• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

işte burası muşmula surat *-*

imera

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
510
anlamadığım yüzbinlerce şey var zaten bu arada insanları devreye sokmak da kötü şimdi mesela ben bi insana anlamıyorum seni diyorum yaa baya bildiğin anlamıyorum kalkmış bana ''yaa işte kendi pencerenden bakıyorsun anlamıyorsun'' diyor. Ee napıyım ben sen miyim niye senin pencerenden bakıyım, hayır normal türkçe kelime kullansan anlamicam mı saf mıyım ben?? .oo

imera

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
510

hayat meşgalesi arasında yitirdiğimiz hayallerimiz var..

her şeyin renksiz olduğu dünyada bazen sen renklisindir ya da öyle olmak zorundasındır! pek seçenek yok aslında

Cengizhan Konuş 'un güzel mısraları vardır.

hüzün dediğin kırmızı ışıkta durmuyor bu dünyada

imera

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
510
Bir gün senide anlayacaklar, ne demek istediğini cümlelerin içindeki anlamlarıda anlicaklar Ali abii, sen kendi hayatına yol vermeye çalışırken karşına çıkan durumlarıda anlayacaklar. anlatmaya çalıştığın ama söylemediğin her şeyi anlicaklar Ali abii. neden hep şarkılar dinlediğinide anlarlar belki seni bertaraf eden ama elinden tutan şarkıları anlarlar be Ali abi..
etrafındaki o kadar insanın içinde yalnız kalmanıda anlarlar , onların arasında yalnız kaldığını belki hissederler Ali abii..
sevdiğinide belki O anlar be Ali abii,
kimselerin anlayamayacağı duyguları anlatmaya çalıştığınıda anlarlar Ali abii, senin yorulduğun şu hayat da yine de dimdik nasıl durabildiğini anlar/lar be Ali abii..

sonra işte ben Ali Abii, gibi adamları hep varsayarım..

imera

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
510
evlendirme programında hayır cevabı alınca çıkış yolunu şaşıran yaşlı amca gibi uyandım bu gün. Öylesine yıkılmış, öylesine feleği şaşmış.

GünAy'dı.​

imera

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
510

işte şooooo/rdaki adam varya sanırım o şey benim .o.o.

''Çünkü umrumda değil ve değilsiniz'' diyen herkes için. (bende ondan)

imera

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
510

tam böyle olucak gibi olup olmaması can sıkıcı olsada her şey olduğu gibi kalıyor aslında, olmuyo olmuyo olmuyo bazen oluyoooo​

imera

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
510

sonra neden insanlığından utanmıyorsun sorusunu sorduruyorlar sabahın seherinde.....

'insan olabilmek derin mesele vesselam..​

imera

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
510
Yine de kalmış olabilir;
Küçücük bir mavi gökyüzünde !
Bir sevda kırıntısı !
Avuç içi kadar bir Umut !

şunu şuraya bırakayım da lazım olur.

imera

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
510
Tünaydınn..
Bu sabah neden Jamaika'da değilim diye düşünüyorum.
Bu ülkenin vatandaşı olmaktan sıkıldım.
Gurur filan da duymuyorum.
"Ya sev ya terk et" diyen olursa oyarım.
Norveçli bir balıkçı da olabilirim aslında.
Yaşasın tam bağımsız Norveç!

hayır da en mantıklısı hep uyumak sanırım..

imera

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
510
şu an kendimi böyle dizi mesajlar gönderilmiş ama 15 kişiye göndermemiş kadar suçlu hissediyorum sanırım.. böyle bi vicdan söz konusu dahi olamaz yanii.. öfff bide baş ağrısı var; ruhum hasta benim ruhum..

imera

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
510
insanlarda son moda bi de kıskançlık çıktı, ya bak kardeşim ben senden üstün değilim anlıyor musun? bu durumda beni kıskanmana da gerek yok nasıl da bi mütevazi oldum, hayır mesaj gönderiyorum ulaşır mı acep bilmiyorum .pp .s.s.s (ergenimsi havalar falan çohhh hoşş)​

imera

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
510

benim aysu ile içtiğim çayın tadı bile farklıysa gerisini siz düşünün.. aysu aşkoo fotoğrafı benim ıphone umdan mı çekmiştik yoksa senin ıphone undan mı ? (nasıl da bi görgüsüzlük bu ya)