• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

MegaForum Sohbet Köşesi

Qasem

Üyeliği durduruldu!
Konular
82
MFC Puanı
110
Sehri_Ask
Serdar hocam nerelerdesin...
Uğra da
Venia sen nerdesi kaçak :)

Bilgi - İnanç - Eylem

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,660
venainın finalleri var o bi süre uzak:)

SeRDaR

MFC Üyesi
Konular
431
MFC Puanı
2,790
Sehri_Ask
Serdar hocam nerelerdesin...
Uğra da
Venia sen nerdesi kaçak :)

Bilgi - İnanç - Eylem

Yazdığın sayfanın ilk başındaki örnekten de görüldüğü üzere yine bazı şeyler eskiye dönmeye başladı dostum. Selam verip hâl hatır sormayı büyük birşey sanan arkadaşlar var. O yüzden de sessiz kalıp, sohbet ettiklerimle özelden yazışmayı tercih ediyorum :)

Qasem

Üyeliği durduruldu!
Konular
82
MFC Puanı
110
Yazdığın sayfanın ilk başındaki örnekten de görüldüğü üzere yine bazı şeyler eskiye dönmeye başladı dostum. Selam verip hâl hatır sormayı büyük birşey sanan arkadaşlar var. O yüzden de sessiz kalıp, sohbet ettiklerimle özelden yazışmayı tercih ediyorum :)
Kaç gündür yurtdışındaydım. Döndüm.
İnşallah o döngüyü kıracağız.

Bilgi - İnanç - Eylem

SeRDaR

MFC Üyesi
Konular
431
MFC Puanı
2,790
Kaç gündür yurtdışındaydım. Döndüm.
İnşallah o döngüyü kıracağız.

Bilgi - İnanç - Eylem

Valla dostum ben 10 sene öncesindeki samimiyeti aradığım için, artık hiçbir zaman beni tatmin edecek seviyeye gelmeyeceği kesindir.
Gerek yok zaten boşver. Bak geldiğimde sen yazıyorsun, yazan 3-4 kişi daha var. Yeterli :)

Qasem

Üyeliği durduruldu!
Konular
82
MFC Puanı
110
Valla dostum ben 10 sene öncesindeki samimiyeti aradığım için, artık hiçbir zaman beni tatmin edecek seviyeye gelmeyeceği kesindir.

Gerek yok zaten boşver. Bak geldiğimde sen yazıyorsun, yazan 3-4 kişi daha var. Yeterli :)
Elbetteki o günler gibi olmaz ama enazından biraz hareket lazım taze kan yeni ieyler lazım :)

Bilgi - İnanç - Eylem