin olduğunuz seylerle ancak satilik varliklara sahip olabilirsiniz. Bu gafletten siyrilin. Oysa maddiyat ile uzerinde guc kazanilamayacak seyler vardir.
Akil gibi, bilgi gibi, zeka gibi ve baskasinda olmasini bekledigniz Onur, Sadakat,Vefa, haysiyet, saglik, insanlik gibi... Para yoluyla satin alinabilen bir şey size sadece karsilikli bir tuketicilik mutabakatı sunar. Tuketilen seylerin ise bir son kullanma tarihi bulunur.
Hülasa
Satin alinamaycak seyleri elde edebilecek bir erk'e, yetiye sahip iseniz iste siz o zaman guclusunuzdur. O zaman cikip güçlü olduğunu cekinmeden ilan etmeli... aksi ise gülünç bir yanilgidan fazlasi degil...

Tokyo

Bizi öldürmeyen şey güçlendirir.
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    72,460

@Pozitivizm kahveleri yaptım ben sen başla canım. İşleri kolaylayayım bende gelirim :)

Sindy

꧁༒ ♡ fσrum mєlєgí ♡ ༒꧂
Süper Moderatör
  • MFC Puanı
    63,601
Unυttυklαrını αnımѕα, Kαуbettiуѕen αrα, Özlediуѕen git bυl, Kırdıуѕαn αf dile, Kırıldıуѕαn αffet Çünkü hαуαt çok kıѕα...

Anduril

MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    10,300
çok önemli bir insan olduğunu mu düşünüyorsun?
Sana iyi niyetimden dolayı söylediğim şeyler mi, kendine gerektiğinden fazla değer yüklemeni sağladı?
saçmaladın...

Siyah

MüşkülPesent
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    1,156
Sallayabilecegim biri yok. Sacmalayip gidicem.

Anduril

MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    10,300
@RuHuMDaKiöKüZ bugün yeniköye gittim. Sana haber verecektim yakınlardaysan gel yemek ısmarlıyım diye.. ama gelmek istesen bile geç haber verdiğim için çok geç gelirsin diye yazmadım sana...

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    9,400
@RuHuMDaKiöKüZ bugün yeniköye gittim. Sana haber verecektim yakınlardaysan gel yemek ısmarlıyım diye.. ama gelmek istesen bile geç haber verdiğim için çok geç gelirsin diye yazmadım sana...
çok teşekkür ederim anduril hocam. gelmiş, sohbet etmiş kadar oldum.
zaten sana hayli uzağım. bir gün kısmet olur o taraflara gelirsem forumdan yazarım müsaitsen görüşürüz.

Üst Alt