• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kısa Bilgilendirme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nokta

Özel Üye
Konular
71
MFC Puanı
400
Merhaba, Arkadaşlar beni bir kaç kişi dışında, tanıyorsunuz, daha önce Megaforum.com un emektarlarındanım, şuandada Megav1 temanın Yapımcısıyım temayı seçebilmek için aşağıdaki tema seçenekleri bölümünden, seçebilirsiniz. Bilgim çok aşırı olmadığından bilgim düzeyinde değişiklikler yapıp sizlerinde onayını sormak istedim.

Tama üzerinde bir kaç Ek ve kod değişikliği yapmış bulunmaktayım. Bunun yanı sıra, Güvenlik ve bir takım ekler eklemiş durumundayım.. Eğer istiyorsanız kaldırabilirim bunları.

1. Forum oyunları Bölümüne Konular sağdece Yöneticilerin onayı tarafından acılacaktır.
2. Yeni Üyeler "50" mesaj geçmedikleri sürece Özel mesaj atamıyacaklardır.
3. Forum içi üyeler arası Oyun Bölümü MF Oyun Salonu
4. Konu bilgisi Özelliği.
5. Konu filtreleme özelliği.
6. Ana sayfa (En cok kullanılan Etiketler) Bölümü
7. Moderatör İstatistikleri ( Hangi moderatör nele yapmış görebilirsiniz )
8. Sayfa yazı Boyutlandırıcı( Yazı Fontunu kücültür Büyütür)
9. Beni hatırlat kutucuğu otomatik işaretli.
10. Ana sayfadaki Üye grubu renkleri.( konu açan, Üyenin bağlı olduğu Grup Rengi)

Kısa kısa geliştirebildiğimi yapacağım bildiğim kadarı ile.. takıldığınız olmamış dediğiniz bir yer bir bölüm var ise, belirtirseniz şimdiden teşekkür ederim. Hepinize kolay gelsin..

diShy

Onursal Üye
Konular
32,527
MFC Puanı
2,580
Nokta ; Emegine Sağlik Okancim ben şey şu hizli cevap bölümü varya hani oraSi mfGraydeki gibi gelişmiş seçenekli olursa daha iyi olur , birde chatorg u gene ana reklam bolumune ekleyelim ara bannerlerimizde otogar.com devam etsin baslik reklamlarimizda gozukse iyi olur immm ßunlarin disinda bide özenli bir logo olursa tadundan yenmes gercekten cok kullanisli bir tema oldu ellerine saglik tekrar tekrar ..

HeavenLy

Özel Üye
Konular
11
MFC Puanı
410
Megav1 tema renk düzeni hoş olmuş göz yormuyor,ayrıca Esra 'ma katılıyorum Okan şu hızlı cevap kısmında gelişmiş seçenekler olsa güzel olur ve bir de Oyun Salonu açılmış ondaki kazanılan oyunları temanın sol kısmındaki Üye bilgileri bölümünde gösterecek misin?

Nokta

Özel Üye
Konular
71
MFC Puanı
400
Megav1 tema renk düzeni hoş olmuş göz yormuyor,ayrıca Esra 'ma katılıyorum Okan şu hızlı cevap kısmında gelişmiş seçenekler olsa güzel olur ve bir de Oyun Salonu açılmış ondaki kazanılan oyunları temanın sol kısmındaki Üye bilgileri bölümünde gösterecek misin?
yorumlar için teşekkürler, elbette göstermeye çalışacağım bu aralar üşütmüşümde işten gelir gelmez uyuyorum :) kusura bakmayın kısa surede gerçekleştireceğim

Konular
162
MFC Puanı
30
Kimleri görüyorum ben :$ Okannn :islik: İlk Önce Hoşgeldin . Başarılı bir çalışma olmuş emeğine sağlık. :$

diShy

Onursal Üye
Konular
32,527
MFC Puanı
2,580
Nokta ; gecmisler olsunnnn birde su nick bilgi kisminda awatar gozukse diger temadaki gibi hos duruyor , birde profillere video ve album olaylari kasmaz diyorsan onlara bi bakalim..

Konular
198
MFC Puanı
100
Ben Kim nerde Online listesinin uyelerede açılması gerektiğini düşünüyorum.
Kısıtlamalar aktifliği etkiliyor diye düşünüyorum.

Nokta

Özel Üye
Konular
71
MFC Puanı
400
tamam 2'sinede bakayım hemen

Nokta

Özel Üye
Konular
71
MFC Puanı
400
Güzel olmuş eline sağlık :)

güzel yorumun için teşekkür ederim.
Ek olarak;
Profile video eklenmiştir video eklemek istiyen kullanıcılar youtube'deki SON Youtube ID'sini Profildeki gerekli yere girerek Profilinde video oynatabilirler.

Örnek: gZn6wdxX0u8

Bunun dışında, pospit'e kısa yol eklenmiş, gerek olduğunda kullanıcıyı ANA Panele girmeden Üye resmini değiştirebilir, banlıyabilir ve bir takım işlevleri yapabilirsiniz..

HeavenLy

Özel Üye
Konular
11
MFC Puanı
410
Okan Arcade kısmı profilde gözüksün ! :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...