• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

İçinizden Geçenler

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
hiçbirimiz birbirimizden daha iyi yada daha kötü değiliz.. herkesin avantajlı/dezavantajlı, başarılı/başarısız olduğu olduğu yada yetenekli/yeteneksiz olduğu alanlar farklı. Ve o andaki önceliğimize en uygun olan parametre bizim için en değerli kriter oluyor.
herbirimizin her anlamda objektif bir değerlendirmeye tabi tutulsaydık, çıkan izafi sonuç ispatlanamayacak olsa da bence toplam değerimiz birbirimize çok yakın çıkardı..
Mutlak olarak bi insanın, iyi yada kötü, doğru yada yanlış olması söz konusu olamaz.
Her avantaj yanında handikabını, her dezavantaj yanında fırsatını da getiriyor.
Bu hayatımızın her alanında böyle...

• Beğen
Tepkiler: Nun
Konular
2,107
MFC Puanı
301,160
Açık sözlü olmak iyidir . En kötü ihtimalle sonradan kaybedeceklerini, en başta kaybedersin.

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
117,380
Bir yusuf var içimde, artık ne
yakûbu ağlar ona ne de bir

kervan rastlar...

*

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
218,430
Seni bana sevdiren, eIbette gönIüme de bir yoI çizecektir. Yani demem o ki; takdiri iIahi.

Konular
2,107
MFC Puanı
301,160
Onu bunu dinledi gerçeği görmedi halimin..
Kaldı içimde, ilk hevesimle
Kırgınım ona beni hiç anlamasa da,
Kötü konuşmam iyi dileklerim olmasa da,
Sessizliğim bu yüzden o duymasa da..

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
Hatada ısrar edenlere tahammül edemiyorum...