• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Maçka'daki Terör Saldırısında Şehit Olan Eren'in Son Sözü: Komutanım Yere Yat

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
Maçka'daki Terör Saldırısında Şehit Olan Eren'in Son Sözü: Komutanım Yere Yat

Trabzon Maçka'da büyük bir kahramanlık örneği sergileyen ve PKK'lı teröristler tarafından şehit edilen 15 yaşındaki Eren Bülbül'ün son anlarını amcası anlattı.

Trabzon'un Maçka ilçesi kırsalında dün bölücü terör örgütü mensuplarıyla sağlanan sıcak temas sırasında şehit olan 15 yaşındaki Eren Bülbül'ün amcası Murat Bülbül, "Eren, güvenlik güçlerimize yardımcı olmak istemiş. Görmüş teröristleri ve 'burdalar' demiş. O halde bile 'komutanım yere yatın' demiş ama maalesef kaybettik." dedi.

"BU TOPRAKLARI KALLEŞLERE BIRAKMAYIZ"

Bülbül, AA muhabirine yaptığı açıkalamada, yeğeninin vefatı dolayısıyla büyük üzüntü yaşadıklarına değinerek, "Biz 10 kardeşiz ve hepimiz bu ülke için şehit olmaya hazırız. Bu toprakları bu kalleşlere bırakmayız." ifadesini kullandı.

"KOMUTANIM YERE YATIN"

Ülkesine, milletine bağlı insanlar olduklarını vurgulayan Bülbül, "Eren, güvenlik güçlerimize yardımcı olmak istemiş. Görmüş teröristleri ve 'buradalar' demiş. O halde bile 'komutanım yere yatın.' demiş ama maalesef kaybettik." diye konuştu.

"BUNLARI BURADAN ÇIKARMAMIZ LAZIM"

Bülbül, ağlayıp o kalleşleri sevindirmeyeceklerine belirterek, şöyle devam etti: "Hepimiz bu topraklar için ölmeye hazırız. Bu ülke kolay kazanılmadı. Bunlara hangi ülkeler yardım ediyorsa onlara lanet olsun. Bu kalleşleri burada barındırmayacağız. Bir şeyler yapıp bunları buradan çıkartmamız lazım."

YETKİLİLERE ÇAĞRI

Bülbül, yetkililerden, teröristlere bölgede yardım ve yataklık yapanları bulmalarını istedi.

"ÜLKESİNİ ÇOK SEVİYORDU"

Bülbül, yeğeninin futbolu çok sevdiğine işaret ederek, "Fanatik Trabzonsporluydu. Ülkesini çok seviyordu, ülke uğruna, onlara yardımcı olmak amacıyla da çocuğumuzu kaybettik." ifadesini kullandı.

Haberler

c20f5d1237fe6d01d64b57ec42b8d9b1.jpg

Henna

MFC Üyesi
Konular
21
MFC Puanı
90
Canim cocuk, yigit cocuk. O cok sevdigin Sehit halisdemire selam soyle.. iyiki varsin Eren..

LaiLa

MFC Üyesi
Konular
1,822
MFC Puanı
6,400
Yüreğinden öpüyorum çocuk. Karşında saygıyla eğiliyorum. Hakkını bizlere helal et. #ereniyikivarsın

Hey onbeşli onbeşli.. Çanakkele ruhunu tasiyan onbesliler karsilasin seni çocuk.

Raphael

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
10
Allah rahmet eylesin , Karadenize bile gelmeye başladı şu teröristler.

Hani evet çıkınca Terör bitecekti , nerdesiniz ey evetçiler ???

Konular
21
MFC Puanı
30
Allah rahmet eylesin , Karadenize bile gelmeye başladı şu teröristler.

Hani evet çıkınca Terör bitecekti , nerdesiniz ey evetçiler ???

Ben rizedeyim burda herkesin tüfeği var dağlara çıkıp karşılıyolar buraya yerleşemiyolar teroristler yerleşmeden önce dağı hatim ediyolar her deliği her yeri ezberliyolar bu nedendir ki dağlardan çıkaramıyolar önemli olan yerleşimi sağlamadan püskürtmek bir karadeniz dağları kaldı onuda başaramazlar inşAllah

Raphael

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
10
Ben rizedeyim burda herkesin tüfeği var dağlara çıkıp karşılıyolar buraya yerleşemiyolar teroristler yerleşmeden önce dağı hatim ediyolar her deliği her yeri ezberliyolar bu nedendir ki dağlardan çıkaramıyolar önemli olan yerleşimi sağlamadan püskürtmek bir karadeniz dağları kaldı onuda başaramazlar inşAllah

İnşallah.