Neler yeni
MEGAForum - Teknoloji Forumu

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

İçinizden Geçenler

eiSy

Sevgimi öfkeye dönüştürmek emek ister ?
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    34,710
Yalnız hissediyorum kendimi.. her anlamda yalnız olduğumu, tek başıma olduğumu, çoğu insanın da gaddar ve vicdansız olduğunu düşünüyorum.

Verdiğin değerin, sevginin karşılığını aldığını zannedip alamadığını tek taraflı olduğunu görünce insan öyle hisseder bazen, başkalarıyla her zaman, her koşulda samimi olurlar hissetirirler, ama samimi olmak isteyen seven her zaman her koşulda sever bir kaç kere güzel sözlerle sevgi olmuyor hissedilmiyor bu duvar da seni seviyor ama hissetmiyorsun gibi.

eiSy

MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    34,710
Cann vardı benim bir konuma bir yorum yapmıştı öneri gibi, tavsiye gibi olduğunu farkettim ve doğru da çıktı, sanırım 40 yıl düşünsem gerçek olacağını hiç düşünmezdim ama doğru çıktı aslında :d

Anduril

MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    10,300
Dediklerini anlıyorum ama hissedemiyorum şu an...
Sanırım hissettiğim duygu bu söylediklerimi tamamıyla bana geçmesine engel oluyor..
Senin güzel kalbini seviyorum.. beni hissettiğini de biliyorum...
Son günlerde üst üste kötü şeyler yaşadım. Kayda değer çok önemli şeyler değil kabul ediyorum.. ama üst üste gelince insan ister istemez duygusallaşıyor..
Değer verip bana bişeyler anlatma çabam beni mutlu etti. Ben bir insan için gösterilen özveriyi, emeği hissettiğimde etkileniyorum..
Samimi ve iyi niyetli yaklaşımlara karşı zaafiyet gösteriyorum...
Hep böyle duyarlı, hassas ve sağduyulu olursun umarım???

Son düzenleme:

eiSy

MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    34,710
Sen aslında ihanete uğrayacağını bilmene rağmen yine de birini sevmekten, tanımaktan vazgeçmiyorsun bunu deneyim yapıyorsun sonucu üzücü olsa bile.
Ama insanları hakketigi yere koymalısın, sevgini hakketmeyene değil de hakkedene vermelisin, böylece etrafında seni mutlu eden insanlar olacaktır. Sende mutlu olacaksın, hislerini duygularını hakketmeyenler için de üzüp kırmaya gerek yok.
Belki de onlar sahte, samimiyete, sevgiye alışık olduğu için etrafında ki gerçek sevgi gösteren kişiyi görmezler.
Bende gerçekten sevip, saydığım, samimiyetine inandığım kişilerin çok defa aslında, sevgilerini, samimiyetlerini hissetmedigimi gerçek olmadığını gördüm, hesabına gelince samimiyet göstermek değildir sevgi.. Ama yine de görmezden geldim bir yerden sonra farkına varıyorsun artık onları hakketikleri sahte sevgi, samimi dünyaların da bırakınca etrafımda ki yalnızlık daha da mutlu ediyor herkes hakketigi ile mutlu olsun, ne demişler verdiğimiz sevgi iyi niyetimizin insanlığımızın sadakası olsun demişler.

eiSy

MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    34,710
f30b3450-faf7-40ca-8b82-f59cf60cd6bf.jpeg

Anduril

MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    10,300
Doğum günümü unuttuğun için mi üzülmeliyim, yoksa aklından tamamen çıktığın için mi hüzünlenmeliyim kestiremiyorum.

Anduril

MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    10,300
Herşeye rağmen....
İçimden geçenlerin doğru olmadığını biliyor olsamda sana söylemek istediğim, ....
Farklı kelimeleri kullanıyor olsakta o boşluk aynı şekilde doluyor...

Sindy

꧁༒ ♡ fσrum mєlєgí ♡ ༒꧂
Süper Moderatör
  • MFC Puanı
    63,601
İnsan, yarasını yarasına benzettiği insanı izlerken, diğer insanların göremeyeceği çok şey görür...

Sindy

꧁༒ ♡ fσrum mєlєgí ♡ ༒꧂
Süper Moderatör
  • MFC Puanı
    63,601
Sevmek yetmiyor bazen...

Anduril

MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    10,300
Bir atağı daha gol yiyerek savuşturduk iyi mi???

Üst Alt