• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Merhabalar .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
23
MFC Puanı
140
Merhaba arkadaşlar öncelikle sizlere kendimi tanıtayım daha sonradan kimsin ; nesin demenize gerek kalmasın .
Ben Furkan Turan ; 17 yaşında bir öğrenci / grafiker 'im ; Antalya'da yaşamaktayım . Ayrıyeten webtasarım ve radyo programcılığı ile uğraşmaktayım . Yaklaşık 6 yıldır irc tutkusu ile irc sohbet sunucularında görev almış , görev vermiş saygın bir kişiliğe sahip olarak görülen bir kimseyim. Yaklaşık 3 yıldır Antalyaspor Taraftarlar Derneği ( 07 Gençlik ) 'in resmi tasarım sorumluluğunu yapmaktayım . Bir kaç adet web sitem bulunmakta ve bu sitelerde kendimi geliştirmekteyim .
Sizlere şunuda belirteyim ; yaşım her ne kadar ergensel bir yaş olsa bile yaptıklarım ve yapacaklarım bu yaşımı yok edecektir . Beni tanıdıkca ; anlayacak ve seveceksinizdir . Ayrıyeten kısa süre arayla forumda çok güzel etkinliklere tarafımca yer verilecek ve ödüllendirileceksiniz de.
Unutmayın ; Herşeyi her zaman büyükler bilmez . Herşey yaş değildir ; Bu evrende akıl yaştan üstündür lafı herşeyin önüne geçer :)
Neyse ; keyifli vakitler dilerim .:rolleyes:

Konular
23
MFC Puanı
140
Peki abla :D
Abla nedir ya ? Saygı duyulması gerekiyorsa duyulur ama abla tabiri benim için teyzeler içindir ; kabul ediyorsan derim :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...