• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Lidya

Konular
28
MFC Puanı
30
Sessiz sakin ve sevimlidir , sevilesi yanlarıyla doludur.
Her ne kadar ilk bakışta soğuk görünse de , içini ısıtan bir sıcaklığa sahiptir.
' Başka ' dedim hatalı oldum , ' öteki ' dedim hatalı oldum , ' başka bir şey ' dedim hatalı oldum.
Yanı kısacası ben bu hanım kızımıza ne yaptıysam yaranamadım yaranamayacağımda bu gidişle. .p
Ayrıyetten parayı ilk bulup , paranın kokusunu ilk bilenlerden , Lidya soyunun asilzade evlatlarındandır.
Efenim kendileri Ankara ' lı olup Ankara'nın bağlarından kopup buralara kadar gelmiş bir Ankara güzelidir.

Konular
2,401
MFC Puanı
2,700
Kurban oldugum Sayılası Kızlardan bırı.Kardes daha otesı ?

Draneun

MFC Üyesi
Konular
24
MFC Puanı
70
Lidya benim dost dedigim tek insan. Neler neler yaşadık hatun biz ya :D Gece de başlayan tanışıklıgımız bak nerelere geldi kim tahmin edebilirdiki. Bak yine beraberiz. Hep de oyle kalıcaz ;).
Gelelim Lidya kimdir mevzusuna . Uyuzun teki bir insana gıcık kapmasın sakın oo burnundan getirir. Artist diye tabir ettiğimiz insanları hiç sevmez. Ama mıknatıs gibi o insanları çeker kendine. (dfsjvsd :D ) temiz kalplidir çok hemde. Haksızlık etmez asla edilmesine göz yummaz. Beni de çok sever kendisi :p
Mesela ;
Saatlerce telefonda konuşabiliriz :p
+Tamam canım görüşürüz sonra
-Tamam öpüyorum hadi kapat .
+Bende tamam kapat
-Hadi kapatsana
+Tugce biliyorum özledin beni de kapat artık yeter fgvbfxnv :D

Hep demişimdir bizbize yeteriz diye. Ne kadar kişi girsede hayatımıza (kız veya erkek ,arkadaş veya sevgili ) dönüp dolaşıp yine birbirimize kalırız biz :D

Hatıra defterine döndürdüm de yazıcak çok şey var. Neyse Lidya benim canımın içidir işin aslı. Derdimi anlattıgım canım dostum.
Seviyorum seni. ;)
İyiki varsın . :D
Canım dostum! ;*
Duygulandım :DDDD
Umarım seni haketcek biri çıkar hayatına. Teyze olcam ben daha :)))))
İnşallah. Allahım seni mutlu edicek birini çıkarır hayatına.
Seviyorum seni bu kaçıncı deyişim jsdfvcdf neyse sustum tamam :*

Konular
236
MFC Puanı
0
Kendinden emin konuşmaları var, sanırım birazda alıngan. Arkadaşında dediği gibi insanları çekim gücü yüksek gibi geldi. Aşk'a hem sus/muşluğu, hem de sus/a/mışlığı var gibi fakat ne istediğini henüz bilmiyor. Hakkında hayırlısı.

Zeyna

Üyeliği durduruldu!
Konular
1,416
MFC Puanı
2,770
Öncelikle yapmacık olmadığı için çok seviyorum Lidya'yı bana hitap ediyo ağzını kırdığııımm :D Kendimden bişeyler buluyorum Haksızlığa gelemeyen susmayan haksız ban yiyenler için bile kendini feda edebilecek birisi o bir kahraman :D Aman kusura bakma ben öyle afilli sözler bilmem ama Lidia ve Sen farklısınız bende onu biliyorum. Yapmacık insanları hayatıma almamayı tercih ediyorum elimden geldiğince. Ben varyaa sizi öpeciyim. Dip not: Özel kanalda bastım Lidya'yı :D İşin özü Adamın dibi :D

Zeyna

Üyeliği durduruldu!
Konular
1,416
MFC Puanı
2,770
Aşko demeye devam edersen hayatımdan çekip atarım seni :D

Bende seni seviyorum ciddiyim bak :angel:

Zeyna

Üyeliği durduruldu!
Konular
1,416
MFC Puanı
2,770
Anladım :D

Konular
67
MFC Puanı
650
çok tanımam etmem, sohbetimde fazla yoktur yorum yapmayada gerek yok.

yorumlara bakarak zaten nasıl oldugunu biliniyor herhalde.

eyvallah

Konular
13
MFC Puanı
50
Tanıdığım kadarıyla.. Içi dışı bir, kendini sevdirebilen bir Hatun. :*

Konular
675
MFC Puanı
60
images

İyi biri. Keyifli biri. N dediğini bilen biri. Hem olduğu gibi, Hem göründüğü gibi. Tarafımca sevilen biri. Bu gül'de kendisine hediye.

Konular
324
MFC Puanı
1,110
Daha tanışma fırsatına erişemediğim bir insan.

Konular
51
MFC Puanı
130
kelimelerin kıyafetsiz kaldığı yer kadar kartaliçedir o.

Shey

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
bir börektir tutturdu bana yap die bn ona sadece borekçi dicem :p

Konular
2,245
MFC Puanı
20
Dobracı, dediği didik, espiri anlayışı gerçekçi biri. Farklıdır ;)