• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

KatiL Script

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
113
MFC Puanı
90
Selamlar.. Türkce mıRC 6.35 üzerine editlediğim , gayet sade ve kullanıslı bir script. Şimdilik
Print Screen olarak veriyorum , isteyenler olursa bu baslık altından ulasabilirler upload ederim

1.png
2.png
3.png
4.png

Son düzenleme:
Konular
113
MFC Puanı
90
Selamlar.. Türkce mıRC 6.35 üzerine editlediğim , gayat sade ve kullanıslı bir script. Şimdilik
Print Screen olarak veriyorum , isteyenler olursa bu baslık altından ulasabilirler upload ederim

1.png
2.png
3.png
4.png

Roe

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
0
Emeğine sağlık görünüm olarak harika (kendi görüşüm).

Eğer upload edip paylaşırsan çok memnun olurum hemen kullanırım yani :D

Roe

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
0
Nerden indirebiliriz link hala yok ? :)

Konular
113
MFC Puanı
90
Selamlar... Coktan kullanıma hazır olan ve arsivimde bekleyen Scriptimi bugun sizlerle paylasıyorum , direkt kurulumda bazı sorunlar cıkabiliyor onun için ben direk Rar olarak paylasıyorum . güle güle kullanın :)

KatiL mIRC Download

Not: Rar dosyasını indirdikten sonra öncelikle rar dosyasındaki klasoru herhangi bir klasore cıkartıyoruz örnegin:C:/Program Files) dada sonra KatiL mIRC klasorundeki mIRC.exe dosyasını sag tıklayıp gönder sekmesinden "Masa üstüne Kısayol Olustur" diyoruz ve mIRC ikonu masa üstüne gelmis oluyor cift tıklayarak calıstırabilirsiniz .

Son düzenleme:

Alcatraz

Üyeliği durduruldu!
Konular
280
MFC Puanı
0
Konunun en başından beri paylaşımlarını dikkatle okudum, eline emeğine sağlık. Yenilikler olur ise scriptinde bizlerle paylaşmanı önemle rica ederiz. Gayet başarılı bence.

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
Süper bir çalışma ellerine sağlık tema da hoş olmuş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...