• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kültür ve Sanatın Kalbi Okuyucu.com da Atıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tanitim1

Üyeliği durduruldu!
Konular
19
MFC Puanı
0
logo-okuyucu-son-300x57.png

Bugün size yeni keşfettiğim harika bir siteden bahsedeceğim. Site, özellikle Kültür – Sanat aşıkları için harika bir kaynak niteliği taşıyor. Okuyucu.com isimli site gerçekten kendi alanında 1.Numara diyebilirim. Kitap dan sinemaya kadar birçok konuda özgün makalelerin yer aldığı sitede okuyucu lara özel kullanımı kolay menüler bulunmakta.

Sitenin alanında uzman yazarlarının yanı sıra en büyük özelliklerinden biride kendi özgün makalelerinizi de sitede yayımlayabiliyorsunuz. Bu alanda ilerlemek isteyenler ve adını daha geniş kitlelere duyurmak isteyen yazarlar için sitenin bu özelliği gerçekten bulunmaz bir nimet diyebilirim.
Kitap haberleri, Sinema haberler, Müzik haberleri, şiirler, öyküler kısacası yazımın başında da belirttiğim gibi Kültür – Sanat anlamında ne ararsanız bulabileceğiniz muhteşem bir site Okuyucu.com

Sitede bulunan ve kategorilere ayrılmış olan kitaplık ise benim en çok kullandığım bölüm. Yüzlerce kitabın bulunduğu sitede kitap oku mak isteyenlerin en önemli kaynaklarından biri olarak gösteriliyor.

Benim için çok önemli siteler arasında yerini alan Okuyucu.com da sizde aradığınızı bulacaksınız.
Hoşçakalın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...