• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

MyNaK Çalışmalarım

Naz

Konular
2
MFC Puanı
2,340
QC5WpQ.gif
tsk ederim ellerine saglik böle aslinda hayal etmedim ama :Ss bidahakine bida isterim simdi yormim yine seni :)

Naz

Konular
2
MFC Puanı
2,340
yok malesef sey böle naz boyutu iyi yazi seklide iyi .. biraz daha onu cok az asagiya cekmek renk de bu böle toz pembeolsun istiyorum mm böle parlasin sonra bisiler parlaklar ucsun böle :Ss

Konular
43
MFC Puanı
720
Emeğine sağlık MyNaK çok güzel olmuşlar bende isteyebilir miyim? :)

Konular
43
MFC Puanı
720
lq5JNb.jpg

Bu resme kırmızı ile
sjKLgz.gif
bu şekildeki gibi nickimi yazar mısın? :)

MyNaK

MFC Üyesi
Konular
22
MFC Puanı
100
lq5JNb.jpg

Bu resme kırmızı ile
sjKLgz.gif
bu şekildeki gibi nickimi yazar mısın? :)

Fotoğraf Naz adlı üyemizin dilerseniz farklı resim atın ona yapayım

aha böle bi parlaklik istiyorum :) en son attiginiz resimde nick yazi sekli hos öle kalsin .. sadece renk o pink böle tozpembe yaparsanaz ve bu gece ninki gibi parlasa :) tskler

ikinci yaptığım avatarlara parlama efektini verdim zaten o parlama efekti beyaz olduğu için beyaz renkteki gibi parlamıyo diğer renklerde

Konular
43
MFC Puanı
720
Fotoğraf Naz adlı üyemizin dilerseniz farklı resim atın ona yapayım

ikinci yaptığım avatarlara parlama efektini verdim zaten o parlama efekti beyaz olduğu için beyaz renkteki gibi parlamıyo diğer renklerde

Ben ilk attığım resme istiyorum sadece onun gibi yazılmasını istediğim için o resmi attım

Konular
43
MFC Puanı
720
hizliresimden dolayı sanırım sorun var diger yerden göndereyim afedersiniz