Kusursuz Bir Selfie İçin Makyaj Tüyoları

MaskedGirL

Kayıtlı Üye
MegaForum Üyesi
Profil Bilgileri
Üyelik Tarihi :
27 Kas 2019
Bulunduğu Yer :
Avrupa
Mesajları :
196
Puanları :
560
Kusursuz Bir Selfie İçin Makyaj Tüyoları"Sosyal medya paylaşımlarımızın vazgeçilmezi selfie... Kusursuz bir selfie için dikkat etmeniz makyaj tüyolarını aşağıya bırakıyoruz."

Mat fondöten sürün: Selfie çekerken cildinizi parlatmak yerine daha çok mat tonlar kullanmalısınız. Mat şekilde kullanacağınız bir fondöten sizi selfiede dikkat çekici bir hale büründürecektir.

Kusursuz Bir Selfie İçin Makyaj Tüyoları


Pembe tonlar: Pembe tonlarında kullanacağınız bir allık selfie çekerken cildinizin doğal ve hoş görünmesini sağlayacaktır.
Bol rimel kullanın: Bir makyajın en önemli unsuru göz makyajıdır. Gözleriniz ne kadar ön planda olursa selfie o kadar güzel çıkar.


Kusursuz Bir Selfie İçin Makyaj TüyolarıGözlerinizin etrafını aydınlık tutun: Selfiede güzel çıkmanın en iyi yolu göz makyajıdır demiştik. Göz etrafınızı karanlık tonlardan kurtaracak bir aydınlatıcı edinin ve göz çevrenizi ışıldatın.

Kaşlarınızı tarayın: Tarayarak kaşlarınıza dolgunluk katın. Bakımsız gözüken kaşlarınızı taradığınızda dolgun ve canlı bir görünüme sahip olacaksınız.


Kusursuz Bir Selfie İçin Makyaj TüyolarıYüz hatlarınızı ortaya çıkarın: Elmacık kemiklerinize belirgin tonlarda gölgelendirme yaparak yüz hatlarınızı ortaya çıkarın.

Cildinizi pudralayın: Mat fondötenin yanı sıra pudra kullanmak da selfie çekerken ciltte meydana gelecek parlamaların önüne
geçecektir.
 
Üst