• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kartal Tapusunu Alıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Q

Konular
43
MFC Puanı
0

kartal_tapusunu_aliyor_h31110.jpg

Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ta Gökhan Töre ile şartlarda anlaşma sağlanması halinde siyah beyazlı kulüpte kalması için gereken yapılarak bonservisi Rubin Kazan'dan alınacak.

Siyah beyazlı yönetimin, kiralık sözleşmesi sona eren Gökhan ile yaptığı görüşmede, milli futbolcunun senelik 2 milyon 200 bin euro istemesi tepki çekti. Beşiktaş'ta kaptan 1 milyon 200 bin euro alırken, Gökhan'a bu rakramın verilemeyeceği, indirim yapması gerektiği belirtildi.

Gökhan'ın da yıllık ücretinde indirdim yapmaya sıcak baktığı ve tarafların yapacakları yeni görüşmede anlaşma sağlaması bekleniyor.

Siyah beyazlı yönetim, Gökhan'la anlaşmaları halinde, Rubin Kazan'la bonservis konusunda masaya oturacak ve Rus kulübü ile pazarlık yapacak. Yönetim, Gökhan ile anlaşma sağlanması halinde Rubin ile daha kolay bir pazarlık geçeceğine inanıyor.

Siyah beyazlı kulübün transfer gündeminde olan Trabzonsporlu Olcan Adın için de bordo mavili kulüple temaslar sürdürülüyor.

Beşiktaş'ın Trabzonspor'la sözleşmesi devam eden Olcan'ın bonservis bedelinin sorulduğu, bordo mavili kulübün ise "satmayı düşünmüyoruz. bonservis bedeli belirlemedik" yanıtı verdiği öğrenildi.

Yine de Beşiktaş'ın, Olcan konusunda ısrarcı olduğu ve Trabzonspor ile masaya oturulacağı ifade edildi.

Yönetim, gelecek haftadan itibaren transfere hız vererek, gündemdeki isimlerle temasları sıklaştıracak.

Bu arada siyah beyazlı yöneticiler arasında yeni stadın yetişmemesi ihtimaline karşılık sezonun ilk yarısında 17 maçı deplasmanda oynayıp, ikinci devre tüm maçları evinde oynama görüşünün dile getirildiği öğrenildi. Yöneticilerin, devre arasında taraftarı tribüne çekecek bir yabancı da alınması halinde şampiyon olanabileceği dile getirililiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...