• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Güncel Kullanıcı Adı Değişim İstekleriniz

Konular
22
MFC Puanı
10
Eski nick : Popü
Yeni nick : Beyaz_Ejderha eğer olmazsa BeyaZEJDeRHA birleşik olursa mutlu edersiniz. Kısaca hangisi güzel durursa kararı yönetime bırakıyorum.
Teşekkürler ... :)

ArtemiS

Onursal Üye
Konular
713
MFC Puanı
33,400
Eski nick : Popü
Yeni nick : Beyaz_Ejderha eğer olmazsa BeyaZEJDeRHA birleşik olursa mutlu edersiniz. Kısaca hangisi güzel durursa kararı yönetime bırakıyorum.
Teşekkürler ... :)

Popü olan nickiniz BeyaZEJDeRHA olarak değiştirilmiştir.
Güle güle kullanın.

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680
Min ve Ötesi yapalım :)

Naz

Konular
2
MFC Puanı
2,340
Meyaba nickimi Naz olark degismek istiyorum Naz olmiorsa Naz` olsun

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Meyaba nickimi Naz olark degismek istiyorum Naz olmiorsa Naz` olsun

Merhaba,

Kural 6;

* Başkasına ait olan kullanıcı adları kesinlikle bir başka kullanıcıya devredilemez.
UYARI: Devredilmesini istediğiniz kullanıcı adı 0 mesaja ait ve/veya en az 365 gün giriş yapmamışsa ancak o zaman kullanıcı adı devredilir.
Bu kural neticesinde Naz kullanıcı adını kontrol ettiğimizde 2012 son girişli aktif bir üyelik değildir. Bu yüzden Naz kullanıcı adını almanız mümkündür.

Yönetici arkadaşlarımda kuralı unutuyor olabilir malum gün içinde yoğun olabiliyoruz.
Kullanıcı adınız isteğiniz üzerine '' Naz '' olarak değiştirilmiştir.

Güle güle kullanın, iyi forumlar.

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,670
Hayırlı olsun Naz güle güle kullan.

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680
Min nickine dönebiliyor muyum :)

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680
* 90 gün içinde 2.kez kullanıcı adı değiştirme isteğinde bulunmak yasaktır. 2.kez kullanıcı adı değiştirme isteğinde bulunabilmeniz için istekte bulunduğunuz gün itibariyle minimum 90 gün geçmelidir.

Böyle bir kuralımız var ama :)

Aga ctrl+z yapamıyoz mu peki :) yani farklı nick değil sonuçta.Ondan belki olur diye düşündüm.
Bunun da değerlendirmede göz önüne alınmasını talep ediyorum :)