• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kuyt Bitirecek

Konular
146
MFC Puanı
520
Kuyt bitirecek

822335730609.jpg

Menajer Amatucci, Fener'in Milan'lı Emanuelson'u istediğini duyurdu. Dirk Kuyt, transfere aracı oldu

Sarı-lacivertlilerin, Milan'ın gözden çıkardığı Urby Emanuelson'le ilgilendiği yönünde İtalyan basınında yeni bir haber daha yer aldı. FIFA menajeri Roberto Amatucci, tuttojuve.com'a yaptığı açıklamada, "Galatasaray, Milan'a Antonini ve Boateng'i sordu. İnter ile Sneijder operasyonu beklemede. Fenerbahçe de İtalya Ligi'nden bazı oyuncular için devrede" dedi.

ALVEREZ DE LİSTEDE
Amatucci, Fener'in istediği oyuncuların İnter'li orta saha oyuncusu Arjantinli Alvarez ile Milan'ın gözden çıkardığı sol ayaklı Urby Emanuelson olduğunu duyurdu. Soccer Magazin, F.Bahçe'nin istediği Emanuelson için Dirk Kuyt'ın devrede olduğunu yazarken, "Kuyt, Aykut Kocaman'ın yanında vatandaşını arayıp, F.Bahçe'nin kendisini istediğini söyledi" diye yazdı.

Konular
146
MFC Puanı
520
Transferle ilgilenmiyor

347046141089.jpg

Rus kulüplerinin gözdesi haline gelen Slovak futbolcu, "Çocukluk geride kaldı. Artık yalnız futbolu düşünüyorum" dedi

Teknik direktör Aykut Kocaman'ın geçmişe oranla daha fazla şans tanıdığı Stoch, F.Bahçe'den ayrılmayı düşünmediğini söyledi. Dinamo Moskova, Spartak Moskova, CSKA Moskova ve Lokomotif Moskova'nın listesinde olduğu bilinen Slovak yıldız, "Rus kulüplerinin ilgisinden haberdarım ama ilgilenmiyorum. Şu an düşündüğüm tek şey Fenerbahçe'ye daha fazla katkı sağlamak" diye konuştu. "Yılın golü" ödülünün özgüven konusunda kendisine çok şey kattığını belirten Stoch, "Benim için her şey iyiye gidiyor. Hayatımdan memnun olduğumu söyleyebilirim" dedi.

ZAMAN ZAMAN DUYGUSAL DAVRANDIM
Geçmişte bazı çocukluklarının olduğunu ifade eden tecrübeli futbolcu, sözlerini şöyle sürdürdü: "Zaman zaman gereğinden fazla duygusal davrandım. Ama o süreç artık geride kaldı. Artık Aykut hoca ile birbirimizi daha iyi anlıyoruz. Bana daha fazla forma vermeye başladı. Bunun keyfini çıkarmaya çalışıyorum. İkinci yarıda daha çok şans bulmak için çabalayacağım. Bir gol atarsam mutlaka gerisi gelecektir. Takım olarak sıkıntılı süreçler yaşadık. Bundan böyle her şeyin iyiye gideceğine inanıyorum."

Konular
146
MFC Puanı
520
Fenerbahçe Bursa'ya gitti

412068035486.jpg

Ziraat Türkiye Kupası (A) Grubu'nda bu akşam deplasmanda Bursaspor ile karşılaşacak Fenerbahçe, Bursa'ya gitti.

Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri'nden otobüsle ayrılan sarı-lacivertli kafile, Pendik'ten feribotla Yalova'ya geçecek ve buradan kara yoluyla Bursa'ya ulaşacak. Volkan Demirel ve Orhan Şam'ın yanı sıra, Afrika Uluslar Kupası nedeniyle ülkesinin milli takımında bulunan Yobo, cezalı olan Meireles, sakatlıkları bulunan Sezer Öztürk ve Caner Erkin, 19 kişilik maç kadrosuna alınmadı.

Fenerbahçe'nin Bursaspor maçı kadrosunda şu futbolcular yer alıyor:

Mert Günok, Serkan Kırıntılı, Erten Ersu, Gökhan Gönül, Bekir İrtegün, Serdar Kesimal, Egemen Korkmaz, Hasan Ali Kaldırım, Salih Uçan, Selçuk Şahin, Mehmet Topal, Mehmet Topuz, Cristian, Stoch, Kuyt, Krasic, Sow, Semih Şentürk, Recep Niyaz.

Sarı-lacivertliler, grupta ilk maçında Sivasspor'u, ikinci maçında da 1461 Trabzon'u 2-0'lık skorlarla mağlup etmişti. Bursa Atatürk Stadı'nda saat 20.30'da başlayacak karşılaşmayı hakem Yunus Yıldırım yönetecek.

Konular
146
MFC Puanı
520
Dora Horvath da Sarı Melek oluyor

819202254351.jpg

F.Bahçe Kadın Voleybol Takımı, bomba bir transfer daha yapıyor. Son olarak ABD Milli Takımı'nın pasörü Lindsey Berg'ü kadrosuna katan Kanarya, İtalyan Universal Modena'da forma giyen smaçör Dora Horvath'la da anlaşmak üzere.
GALERİLER

Konular
146
MFC Puanı
520
İddaa'nın zengini

818684168388.jpg

Süper Lig takımları içinde iddaa oyunu kuponlarında ismi en fazla yer alan Fenerbahçe, en yüksek isim hakkı bedelini alan kulüp oldu. Sarı-lacivertlilere 6 milyon 203 bin 12 TL isim hakkı bedeli ödendi. Galatasaray 5 milyon 565 bin 812 TL ile ikinci yer aldı, ardından Bursa ve Beşiktaş ve Trabzonspor sıralandı.

Konular
67
MFC Puanı
170
Fenerbahçe'nin uzun süredir transfer gündeminde olan Emenike için Sarı-lacivertli ekibin girişimleri devam ediyor.

Emenike'nin Fenerbahçe'ye transferi için girişimler devam ederken, Rus kulübü Nijeryalı oyuncuyu bırakmaya niyetli değil. Emenike'nin Avukatı Rezan Epözdemir, Nijeryalı futbolcunun Fenerbahçe'ye transferi ve son durum hakkında Radyospor'a konuştu.

Arkomen'in sunduğu Aydın Cingöz ile Haber Aktif programına katılan Rezan Epözdemir, "Emenike Fenerbahçe ile anlaştı" dedi.

FENERBAHÇE'NİN ÖNCELİK HAKKI YOK

Transferde tek sorunun Spartak Moskova olduğunun altını çizen Epözdemir, "Emenike, Fenerbahçe'ye şartlarını sundu ve Fenerbahçe de kabul etti ve transferi yapacağını söyledi. Ancak Spartak Moskova oyuncuyu bırakmak istemiyor. Para bile konuşmadıklarını biliyorum" dedi.

Emenike'nin Spartak Moskova'ya transferinde Fenerbahçe'ye dönemsi için öncelik hakkı tanındı mı şeklindeki soruya ise, Rezan Epözdemir, "Fenerbahçe'ye Emenike'nin satışı sırasında tanınmış bir öncelik ve bonservis bedeli limiti yok. Geçen yıl Emenike'nin sözleşmesine 50 milyon euroya serbest kalır maddesi kondu.O sözleşme düzenlenirken ben ve menajeri de vardı" diye yanıtladı.

Konular
67
MFC Puanı
170
Avrupa'nın önde gelen liglerinin üst düzey takımları bu sezon transferde gelirlerinin üstünde harcama yaptı

UEFA’nın sert maddeler içeren Finansal Fair-Play’i 2014'te futbolu fena vuracak!

Bugün'de yer alan habere göre; Tablolara bakıldığında Fenerbahçe'nin, İspanyol devleri Barcelona ve Real Madrid kadar transfere para harcadığı görülüyor. Ancak onlar Şampiyonlar Ligi'nde adeta para içinde yüzüyor!

Ülkemizin takımları dahil olmak üzere dünya futbolu çok yakında Finansal Fair-Play uygulamasıyla tanışacak. Avrupa'nın birçok takımının bu uygulamaya hazır olup olmadığı tartışılırken, ekiplerin 2012-13 sezonu başında ve ara transfer döneminde harcadığı paralar dikkat çekiyor.

Transfere Real Madrid 30, Barcelona 33 milyon euro harcarken, ligde şu anda 4. sırada bulunan ve Devler Ligi'ne ön elemede veda ederek yoluna Avrupa Ligi'nde devam eden Fenerbahçe'nin 30 milyon 300 bin euro harcaması düşündürüyor.

Barcelona ve Real Madrid, sürekli başarılı olan takımlar olduğu için, sponsor ve reklam gelirleriyle bu açığı kapatabiliyorlar. Ancak Fenerbahçe'nin bu yükün altından nasıl kalkacağı merak ediliyor.

Van Persie kurtardı!

Avrupa'da da büyük takımların genel olarak eksiye düştüğü görülüyor. Bütçeyi dengeleyen Arsenal ise bunu, Van Persie'yi 30 milyon 700 bin euro karşılığında Manchester United'a satarak gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz sezon sadece Falcao ile Arda Turan'a 60 milyon euro harcayan AtleticoMadrid ise, bu sezon bomba transfersiz ilerliyor.

İngiltere ayaklandı

Premier Lig ekipleriManchester United, Arsenal, Liverpool ve Tottenham kulüplerin dengesiz harcamaları nedeniyle ülkenin futbol federasyonuna çözüm çağrısında bulundu.

Zengin işadamları başkanlık yaptığı içinmali sıkıntı yaşamayanManchester City, Chelsea, Aston Villa, Fulham veWest Bromwich'in harcamalarına çekidüzen vermemesi durumunda İngiltere Futbol Federasyonu'na "Platini'ye kendimiz gideriz" uyarısı yapıldı.

Başarı şart

Şöyle bir detay da ortaya çıkıyor: Ülkemizin transfer şampiyonu Galatasaray ve Fenerbahçe, sürekli başarılar gerçekleştiremedikleri takdirde büyük sıkıntı yaşayacaklar.

Nitekim yaklaşık 19 milyon euro zararda olan Sarı-Kırmızılıların önünde Sneijder gibi bir isim de duruyor... Tümbu rakamların sadece bonservis bedelleri olduğunu, futbolcumaaşlarının, bonusların dahil edilmediğini vurgulamakta fayda var.

Konular
1,372
MFC Puanı
260
j0yjw.jpg

Ziraat Türkiye Kupası (A) Grubu'ndaki 3. maçında Bursaspor'a konuk olan Fenerbahçe, Aykut Kocaman'ın 63. dakikada yaptığı ikinci oyuncu değişikliği ile karşılaşmadan 3-2 galip ayrılarak 3 puana ulaşan taraf oldu.

Ziraat Türkiye Kupası'nda yoluna kayıpsız devam eden Fenerbahçe, (A) Grubu'ndaki 3. maçında Bursa Atatürk Stadı'nda Bursaspor ile karşı karşıya geldi.

Karşılaşma konuk Fenerbahçe'nin 3-2 üstünlüğü ile sona erdi. Sarı lacivertli ekibin golleri 10. dakikada Gökhan Gönül, 79. dakikada Moussa Sow ve 80. dakikada Cristian Baroni'den gelirken, Bursaspor'un gollerini 59. dakikada Pinto, 70. dakikada ise Gökhan Gönül (K.K.) kaydetti.
Fenerbahçe bu sonuçla A Grubu'ndaki puanını 9'a çıkarırken, Bursaspor ise 3 puanda kaldı.
İki ekipten Fenerbahçe 30 Ocak'ta Sivasspor deplasmanına giderken, Bursaspor ise 29 Ocak'ta 1461 Trabzon ile deplasmanda karşılaşacak.

STOCH KADRODA YER ALMADI

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam zorlu karşılaşma için sahaya ideal bir kadroyla çıkarken Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, kadroda, genç oyuncularına ağırlık verdi. Gribal enfeksiyon geçiren Stoch, 18 kişilik kadroda yer almadı. Egemen, Baroni, Sov ve Mehmet Topal gibi oyuncular oyuna girmek için yedek kulübesinde bekledi. Bursaspor'da sakatlığı geçen Vederson da 18 kişilik kadroda yer buldu.

FENERBAHÇE GOLLE BAŞLADI!

Karşılaşmaya iki ekip de hızlı başlarken, Fenerbahçe'de özellikle Milos Krasic ilk 10 dakikanın en dikkat çeken futbolcusu oldu. Sürekli kanat değiştirerek ara toplarına hamleler yapan Sırp futbolcu istekli görüntüsü ile dikkat çekti. Fenerbahçe takım halinde ise özellikle sağ kanadı kullanarak, Bursaspor kalesinde etkili olmaya başladı. Karşılaşmanın 10. dakikasında kornerden gelen ortaya kafasını uzatan Gökhan Gönül Fenerbahçe'yi Bursaspor deplasmanında 1-0 öne geçirdi.

BURSA SONRADAN AÇILDI

Sarı lacivertli ekibin golünden sonra orta alanda biraz daha topa basmaya gayret eden Bursaspor ilk yarının ikinci 15 dakikalık bölümünde oyunda dengeyi kurmayı başarırken, etkili ataklarda Fenerbahçe kalecisi Mert yaptığı başarılı kurtarışlarla dikkat çekti. Ev sahibi ekipte Belluschi ve Ferhat'ın başarılı performansı Bursaspor'un hücumda topa daha fazla sahip olmasını sağladı. Bu dakikalarda Fenerbahçe, savunmada kaptığı toplarla hızlı hücuma çıkarak, Bursaspor kalesinde pozisyon bulmayı denedi. İlk yarının sonlarına doğru top orta alanda daha çok kalırken, Fenerbahçe ilk yarının bitiminde soyuna odasına 1-0 üstün giren taraf oldu.

EŞİTLİK SAYISI PINTO'DAN

İkinci yarıya iki ekip ilk yarıya nazaran daha kontrollü başlarken, devrenin ilk 10 dakikalık bölümü orta alanda üstünlük kurma çabalarıyla geçti. Fenerbahçe'de Dirk Kuyt, sık sık kanat değiştirerek sarı lacivertli ekibin hücumdaki etkinliğini artırmaya çalışırken, Bursaspor'da Pinto, hücum hattında top almak için sık sık deplase oldu. Karşılaşmanın 59. dakikasında Musa'nın şutunda kaleciden dönen topu önünde bulan Pinto topu ağlara göndererek Bursaspor'a 1-1'lik beraberliği getirdi.

GÖKHAN'DAN YANLIŞ KALEYE GOL!

Beraberlik golünden sonra oyunda tempo iyice artarken, iki takım da hızlı hücumlarla kendilerini öne geçirecek golü aradılar. 70. dakikada Bursaspor'un atağını savuşturmaya çalıştıran Fenerbahçe savunmasında Gökhan Gönül'ün kaleci Mert'e göndermek istediği geri pası, sarı lacivertli ekibin kendi kalesine gidince, Bursaspor karşılaşmada 2-1 öne geçti. Karşılaşmanın 75. dakikasına bir pozisyona itiraz eden Bursaspor teknik direktörü Ertuğrul Sağlma hakem Yunus Yıldırım tarafında tribüne gönderildi.

SOW VE CRISTIAN SAHNEDE!

Bu golden sonra Bursaspor karşısında daha etkili bir görüntü çizen Fenerbahçe'de sahneye çıkan Moussa Sow, 79. dakikada Fenerbahçe'nin beraberlik golünü kaydederken, hemen 1 dakika sonra bu kez Cristian Baroni, ceza sahası içinden yaptığı vuruşla Fenerbahçe'yi 3-2 öne geçiren golü kaydetti. Bu golden sonra karşılaşmada başka gol olmazken Fenerbahçe maçı 3-2 önde tamamladı ve Ziraat Türkiye Kupası A Grubu'nda puanını 9'a çıkardı. Bursaspor ise bu mağlubiyetle 3 puanda kaldı.

Konular
324
MFC Puanı
1,110
Fenerbahçe'nin her konuda anlaşmaya vardığı ancak kulübü Montpellier'yi ikna edemediği Younes Belhanda, Afrika Uluslar Kupası için bulunduğu Fas Milli Takımı’nda suskunluğunu bozdu.

Fenerbahçe ile anlaştığını ilk kez doğrulayan genç oyuncu, sarı-lacivertli formayı giymek için kulübüne rest çekti.

Transferinde kolaylık sağlaması için kulübü Montpellier ile konuştuğunu belirten Younes Belhanda, ''başkan Nicollin ile görüştüm. Fenerbahçe bana burada kazandığım paranın üç katını teklif etti. Ben de bu teklifi kabul ettim ve gitmek istediğimi açık açık söyledim'' diye konuştu.

Kaynak:ntvspor

Konular
67
MFC Puanı
170
F.Bahçe, Montpellier’in burnu havada başkanı LouIs NIcollIn’i 9 milyon Euro’ya ikna etti

ALİ CAN / VATAN SPOR
Sarı-lacivertlilerle el sıkışan Faslı yıldız, yaptığı pres ve çektiği restle Fransızlar’ın direncini kırmayı başardı.

Ödeme planı konusunda hâlâ pürüzler devam etse de bonservis bedeli Kanarya’nın tam istediği rakama indi.

Haftaya İstanbul’a gelmesi beklenen Younes Belhanda’da iş sadece imzaya kaldı.

TÜM Türkiye G.Saray’la Wesley Sneijder arasında yaşanan gelişmelere odaklanırken, F.Bahçe sessiz ve derinden yürüttüğü Younes Belhanda transferinde mutlu sona ulaştı.. Montpellier Başkanı Louis Niccolin’in 2 gün önce Fransız medyasına yaptığı “F.Bahçeli yetkililer ödemeyi üç taksitte yapmak istiyor. Paraları kendilerine kalsın, alsınlar o paralarını istedikleri yere koysunlar” açıklamasının büyük ölçüde çarpıtıldığını öğrenen sarı-lacivertliler, transfere yeniden hız verdiler ve Fransızlar’ı sonunda ikna etmeyi başardılar.

‘BEN GİDİYORUM!’

KIRAN kırana geçen pazarlıklar sonrasında Montpellier’in burnu havada başkanıyla 9 milyon Euro’ya el sıkışan F.Bahçe yönetimi taksitlendirme konusunda hâlâ pürüzler yaşıyor.. Bu parayı 2 yıl vadeye yaymak isteyen temsilcimizin hafta sonuna kadar yeni bir bir ödeme planı hazırlıyor..

ÖNCEKİ gün yaşanan bu sıcak gelişmelerde Belhanda’nın kulübüne çektiği restin payı büyük.. F.Bahçeliler’le her konuda anlaştığını başkan Niccolin’e bildirdikten sonra “Ben kariyerime Türkiye’de devam etmek istiyorum. Bana burada kazandığım paranın 3 katını teklif ettiler. Lütfen transfer için kolaylık gösterin” diye pres yapan yetenekli 10 numara, izlediği bu yolla Montpellier yönetiminin direncini kırınca, iş pazartesi atılması beklenen resmi imzaya kaldı.

İMZA İZNİ ALDI

FAS basını da kulüpler arasındaki görüşmeleri yakından takip ediyor.. Maroc Football sitesinde yer alan habere göre, şu an Afrika Uluslar Kupası için Fas Milli Takımı’yla kampta bulunan 22 yaşındaki yıldız, Faslı yetkililerden F.Bahçe’ye imza atmak için 48 saat süreyle izin aldı.

Konular
67
MFC Puanı
170
Hasan Ali, Bekir ve Meireles’ten cezaları nedeniyle yararlanamayacak olan Aykut Kocaman, Caner’in de sakatlanmasıyla sıkıntıya girdi. Yobo’nun yokluğunda Serdar-Egemen ikilisinin uyum problemi de soru işareti.

Fenerbahçe, Elazığspor maçı öncesi büyük sıkıntı yaşanıyor. Sarı-lacivertli ekipte savunmanın üç önemli ismi ikinci yarının ilk sınavında forma giyemeyecek. Afrika Kupası’nda bulunan Yobo’nun yanısıra cezalı Hasan Ali ve Bekir’in yarınki karşılaşmada takımdaki yerlerini alamayacak olması arayışları da beraberinde getirdi.

Hasan Ali’nin yerine defansın solunda oynaması beklenen Caner’in kas zarında yırtılma olması teknik heyeti bir hayli sıkıntıya sokarken, bu oyuncunun maça yetiştirilmesi için büyük çaba harcanıyor. Savunma hattı çökmeye yüz tutan Fenerbahçe’de stoper bölgesinde oynayacak Serdar - Egemen ikilisinin uyum sorunu da herkesi düşündüren başka bir konu... Elazığspor maçında cezalı Meireles’ten de yararlanamayacak olan Teknik Direktör Aykut Kocaman’ın ilk 11’ini bir türlü netleştiremediği bildirildi. Bir günlük iznin ardından Elazığspor maçının hazırlıklarına başlayan sarı - lacivertliler taktik ağırlıklı bir program uyguladı. Teknik Direktör Kocaman, Yılmaz Vural’ın göreve gelmesinden sonra çok dirençli ve tehlikeli bir takım haline gelen Elazığspor konusunda oyuncularını uyardı. Rakiplerinin ligdeki konumlarının aldatıcı olmaması gerektiğini belirten Kocaman’ın, “Onlar da ikinci yarıya iyi bir başlangıç yapmak isteyecekler. O yüzden bizi sert ve zorlu bir doksan dakika bekliyor” dediği öğrenildi.

Divan toplanıyor

Bu arada Fenerbahçe’de Divan Kurulu toplantısı bugün yapılacak. Olağan kurulun en önemli gündem maddelerinden biri kulübün yeni yapılanması ile ilgili olarak üyelerin bilgilendirilmesi olacak. Yeni CEO Hakkı Hasan Yılmaz üyelere tanıtılacak ve yeni yapılanma ile ilgili bilgi sunacak.

Galibiyet coşkusu

Fenerbahçe, bir günlük iznin ardından Sanica Boru Elazığspor maçının hazırlıklarına dün başladı. Oldukça neşeli geçen idmanda yapılan çift kale maçta mücadeleyi kazanan yeşil takım büyük bir coşku içinde objektiflere
poz verdi. (Milliyet)

Konular
67
MFC Puanı
170
Fenerbahçe Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda sert tartışmalar yaşandı.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın kurumsallaşma hakkında yaptığı açıklamalara Divan Kurulu Başkanı Yüksel Günay tepki gösterdi. Günay, bu konuda fazla konuşmak istemediğini ve Yıldırım'ın anlattığı kurumsallaşmanın kulübe büyük bir yük getireceğini dile getirdi.

Yıldırım'ın kurumsallaşma projesini eleştiren Günay, "Ben kurumsallaşmaya karşı değilim. Tüzüğe aykırı işler var uygun hale getirin. Benim görevim bu. Yaptığınız kurumlaşma değil mali yüktür. Ben isimleri bilmiyorum. Her ay 150 Bin lira kulübe yük gelecek. Buna kurumlaşma diyorsunuz bu kurumsallaşma değil. Şimdi münakaşa çıkacak. İleri gitmek istiyorum. Bizim yapacak bir şeyimiz yok Divan Kurulu olarak. Nisan ayında yine konuşuruz. Mali genel kurulda görüşürüz. Söylediklerim hakikattır. Başkan başka yere çekti" sözleriyle tepkisini sürdürdü.

"BİZİM GİBİ HAMALLAR..."
Kulüp için büyük bir emek verdiklerini ifade eden Aziz Yıldırım, "Bizim hibi hamalları bulamazsınız" dedi. Kulüp için günde 12 saat çalıştıklarını ifade eden Yıldırım, "Biz istiyoruz ki Fenerbahçe'de yeni yapılanma olsun. 15 yıldır amatörce çalışıyoruz. Bizden öncekiler de amatör çalıştılar. Biz 12 saat buradayız. Eskiden 3 saat gelir giderdi yöneticiler. Bunların alt yapısını oluşturmak lazım. Yeniden bir düzen kurmak ve Fenerbahçe'yi ileriyi taşımak gerek. Bakkal dükkanı gibi idare ettik burayı. Bugün AR&GE'ye dünyaca para harcanıyor. Genel giderlerin arttığını söylüyorlar. Bunu evet indirmemiz lazım. Zamanla büyüdük daha da büyüyeceğiz. Gelen yönetimler karar verme mekanizması olacaklar. Çalışanlar getirecekler 'bunu ne yapalım' diye soracaklar. Bizim gibi hamalları bulamazsınız. Fenerbahçe'yi sevmek ayrı şey ama herkesin işi gücü var." şeklinde konuştu.

Konular
67
MFC Puanı
170
Fenerbahçe önümüzdeki hafta 2 bomba birden patlatmaya hazırlanıyor.

İstifa ettiği dönemde Teknik Direktör Aykut Kocaman'a, "Sen geri dön 2-3 futbolcu alıp eksikleri gideririz" sözü veren Başkan Aziz Yıldırım'ın talimatıyla Fenerbahçe yönetimi 4 koldan iki önemli yıldızı bitirmeye çalışıyor.

Burada mutluyum

Bu paralelde Belhanda transferinde önemli bir aşama kaydederken Fenerbahçe'nin şimdi hedefinde sürpriz bir oyuncu Hollandalı Van der Vaart var. Belhanda'yı kanatta oynatmayı planlayan Aykut Kocaman'ın isteği doğrultusunda Fenerbahçe'nin, Van der Vaart için de girişimlerde bulunduğu öğrenildi.

Kuyt'tan al haberi

Fenerbahçe'nin Hollandalı ylıldızı Kuyt da bu söylentileri destekleyen bir açıklama yaptı. Van der Vaart konusunda, iyi niyet elçiliği yapabileceğini söyledi. Alman basınının bu konudaki sorularını yanıtlayan Kuyt, Van der Vaart'la aralarındaki samimi dostluğa vurgu yaptı. Ardından da şöyle bir açıklamada bulundu:

Yardım edebilirim

"Hamburg'da oynayan Rafael Van der Vaart ile yakın dostluğumuz var. Bana gel derse ne olur, ona gel dersem ne olur bilmiyorum. Rafa da Türkiye'ye gelmek isterse ona yardımcı olurum."

Konular
67
MFC Puanı
170
İbrahimm Tatlıses'ten twitter'dan bombaladı

Fenerbahçe'nin kendi sahasında Elazığspor karşısında sergilediği kötü futbol fanatik Fenerbahçeli İbrahim Tatlıses'i çıldırttı.

Fenerbahçe'nin sahasında Sanica Boru Elazığspor maçta 2-2 berabere kalmasına sinirlenen İbrahim Tatlıses, Twitter'da teknik direktör Aykut Kocaman'a tepki gösterdi.

Tatlıses, 'Aykut hoca sana sesleniyorum!!! Küme düşmeye aday bir takımın karşısında utanılacak bir futbol oynadınız. Sana artık ne diyim ki! Bizim bir futbolcumuzun fiyatı, Elazığ sporun tüm futbolcularının fiyatına denk. Bu ayıp da bize yeter! Elazığ spor bizimle resmen dans etti' diye tweet attı.

Konular
324
MFC Puanı
1,110
Fenerbahçe , bugün oynanan Ziraat türkiye kupasında Bursaspor u 4-0 yenerek grubunda 12 puanla liderliğini sürdürdü ve Yarı finale çıkmayı garantiledi. Fenerbahçenin gollerini 41. ve 61. dakikada Semih ve 86. dakikada oyuna sonradan giren genç Beykan kaydetti.Bursaspor bu malubiyetin ardından 3 puanda kalarak gruptaki 3. sıradaki yerini korudu.