• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

MegaForum Sohbet Köşesi

saphira

Emektar Üye
Konular
754
MFC Puanı
53,990
Arada bu şekilde kaçamaklar güzel oluyor ve gerekli de :)

işte kaçamak yaptığında da öyle sorunlar oluyor sen işe gitmesende iş senin yakanı bırakmıyor ne yazık ki :D

OOOooooo yemek yoksa benim ne işim var odaa :p

Ama hızlı çözüm üretiriz :d dışardan söylersin nuuurrr çok mu zor bi telefonla adrese getiriyorlar Lütfeeenn sen yeterki yemek yeriz de :D

orayı işgal etmeyelim buraya taşıdım sohbeti..

yemek yok bak pozicim hazırlamış kahvaltı o yeter sana tüm gün burada sadece çalışcaz fatih ona göre :p

Uur

Konular
11
MFC Puanı
34,210
orayı işgal etmeyelim buraya taşıdım sohbeti..

yemek yok bak pozicim hazırlamış kahvaltı o yeter sana tüm gün burada sadece çalışcaz fatih ona göre :p
YEEKK YAAAAAAAAAAAA

kahvaltı ayrııı öğleen ayrııı akşaam ap ayrııı cınımmm :p :d

Pozii nin ellerine sağlıkk kahvaltı ondan hallettiikkk ama öğlen yemeğinde bi kebap daan kaçamazsınn Nuuuurr :D :D :D

Uur

Konular
11
MFC Puanı
34,210
@Uur çaylar sendeydi hepsini çtim deme:D
Yaparmıyım öyle birşeey @Pozitivizm

Tabiki içtiimm :p dermişim :roflmao: :roflmao:

mbpglSDOKuvuiHlIjZpl_-o5KJr0yw24OnVxH48fW5OrBQmhcpPoDpx00QYDNMpiqsN0CwGzEyLdpge3R9vtUIdJau49l7cIkv1052NHCjxk0g

Çaylaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar :D