• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

İnsan Bedene mi Aşık Olur Karaktere mi?

Konular
4
MFC Puanı
10
karakter önemli herkeste bulunmaz. sana eziyet ettikten sonra kivanc tatlitug olsa neye yarar azra akin olsa neye yarar :)

Konular
324
MFC Puanı
1,110
Eğer aşk denen birşey mevcut ise karaktere aşık olur.Tip geçicidir.Her insan 40 yaşından sonra bulunduğu güzelliği kaybeder.Ama karakteri sağlam bir insan bir ömür boyu aynı aşkı bünyesinde yaşatabilir :)

Konular
9
MFC Puanı
130
Kim kimin karakterine bakıyor bu zaman da kızlar yakışıklıysa, erkekler de hatun güzelse alımlıysa çıkıyorlar.Evleneceğimiz insanların karakterini irdeliyoruz ancak.
Açık ve net fikrim budur.

Konular
365
MFC Puanı
6,000
Her ikisine de.
Fiziksel özellikler herne kadar önemsiz gibi gözüksede ilk eleme oradan yapılıyor.Tabi istisnalar dışında.Karakter ilk kendini malesef ki belli edemez, ilerleyen zamanlarda karakter belirginleşmeye başlayınca iyi ise devam etme yolu gözükür, kötü ve size uymuyorsa ayrılma yolu gözükür.

~Benim için karekter daha çok ağır basar.Yalnız kişininde yanıma yakışması şarttır.

Konular
614
MFC Puanı
340
3. Şık eksik. Paraya şıkkı yok. Günümüzde moda zengin sevgililer. :) ben aşkın fosilleştiğine inanıyorum. Herzaman aldatan bi taraf vardır.

Konular
55
MFC Puanı
340
N yalan söyleyim insan ilk baska fiziksel olarak etkileniyor ama sonra karakterini tanıdıkca o zaman uzaklasıp uzaklasmayacagı belli oluyor. Bence her ikiside önemli faktörler

Konular
228
MFC Puanı
370
Görüntünün önemi yok, ve insan sadece başka bir insan'a aşık olmaz ki insan'a olan aşk dan bahsedersek eğer şahsi görüşüm bir görüntüden etkileniyorum fakat aynı görüntüyü defalarca görünce bana eskisi gibi güzel gelmiyor değeri zamanla düşüyor. Bu yüzden karekter benim için daha önemlidir.

Konular
0
MFC Puanı
20
öncelik görsellik yani beden daha sonrasında belki karakter ama ortak olarak şunu demeliyim ki aşk görsellikte başlar karakterde biter yahut devam eder. ;)

Konular
2,686
MFC Puanı
180
önce Bi Bakarsın Gözüne Hitap Ediyosa karaktere Bakarsın Ben Öyle Yapıyorum :)

Qasem

Üyeliği durduruldu!
Konular
82
MFC Puanı
110
İkisi bir bütündür, birbirinden ayıramazssınız...
Çok muhteşem bir fiziğe sahip ve gğzel bir kadının sırf karekterinizden dolayı sizinle beraber olmasını beklemeyin yada sırf yakışıklılığınızla onu asla kendinizde tutabileceğinizi düşünmeyin...

Bedenle beraber karekter karşınızdakinin kalbinde ve ruhunda kaleler inşaa ettirir...
Davranışlarınız işçi, sözleriniz malzeme olur akar...

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
Bir söz okumuştum çok doğru buluyorum.
Beğendiğiniz bedenlere hayalinizdeki ruhları koyup, bunu aşk sanıyorsunuz.
Aşkın süresi 2 yıl diyenler işte sebebi bu. Tanıdıkça bakıyorsun o ruh senin koyduğun ruh değil farklı. Sonra noldu aşk maşk yok. Yalan oldu.
Yani bende bilmiyorum :s36:

Konular
91
MFC Puanı
1,220
Yine Monteciğime katılıyorum. Güzel yazmış.
Karakter dediğimiz 'ruh' kavramı ön planda olması gerekirken ne yazık ki herşey suret olmuş :)

Pamira

Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
2,802
MFC Puanı
60,800
Kişiden kişiye göre değişir ben ikisine de bakarım :D