• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

iOS 9.3.4 Güncellemesini Hangi Cihazlar Alacak?

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
iOS 9.3.4 Güncellemesini Hangi Cihazlar Alacak?​

L3JQB0.jpg

Eylül ayında İphone 7 ve İphone 7 Plus/Pro modellerini tanıtacak olan Apple, bu modellerinde İOS 10 işletim sistemini resmi olarak tanıtacak. İOS 10 işletim sistemi ayrıca yeni cihazlar çıkmadan birkaç gün önce bazı iPhone ve iPad modelleri için yayınlanması bekleniyor. Uzmanlar İOS 9.3.4 sürümünün İOS 10 öncesinde sunulan son güncelleme olabileceğini belirtiyorlar.​

İOS 9.3.4 Güncellemesi Sunulan Cihazlar​
iPhone modellerinde iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus ve iPhone SE, iPad modellerinde ise iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad Air, iPad Air 2, iPad Pro, iPad Pro 9.7, iPad Mini, iPad Mini 2, iPad Mini 3, iPad Mini 4 olurken ayrıca iPod Touch (5.nesil) için de güncelleme geldi.

Kişiler belirtilen cihazlar için kolay bir şekilde güncelleme alabilecek. Güncelleme resmen sunulduğu gibi telefonun ayarlarından kontrol edeceğiniz güncellemeler sayesinde yeni işletim sistemini deneme fırsatı elde edebilirsiniz.

Pek çok iyileştirmenin yapıldığı güncelleme, 10. Versiyondan önceki son güncelleme olabilir. Bu bakımdan işletim sisteminin 9. Versiyonunu kullananlar, son güncelleme ile telefonlarını daha güvenli hale getirebilir.​

veteknoloji