• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

İçinizden Geçenler . .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
2,401
MFC Puanı
2,700
301947_451957591556598_748523741_n.jpg

Konular
8
MFC Puanı
20
Ne kadar sarılırsan sarıl bıraktığın an özlersin.

diShy

Onursal Üye
Konular
32,527
MFC Puanı
2,580
* “Sonra oturup hüngür hüngür ağlasam
Boş geçirdiğim​
Bağırmadığım​
Sustuğum günlere..

Konular
2,401
MFC Puanı
2,700
Depresıf Gunlerı gerıde bırakmanın zamanıdır sımdı .. Ne kadar cok sevıp ne kadar cok deger verırsenız bır ınsana o kadar cabuk kaybedebılırsınız hayatta.. Bugune dek hep verdıgım deger ve asırı sevgılerden ben kendım yoksun kaldım.. kalmısım haberım yok .. cabalamak ozlemek bırseyler sarfetmek ıllakı dogru .. sevıyorsunuz sonucta degılmı ? ..

Amma ve Lakın soyle bır dusununce bır bakınca dısarıdan olaylara, Aslında 5 aydır bosa bır cabalama ıcınde ımısım ben.. HERKES Yenı ılıskılere zaten yer vermıs :) Ben de bakarım be yoluma dedım sonra..

Bugunde atlatmamım gunlerınden bırı , LeoN, sayesınde hersey daha guzel olucak.. Iyı kı varsın sen.. bence en guzelıde bu olmalıymıs.. zamanında yanımda olup sımdı laf salatası yapan ınsanlr lutfen artık canımı acıtmayın ..

Kı az kaldı herseyı atlatıyorum ben ) .. ıcımden cok sey gectı degılmı suan yanı bılgısayar basına oturmadan once yenı aldıgım fusya rengı beyaz karısımı uzun boydan elbısemı uzerıne pembemsı hırkamı guzel bır hafıf makyajımıda yaptıkdan sonra, uzun kocaman gorkemlı kupelerımı takıp dısarı cıkma vaktıdır sımdı :):):):))))))))))))) Tekrar hayata donus ıcın ılk adımlar. LeoN taktıklerını uyguluyorum :)))))))))) hep senın yuzunden bu tarz gıyımlerım (. Uyuz ınsan ))))

Insan yuzu gormeyelı uzun zaman olmus .. bı gıdeyımde atayım ıcımdekı tum sıkıntıları :) ne cok yazdım demı ama ne yapayım o kadar cok sey varkı ıcımde? oooo :)))))))))))))) Ilk defa ıcımden gecenlerı yazdım . .

Her ne olursa olsun canımda yansa aglasamda uzulsemde mega forum senı sevıyorum...

dıpnot : Kalıtelı ınsanlar asık olmasa bıle sevgılı olmasa bıle dost dahı olsa, kımse kımsenın ne gunahına gırmelı ne arkasından konusmalıdır.. ozel hayat adı ustunde hata da olsa yalanda olsa kotu ınsanda olsa bır ınsanın ozelı ozelde kalır :)

2.dıpnot : Bu halımı gormelıydın :))

Hoscakalın ))

Konular
2,401
MFC Puanı
2,700
Nefes Almak ıstıyorum. Sadece Huzurlu Bır nefes.. Rabbim Bunu mumkun Kıl Sana yalvarıyorum.

Konular
23
MFC Puanı
10
Güzel bir taktık .. Yermisin.. yemiş gibimi yaparsın .. ? Sonra sen mi yersin.. yoksa yemekmi zorunda kalırsın.. Yersem migdeme dokunur, aylarca ağrısın cekerim.. Ona yedirtmeyi düşnyrm.. Amaa ... amaa .. O yerse senelerde acısını cekerim..
Kendisi çk akıllı sanıyrm ama... Akıl akıl'dan üstündür.. Kişiyi tanırsın o'na göre muamele edersin.. Yada soyle diyelim.. Düşmanını tanımadan önce tanımalsını.. Ln adamı düşmanda ettik gördünmü :))

Son düzenleme:
Konular
20
MFC Puanı
970
Formülü yok gülüm, sadece alismaya calisacaksin..

Konular
11,106
MFC Puanı
430
[FONT=&quot]NunveyLa'cım; Göze batanı çıkarmak zor da, gözünden düşeni hayatından çıkarmak zor olmasa gerek. ;)

Öpüldün çokça.:*

[/FONT]

diShy

Onursal Üye
Konular
32,527
MFC Puanı
2,580
her$ey SeninLe güzeL ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...