• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Miyamoto

Konular
50
MFC Puanı
50
:D saka bi yana gulecligin daim olsun arkadasim :s23:

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Son mesajcı :D

-Ruhefza-

MFC Üyesi
Konular
932
MFC Puanı
1,190
Henüz tanismasakta kafa dengi birine benziyor :)
Belki ilerde tanıdıkça gelir başka yorumlarda yaparım şimdilik bu kadar :tongue:​

Konular
817
MFC Puanı
190
Teşekkür ederim tanıdıkça gelmeyi bırak silmek için çabalarsın belkide :s95: :s95:

SeRDaR

MFC Üyesi
Konular
431
MFC Puanı
2,790
Tam bir oyun canavarı :p
Enerjisinin düştüğünü hiç görmedim. Allah bozmasın kardeşim :)

Konular
43
MFC Puanı
720
Sevgili abiciğim son mesajda beni kızdırsada severim abimi cana yakındır, sohbeti güzeldir, kafa dengidir, şaka kaldırır birazcık bunaktır, gıcıktır ama napalım idare ediyoruz işte :D bu aralar çok uğraşıyorum onunla son mesajı alamadığı için bi gün dövecek beni ama bakalım ne zaman :D
İnsallah hep böyle gülersin biraz övdüm biraz gömdüm ama idare et :D

Konular
817
MFC Puanı
190
Sevgili abiciğim son mesajda beni kızdırsada severim abimi cana yakındır, sohbeti güzeldir, kafa dengidir, şaka kaldırır birazcık bunaktır, gıcıktır ama napalım idare ediyoruz işte :D bu aralar çok uğraşıyorum onunla son mesajı alamadığı için bi gün dövecek beni ama bakalım ne zaman :D
İnsallah hep böyle gülersin biraz övdüm biraz gömdüm ama idare et :D

Ben yanlış okumadım dimi bunları Ebrar nickli bir gıcık kardeşim var o yazdı :a35::a35: