• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Medyum Leslie Flint

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
1,535
MFC Puanı
300
Yaşadığımız bu dünya ile ölüp gittiğimiz öteki alem arasında ölmüş insanlarla senelerden beri temas kurabilen dünyanın mevzuunda en tanınmış ismi Medyum Leslie Flint . 15 senedir
Betty Grene ve George Woods ile birlikte öteki alemdeki Ruhsal varlıklarla kurdukları iletişim sayesinde bilim adamları huzurunda teype kaydedilmiş 5000 Ruhsal varlığın konuşmaları mevcuttur..
I ** a medium, I have a rare gift known as the independent direct voice. I do not speak in trance, I need no trumpets or other paraphernalia. The voices of the dead speak directly to their friends or relatives and are located in a space a little above my head and slightly to one side of me.They are objective voices which my sitters can record on their own tape recorders to play later in the privacy of their own homes. Sometimes those who speak from beyond the grave achieve only a whisper, hoarse and strain, at other times they speak clearly and fluently in voices recognizably their own during life.
I do my work by sitting wide awake in total darkness with other people. I know I have learnt more about life and people and human problems and emotions by sitting in the dark than I could possibly have learnt in any other way, and those who have taught me the most are people who, dead to this world, are living in the next.
Tercümesi : Ben bir Medyumum. Ben çok nadir bilinen bir Allah vergisine sahibim, independent direct voice. “ müstakil bir ses kabiliyetine . Ben transa giripte ruhsal Varlıklarla konuşmam. Hiçbir özel hazırlığa ihtiyaç duymadan doğrudan konuşurum. Ölüler benim başımın biraz altında bir yerde bulunurlar ve oradan doğrudan doğruya akraba ve yakınları ile konuşurlar. Bu sesler tarafsız ve bizim seslerimize benzer seslerdir. Oturumda bulunanlar isterlerse o sesleri teyplerine kaydedebilir ve evlerinde tekrar tekrar dinleyebilirler. Bazen öte alemden konuşan ruhsal varlıkların sesleri kısık ve ıslık gibi gelir ama çoğu zaman yakınlarının hemen tanıdıkları hayatlarındaki sesleriyle konuşurlar. Bıda yakınları tarafından hemen tanınmalarına yardımcı olur.
Ben bu işimi diğer toplantıda bulunanlarla aynı yerde tam bir karanlıkta oturarak yaparım.Arada ne bir paravana nede özel bir yer vardır. Ben bu şekilde ölülerin bu dünya ile iletişimine sesimle aracı olurken karanlıkta gerek ölüler hakkında gerekse hayat üzerine çok şey öğrendim Buda benim dünya görüşümün değişmesine sebep oldı. Beni en fazla etkileyenlerde bu Dünyadan ölüp ayrılan ama öteki alemde tekrar yaşama dönen bu ruhsal varlıklardır. Ben onların aracısıyım.
What is Independent Direct Voice?
The process is activated directly by Spirit communicators, and voices can be almost identical to people's voices before making transition to the Spirit World.
Depending on the strength the energy, Spirit may be able to build an ectoplasmic voice box in mid air. Voices are then heard by all present. This is different from Spirit speaking through the larynx of an entranced medium.
TERCÜMESİ :
Müstakil doğrudan Ses ne demektir ?
Bu sistemde Ruhsal Mekanda ki sesile dünyamızda ki ses arasımdaki farklılığnı giderilmesi için

arada bulunan Sprit Cominicators denilen bir sisteme göre ruhsal varlıklar aerasında ki iletişim sadece beyinsel olmaktadır yani orada herhangi bir şeyin ifade edilmesi gerekmemektedir onun yerine sadece o şeyi düşünmek yeterlidir. Ama bir dünyalı ile bu sistem yürümediğine göre o sistemden insanların anlayabileceği ses düzenine “ Convert “ yani değiştirilmesi için gereken sisteme
Ruhsal varlıklar ektoplazmadan imal edilmiş bir havalı ses kutusu “ voice Box “ yapılmaktadır. Bunu neticesindede ses bütün oturuma iştirak edenler tarafından duyulabilmektedir. Bu ruhsal varlıpın Transa girmiş bir medyumun ses telerini kullanarak konuşmasından çok farklıdır. Konuşma doğrudan Ruhsal varlığın Medyumu kullanarak imal ettiği ektoplazmik ses kutusu sayesinde kendisi ve kendi öz sesiyle konuşabilmektedir
BU özellik dünyada çok az Medyumda /Leslie Flinr / gibi bulunmaktadır.
Who İs Leslie Flint ?
In his heyday, which was before the war and some 25 years after it, Leslie Flint was one of Britain's best-known Spiritualists. He possessed the rare distinction of being a direct voice medium. Flint used no trumpets or paraphernalia. Though sitting in total darkness, he did his work wide awake, not in a trance. Those who flocked to him could engage, if conditions were propitious, in fluent colloquial conversation with others, kith and kin, strangers and well known, all of them "passed over", who manifested themselves in space, voice only, around Flint's solid if unseen presence - "a little above my head and to one side of me".
The mood was not at all solemn, still less frightening. Leslie Flint took his inexplicable gifts sensibly and objectively, sometimes lightheartedly. Especially when conversing with his "familiar",
Tercüme : Leslie Flint kimdir ?

Dünya savaşında önceden savaşın 25 sene sonrasına kadar Leslie Flint İngiterenin ve Spiritüalist dünyasını en tanınmış ve saygı duyulan Medyum’uydu. Onun Allah Vergisi olan “direct voice “ özelliği diğerlerinden ayrıyordu. Kendisinin bir ölmüş kimsenin sesinin dünyamızdakiler tarafından duyulması için gereken iletişim köprüsünü kurmak için ne transa grmesine nede özel hazırlıklara ihtiyacı vardı. Salonsa oda bütün toplantıya katılanların arasına oturur ve kend ifadesiyle konuşulacak ölüde onun ya sağ veya sol tarafında başının biraz aşağısına yerleşir ve oradan genelikle kendi sesiyle ( toplantılarda çoğu zaman ölünün sesi yaşayan ve toplantıya katılmış olan yakınları , arkadaşları veya tanıdıkları vasıtasıyla hiç tereddütsüz tanınırdı. Anca enderde olsa bazen ses hışırtılı veya kısık olarak gelir ) söylemek istediklerini söylerdi.
Toplantılarda hiçbir resmi hava esmez sanki arkadşalar arasında toplanılmış gibi samimi ve çoğu zaman bol kahkahalı geçerdi.
Leslie Flint kendi varlığının orada olduğu hissedilmesin diye elinden geldiği kadar konuşan ölüyle buradaki tanıdıklarını karşışlıklı birbirlerine muhatap gibi bırakır ve soruların onların sormasını isterdi. Kendisi iyice silinirdi.

Bilhassa ailesi ile konuşanlar çok rahat bie konuşma yapıyorlardı.​

diShy

Onursal Üye
Konular
32,527
MFC Puanı
2,580
İlgincmiş :&

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...