• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

işte burası muşmula surat *-*

imera

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
510
kro nedir ya ki ben o kadar da romantik biriyimdir yaniii, dfsdfsdfsdfsf

imera

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
510
sonra bana nedene haberlere bakmazsın derler, yahu neyine bakayım? niye bakayım? son zamanlarda ülkenin karışmasınımı izleyim, ee en güzeli uyumak diye ben boşuna demiyorum çünkü bi şey yapmıyoruz yada yapamıyoruz...
ama bu olay çok vicdanımızı etkilemesi gereken bi olay sanırım, şehit olacağını hissettmiş gibi ''TERFİ ALDIM, BELKİ BİR DAHA GELEMEM'' dedikten sonra şehit düşen Yarbay İhsan Ejdar..

ALLAH ailesine sabır versin, cennet mekan inş..

sahici bir şeydi ölüm
takvim yapraklarını koparırken anladım.

imera

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
510
elimde sihirli deynek olabilirdi olsaydı, olmalıydı belkide
insanın yaptığı yanlışları görebilmesi zaman da alsa yanlışlar insanlarınmış, ne yaparsan yap düzeltemezmişin..
kendini ne kadar anlatmaya çalışsanda, yapamazmışın anlatamazmışın..
geriye bıraktığın sadece bi enkaz yığını olurmuş..
geceler boyu özlediğin, ağladığın, mısralara anlattığın o derin sevgiler kalırmış bi tek..
eskisi gibi olmasını istediğin hiçbi şey olmazmış aslında, ne kadar yorulsanda, çabalasanda hatta kahrolsanda olmazmış..​

imera

imera

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
510

İki türden yara alır insan
- Kimi dizinden , kimi dizinin dibindekiler den .​