• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Merhaba

Konular
4
MFC Puanı
140
Merhaba arkadaşlar.
Ben Hakan, size Denizli'den kocaman selamlar.

Konular
4
MFC Puanı
140
Adana'dan olman sevindirdi beni. Benim anne tarafı oralı. Kozan ilçesinden..

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
218,070
aramıza hoşgeldin

Konular
4
MFC Puanı
140
Saygıdeğer; Miyamoto ve StigmatA, hoşbulduk. Aranızda bulunmak mutluluk verici. Teşekkür ederim.

Sayın Qasem, Yüreğir'i biliyorum. Rahmetli 2 teyzem o merkez ilçede ikamet edelerdi. Diğer sağ olan teyzemin biri mahalle adını bilmiyorum ama eski "PTT Evler" mahallesine yakın (şimdi ora sanırsam "Karacaoğlan Mahallesi" oldu) yerde oturuyor. Selamların en güzeli senin ve Mega Forum ailesinin olsun. Seninle tanıştığıma sevindim arkadaşım. Bol gezinmeler.

Qasem

Üyeliği durduruldu!
Konular
82
MFC Puanı
110
Saygıdeğer; Miyamoto ve StigmatA, hoşbulduk. Aranızda bulunmak mutluluk verici. Teşekkür ederim.

Sayın Qasem, Yüreğir'i biliyorum. Rahmetli 2 teyzem o merkez ilçede ikamet edelerdi. Diğer sağ olan teyzemin biri mahalle adını bilmiyorum ama eski "PTT Evler" mahallesine yakın (şimdi ora sanırsam "Karacaoğlan Mahallesi" oldu) yerde oturuyor. Selamların en güzeli senin ve Mega Forum ailesinin olsun. Seninle tanıştığıma sevindim arkadaşım. Bol gezinmeler.
Bana yakın usta...
Kanalın diğer tarafı Karacaoğlan, Eski eczanemde o taraftaydı.
Memnun oldum inaşallah.
İnşallah bol bol muhabbet ederiz.
Söz bizim, kelimeler bizim, sözcükler bizim usta... :)

Bilgi - İnanç - Eylem

MyNaK

MFC Üyesi
Konular
22
MFC Puanı
100
Hoşgeldin kardeşim Dinar'lıyım bende toprak sayılırız :D

Konular
4
MFC Puanı
140
Qasem, ben Adana'ya cenazemiz olduğundan dolayı geldim en son. Çok sıcak ve nemli oralar ve bu yüzden gelmeyi bu yüzden istemiyorum. Inşallah bir gün selamımı vermek için gelirim yanına, birde çayını içerim gelmişken.. :)

Miyamoto, teşekkür ederim arkadaşım. Bu nick Bodrum'da yaşayan bir ablamdan hediye. Sağolsun tablosunu yaptırıp kargo ile göndermiş. Ordan alıntı anlayacağın. Manevi değeri çok bu nickin bana. ;)

MyNaK, Çivril'de çalışıyordum. Oranın karayolunu yapıyorduk. Kış mevsimi olduğu için çıkarıldık işten. Tekrar, Mart ayında işe geri başlayacağız.

Konular
817
MFC Puanı
190
Böyle değerli ve güzel nickle aramızda olmana sevindim tekrardan hoşgeldin diyorum görüşmek üzere :)

MyNaK

MFC Üyesi
Konular
22
MFC Puanı
100
Qasem, ben Adana'ya cenazemiz olduğundan dolayı geldim en son. Çok sıcak ve nemli oralar ve bu yüzden gelmeyi bu yüzden istemiyorum. Inşallah bir gün selamımı vermek için gelirim yanına, birde çayını içerim gelmişken.. :)

Miyamoto, teşekkür ederim arkadaşım. Bu nick Bodrum'da yaşayan bir ablamdan hediye. Sağolsun tablosunu yaptırıp kargo ile göndermiş. Ordan alıntı anlayacağın. Manevi değeri çok bu nickin bana. ;)

MyNaK, Çivril'de çalışıyordum. Oranın karayolunu yapıyorduk. Kış mevsimi olduğu için çıkarıldık işten. Tekrar, Mart ayında işe geri başlayacağız.

İnşaallah Hakkında Hayırlısı olsun kardeşim

Qasem

Üyeliği durduruldu!
Konular
82
MFC Puanı
110

Hayırlısı üstad.
İnşallah.
Rabim hakkında hayırlısı neyse onu nasip etsin.

Bilgi - İnanç - Eylem

Konular
4
MFC Puanı
140
Miyamoto, bende bu güzel forum sitesinde ve aranızda bulunduğum için çok mutluyum. Hoşbulduk teşekkür ederim.. ;)

MyNaK, eyvallah kardeşim sağol.. :)

Qasem, hayırlısı inşallah. ;)

-----

Bu arada yaşınızı bilmediğim için sizlere kardeşim diye hitap ediyorum.
Kusura bakmayın yanlış bir hitap olduysa. Kardeşim yerine arkadaşım diye de hitap edebilirim istiyorsanız.