• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kadınlar Gününde Çiçek Vermediği İçin Kocasının Cinsel Organını Kopardı

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Kadınlar Gününde Çiçek Vermediği İçin Kocasının Cinsel Organını Kopardı

Marinela Benea isimli kadın, Dünya Kadınlar Günü'nde kendisine çiçek alamayan kocasının cinsel organını kopardı.

bDb5L0.jpg

Romanya'nın kuzeyinde bulunan Vaslui ilçesinde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü yaşanan olayda Marinela Benea (40), kendisine çiçek almayan kocası Ionel Popa (39) ile tartışmaya başladı. Marinela tartışmanın hararetlenmesi üzerine kocasının cinsel organlarını kavradı ve sol testisini çekerek kopardı.

KADIN PİŞMAN DEĞİL
Acı içinde kıvranan Popa sallanan sol testisini tutarak acilen hastaneye kaldırıldı. İvedi bir şekilde ameliyata alınan Popa'nın sağlık durumunun stabil olduğu açıklandı. Olay sonrası konuşan Marinela, kendi gücünün farkında olmadığını, kocasının başına geleni hak ettiğini belirtti.

j3n5yj.jpg

EVE SARHOŞ GELDİ
Marinela, olayı şu sözlerle anlattı:
"Çalıştığı firma Ionel'e günlük ücreti yerine bir şişe şarap vermiş. Eve sarhoş geldi. Sarhoş olduğunda hal ve hareketleri değişiyor. Üşüdüğü için benden sobayı yakmamı istedi. Gece boyunca ateşi canlı tuttum ve onunla tartışmaktan kaçındım. Sabah olduğunda perdeleri açtım ve ona işe gitmesini söyledim. İşe gitmeyecekse en azından evin günlük işlerine yardım etmesini istedim. Fakat o bana bağırarak kendisine emir veremeyeceğimi söyledi.

ADAM OLMASINI SÖYLEDİM VE TESTİSLERİNİ KAVRADIM
Ona adam olmasını söyledim ve testislerini kavradım. Benim suçum değildi, kendini geri çekti ve olay böyle oldu. Biraz buz koyarsam sorunun çözüleceğini düşündüm. Popa ise ambulans çağırmakta ısrar etti. Fena şekilde kıvranıyordu."
İlk yardım görevlisi Aurora Popa basına yaptığı açıklamada; "Adamın sol testisinde açık yara vardı. Karısının kendisine Dünya Kadınlar Günü'nde çiçek vermediği için saldırdığını söyledi" sözlerini sarf etti.

y54M07.jpg

Popa ve Marinela çifti 15 yıldır birlikte yaşıyor. Bu birliktelikten 15 yaşında bir oğulları var. Polis olay üzerine soruşturma başlattı.

Sondakika

Crow

MFC Üyesi
Konular
37
MFC Puanı
1,150
bu nasıl bir manyaklıktır arkadaş.

Prens

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
80
Adamın öküzlüğü ;))

CoRpSe

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
30
Bindiğin dalı niye kesersin be ablam yazık değilmi o adama :D

Konular
32
MFC Puanı
27,870
Kadın o sinirle adamıda boğazlayabilirdi.Yaşadığına şükretsin ne demişler cana geleceğine mala gelsin.