• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

İyi ki doğdun diShy :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
324
MFC Puanı
1,110

Evet bulabildiğim en hoş pasta buydu sanırım :) Pek konuşma yapmasını bilmem ben , doğum günün kutlu olsun diShy sevdiklerinle , bizlerle daha nice mutlu yıllar geçirmen dileklerimle :) Benim için çok değerlisin ve seviliyorsun bunu iç unutma olur mu ?

Konular
0
MFC Puanı
20
aa 2.kutlayanda ben olıymm erkandan sonra hadi herkesin uyuudğu bi saatte denk geldiii allahtan hee :p doğum günün kutlu olsun adminciğimmm nice mutlu yıllara sevdiklerinle bizle buda öpücüğün:*

Konular
772
MFC Puanı
530
3. kutlayan da ben olayım da konu kapansın:p İyi ki doğdunnnnnnnnnnnnnn Canım benımm:*iyi ki varsın ... Hep mutlu el emi;)

Ela

Konular
13
MFC Puanı
60
Eh hadi 4.de ben olayım. İyiki doğdun bir tanem, nice güzel yıllar geçirmen dileğimle..

utdgg.jpg

Konular
1,280
MFC Puanı
20
Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini kolaylıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. Hep sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle... Doğum günün kutlu olsun!

Konular
162
MFC Puanı
30
dogum-gunu-pastasi.jpg

Nice senelere Tatlım ..

İyiki doğdun , İyi ki Varsın ..

Dileğini iyi tut ..

HeavenLy

Özel Üye
Konular
11
MFC Puanı
410
Hepy bört dey sistır :$ :p hediyeni verdim ben sana nasılsa :*​

Konular
400
MFC Puanı
10
Nice mutlu senelere, güzellik.
Umalım ki yeni yaşın sana istediğin her güzel olayı zamana yayarak
, güzellikle sunar.

Bu da benden sana bir pasta:
images

RebeLLiouS

Onursal Üye
Konular
4,783
MFC Puanı
17,280
İmaLaT YıLın KutLu oLsun Müdür . . .

:)

Konular
2,660
MFC Puanı
930
İyiki doğdunuz sayın @diShy hanim. iyiki doğdunnnnnnnnnnnnnnn : D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...