• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

iLLya

Konular
8
MFC Puanı
0
iLLya, oy canım benim, senin konunu ben açmak istedim, güzel kalpli, can arkadaşım benim. Sık sık bir birimizi kırsakta barışıyoruz işte :p İkimizinde alttan almak gibi bir huyu olmadığından sanırım :confused: :p Benim için, Dünya bir yana sen bir yana derler ya, öylesin sen. Zaten biliyorsun :) Seninle olan arkadaşlığımızı yazsam, bir kitap çıkar ortaya. Yani daha yazacak çooooooooooooook şeyim var ama, kelimelerle anlatmakda aynı derecede zor :)) Umarım hayatın boyunca başarılı olursun her daim :) :rolleyes:

dELi

Özel Üye
Konular
27
MFC Puanı
280
Çok iyi ve değer verdiğim birisi.. <3

Konular
145
MFC Puanı
80
ilyas diyorlarmis ali diyorlarmis vs vs vs :) ama iLLya bagyan :) iyidirr iyi

Konular
20
MFC Puanı
150
iLLya iyidir, #help de öğrenciyken beni eğitim sırasında sınava almış gibi sorgulayan nacizane insan tanesidir. Yeri geldiğinde yaptığı atar bir çok delikanlıda yoktur.

Darwin

MFC Üyesi
Konular
8
MFC Puanı
390
kalbi temiz iyi yürekli bir arkadasımız

Silya

Özel Üye
Konular
492
MFC Puanı