• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

İnternette Gezerek Para Kazan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tanitim1

Üyeliği durduruldu!
Konular
19
MFC Puanı
0
l11.png

Diyelim ki yeni bir site açtınız ve doğal olarak ziyaretçi sayınız çok düşük,
Google'da ise henüz üst arama sonuçlarında siteniz yer almıyor. Veya İnternette siteleri gezerek para kazanmak istiyorsunuz. Tanıtıyor olduğum site bu açıdan sizin için çok yararlı olabilir. Bu siteden nasıl faydalanabiliriz, adım adım açıklıyorum size.

Siteye hitoid.com adresinden ulaşıyorsunuz. Öncelikle karşımıza sade Bootstrap temalı göz yormayan bir tasarım çıkıyor ve yabancı kaynaklı bir içerikle karşı karşıyayız. Site kullanıcılarına 1000 surf için 1$ veriyor ki diğer bu alandaki sitelere baktığımızda bu oran bir hayli yüksek. Tabi ki bu durum sitenin ne kadar güvenilir olduğuna da bağlı, sitenin güvenilirliğini zaman gösterecektir umarım.
Siteye Register kısmından üye oluyoruz ve artık biz de sadece tek tıkla para kazanmaya başlayabiliriz üye olduktan sonra site size bir onay maili gönderiyor bu mailden üyeliğinizi onayladıktan sonra siteye login olup start earning credits kısmından siteleri gezmeye başlıyorsunuz. Her gezdiğiniz site başına 1 kredi kazanıyorsunuz ve bu krediler hesabınızda birikiyor. Bu kredileri ister biriktirip paraya çevirebilirsiniz isterseniz sisteme ekleyeceğiniz kendi siteniz için organik trafik olarak bu kredilerden faydalanabilirsiniz. Şimdilik ödeme almadım ve yaklaşık 2$ hesabımda birikmiş durumda. Minimum ödeme alma limiti olan $15 olunca ödeme talep edeceğim. Sonucu sizlerle de paylaşacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...