• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

MegaForum Sohbet Köşesi

Konular
257
MFC Puanı
120
en azından yazıyorum ama gelıp halınızı hatrınızı soruyorum ınsanlık gorsun gozunuz ? emı (((:)

Konular
257
MFC Puanı
120
Pisadam hayırdır sen :) ne oldu krıterlerıne uymuyoruyum ben yoksa ? cevap felan vermıyorsun derdın ne senın hı :) agırlı başlı hatun mu lazım sana ? bılemedım sımdı (; halen aklımda varya cıks .. 4 4 luk hatun armaya calısan erkek cemaatının 3 buçuk attığını gore bılıyorum ((((((:) sevıyorum senı Pisadam pisliksin ama olsun (;

Herkül

Admin
Konular
8,797
MFC Puanı
17,460
Yine iki dakika uğrayım kaçmışsın sanki miL ;) Nasılsın ? neler yaparsın özletme kendini bu kadar,
biz seni her zaman sevdik ve seviyoruz :D

Konular
257
MFC Puanı
120
uğruyorum ıste ( : ama bazı ınsanların havasından cıvasından gecılmıyor yıne zaar

Herkül

Admin
Konular
8,797
MFC Puanı
17,460
ouCdFI.jpg

Haydi arkadaşlar sizleri bekliyoruz , Alaska Sezen LaiLa diShy miL Sindy Sade Buka Bezelye Venia StigmatA Yalnızkurt vioLeta Elder sessizsakin LeGoLaS mak res nesimsek ve tabiki de Pisadam