• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

kimi sevsem sensin!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
44
MFC Puanı
70
KİMİ SEVSEM SENSİN

kimi sevsem sensin / hayret
sevgi hepsini nasıl değiştiriyor
gözleri maviyken yaprak yeşili
senin sesinle konuşuyor elbet
yarim bakışları o kadar tehlikeli
senin sigaranı senin gibi içiyor
senden nedense vazgeçilemiyor

her şeyi terk ettim / ne aşk ne şehvet
sarışın başladığım esmer bitiyor
anlaşılmaz yüzü koyu gölgeli
dudakları keskin kırmızı jilet
bir belaya çattık / nasıl bitirmeli
gitar kımıldadı mı zaman deliniyor
kapıların kapalı girilemiyor

kimi sevsem sensin / senden ibaret
hepsini senin adınla çağırıyorum
arkamdan şımarık gülüşüyorlar
getirdikleri yağmur / sende unuttuğum
hani o sımsıcak iri çekirdekli
senin gibi vahşi öpüşüyorlar
in misin cin misin anlamıyorum

Konular
44
MFC Puanı
70
Gökyüzünde ne çok yıldız var...
Biri parlak biri ürkek biri yalnız diğeri sanki burda

İçimizde ne çok hırsız var...
Biri aldı beni götürdü sonra sattı hem de yok pahasına

Ahh şu hırsızlar...
Her gece rüyamda senin kılığında dolaşırlar

Ahh karanlıklar...
Seni benden seni dünden seni gerçeklerden korurlar

Konular
868
MFC Puanı
30
haniyamuryaaryabazen3trch4.jpg

HANİ BİR YAÐMUR YAÐARDA BAZEN...

Birden aklınıza uzun zamandır haber alamadığınız eski sevgiliniz gelir.

HANİ GÖK GÜRLER YA ARKASINDAN...

Arayıp aramama arasında gidip gelirsiniz, içinizden bir ses ara demektedir ve o ses giderek yükselmektedir, telefon ellerinizdedir numaralar aklınızda dayanamaz dokunursunuz tuşlara.

HANİ ŞİMŞEKLER ÇAKAR YA PEŞİNDEN...

Oda sevinmiştir sesinizi duyduğuna, nasılsın diye sorarsınız ama aslında merak ettiğiniz bensiz nasılsındır

HANİ ISSIZ BİR YOLDAN GEÇERKEN...

Duyduğunuz o ses o kadar tanıdıktır ki güven verir birlikte paylaştığınız anılar birer birer geçit yapmaya başlar önünüzden

HANİ BİR KORKU DUYARDA İNSAN...

Sesini test etmeye çalışırsınız en ufak bir heyecan kırıntısını kendinize yonmaya çalısırsınız,demek oda etkileniyor dersiniz ya da tam tersi sesindeki soğukluğu algılamaktan korkarsınız,o soğukluk size dair içinde hiç bir sey kalmadığını gösterir ve bununla yüzleşmek o an hiçte işinize gelmeyecektir.

HANİ BİR ŞARKI SÖYLER İÇİNDEN...

Söylemek istediğiniz o kadar çok sey vardır özledim demek istersiniz ama bunu içinizden söylersiniz aynı şekilde karşılık görememeyi kaldıramıyacağınız için tedirginsinizdir.

HANİ ESKİBİR RESME BAKARKEN...

Sahi neden ayrılmıştınız siz neydi bu aşkı bitiren düşündüğünüzde ne kadarda anlamsız gelir belki basit bir kavga belkide bir kıskançlık belki bir ihanet ama artık hiçbirşeyin önemi yoktur artık oradasınızdır onun yanında gözünüzün önünde hep onunla olduğunuz anlar vardır.

HANİ YILLARI SAYARDA İNSAN...

Ayrıldığınız anlarda ne kadar umutsuzdunuz günler geceler geçmek bilmedi tek tek sayardınız ama bitmezdi.

HANİ GÖZLERİ DOLARYA BİRDEN...

gzbebeimep5yu8.png

Gözyaşlarınız hücuma kalkmaya hazır askerler gibi beklemektedir gözlerinizin içinde.ağlamamak için kendizi zor tutarsınız .neden demek istersiniz neden bitti ,diyemezsiniz dudaklarınızı ısırırsınız içinize akan gözyaşları çaresiz zayıflığınızı anlamasını istemezsiniz.

HANİ YILDIZLAR YANIP SÖNERKEN...

O'ydu yıldızınız bir zamanlar siz her yıldıza o'nun adını verirdiniz.

HANİ BİR YILDIZ KAYARDA BİRDEN...

Ama yoktur o yıldız,artık yıldızsız gecelerde yaşamaya mahkumsunuzdur ya da kendinize başka bir yıldız bulmuşsunuzdur.

HANİ BİR TELAŞ DUYAR YA BİRDEN...

Ne yapıyorum ben diye sormaya başlarsınız bir anda telefonu kendine iyi bak sözleriyle kaparsınız ve uyuyakalırsınız sabah uyanır ve sorarsınız neydi bu cevabı yoktur çünkü;

İŞTE ÖYLE BİR ŞEY... dir bu o an yaşadığınız ve belki bir daha hiç yaşayamayacağınız bir şey...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...