• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kıskanç Mısın ?

burakcode

MFC Üyesi
Konular
90
MFC Puanı
2,120
Kendine güvensiz insanların kıskanç ya da çok kıskanç olduğunu, ayrıca kıskançlık diye tabir edilen bazı şeylerin (davranışlar, iletişim-konuşma tarzları, giyim tarzı gibi) olması gerekenin dışında gerçekleştiğinden kıskançlık değil yaşam biçimi, kafa yapısı, görgü ve ahlak anlayışına ters durum olarak nitelendirmek gerekir diye düşünüyorum. Kıskançlık daha kötü bir şey.

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Kıskançlık körü birşey mi bence değil, ayrıca kıskançlığın güvensiz insanların kendini kamufle eden bir durum gibi algılanması da çok yanlış,ben kendime ve karşımda ki insana çok güveniyorum ve bi o kadar da kıskanç biriyim,bu kişiye göre değişiklik gösterir ama kötü diye de tabir edilmemeli..

• Beğen
Tepkiler: Nur

burakcode

MFC Üyesi
Konular
90
MFC Puanı
2,120
Kelime anlamıyla daha kötü bir şey olduğunu tekrar söyleyebilirim. Kıskançlık davranışları kötü hale getirebilen bir duygu. Örnek durumlarla görüşlere devam edilmesinin daha mantıklı sonuca vardıracağını sanıyorum şu an :)

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Davranışlarına hakim olamayan, iletişim kuramayan insan da kıskanç olmasın o zaman bunu diyelim?
Bir eşyayı, bir başkasının yaşam tarzını kıskanmak değil benim bahsettiğim,sevdiğin insana değer veriyorsun ve birinin ona bakışı gülüşü seni rahatsız ediyor ve bu da kıskançlığı doğuruyor..
Kıskanıyoruz kısaca okey??

Pamira

Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
2,801
MFC Puanı
60,560
Evet

• Beğen
Tepkiler: Nur

Cann

Üyeliği durduruldu!
Konular
2
MFC Puanı
8,510
Herkesten kıskanıyorsunda ne geçiyor eline ?

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Çok kıskanç olduğum için ilişki bitiyor ne yapabilirim ki??

Ragnar

Emektar Üye
Konular
1,446
MFC Puanı
37,550
Evet kıskançlık var tabi olmazmi