• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Nasıl birisiniz?

Konular
0
MFC Puanı
20
daha önce de söylemiştim.
aptalım.

Yusuf

MFC Üyesi
Konular
1,134
MFC Puanı
7,440
Uyumlu biriyim öyle derler..

Konular
0
MFC Puanı
20
çok safım ya hemen inanıyorum :s13:

Yusuf

MFC Üyesi
Konular
1,134
MFC Puanı
7,440
İnana bilirsin Güvene bilirsin.:u15:

Jival VulRo

Üyeliği durduruldu!
Konular
95
MFC Puanı
50
uykudan gözleri kızaran. uykusuz olduğu için sinirli olan. biriyim yani:D

Yusuf

MFC Üyesi
Konular
1,134
MFC Puanı
7,440
Düzgün biri ve güvenilir..

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
iyi biriyim. :D

Araf

Üyeliği durduruldu!
Konular
198
MFC Puanı
440
Her insanda bulunan klasik isteklere sahibim. Her insanın hissettiklerini hissediyorum. Her insanın düşündüklerini düşünüyorum. Siz gibi 60-70 sene sonra ölcem ben de. Ama bu dediklerimin hepsini kendim gibi yapıyorum. O yüzden sizden biri olduğum kadar farklı biriyim de. Maymun iştahlıyım da tabi. Çok çabuk heveslenir, çok çabuk bıkarım. Endişeliyimdir, her şeyden nem kaparım. Her düzende kusur ararım. O yüzden zor beğenirim. Biraz içime kapanığımdır. İnsanlara ilk olarak soğuk yaklaşırım. İnsanlardan korktuğum için yaparım bunu ama kimse anlamaz korktuğumu. Yavşaklığımdan yapıyorum sanarlar. Herşey önemlidir benim için ama bunu çok dışarı yansıtmam, umursamıyorum sanarlar. İnsanlara da değer veririm ama bunu da doğru düzgün gösteremem kıymet bilmez derler. Herkesin çok normal bulduğu şeylerden de anlık ölümcül zevkler alırım. Bu da zaten beni hayata bağlayan şeydir.

Sonuç olarak öyle kendi halinde vakitsiz nakitsiz dalgın gezgin bir insanım.

Konular
52
MFC Puanı
2,310
Göremeyeceğiniz biriyim. Duyamayacağınız kadar yavaş ve sinsi, farm etmezsiniz beni ama ben öğreneceğimi öğrenmiş ve size yapacağımı yapmış olurum.
Seversiniz beni hemde çok seversiniz, başta çekinseniz de, korksanızda, gözlerimden geri itilseniz de seversiniz. Ama ben sevmem.
Çok nadir severim mesela, kolay kolay gülmem, beklentileri sevmem aldatırım.
Hakkımda hep yanılırsınız, yanıldıkça öğrendim sanırsınız ama yine yanılırsınız. Çünkü Göremeyeceğiniz kadar karanlıktayım, duyamayacağınız kadar uzağınızdayım.
Beni asla hayatınızda sanmamalısınız...

Jival VulRo

Üyeliği durduruldu!
Konular
95
MFC Puanı
50
valla ben de anlamadım anlayınca yazarım gardaş

Konular
124
MFC Puanı
8,290