• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

İçinizden Geçenler

Konular
17
MFC Puanı
4,260
Bir şeyi iki insan istiyorsa en fazla isteyen değil, gereği için isteyen sahip olmalı.

DarkWoman

MFC Üyesi
Konular
5,318
MFC Puanı
66,370
tumblr_ojru0qcH8H1uapbvoo1_500.jpg

“İyi olmaya çalışmayın,
iyileri üzüyorlar, iyileri delirtiyorlar,
sonra hiçbir şey olmamış gibi

‘DELİRMİŞ BU’ diyorlar…”

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,740
Ben herkesi sevmiyorum herkeste beni sevmesin UStAaa!!

Konular
17
MFC Puanı
4,260
Bugün ciddi seviyede önemsendiğimi, ya da hiç olmazsa kendim gibi düşünen insanlarla birlikte çalıştığımı görmek aşırı gurur duymamı sağladı.
Birlikte çalıştığım fakat bu süreçte idari izinli olan arkadaşlarımın yerine işe gitmiş olmam hasebi ile yıllık izin konusunda izinlerini benim yıllık iznime göre ayarlamak istediklerini, kafa izinlerinde de önceliğin bende olduğunu söylemeleri cidden hoş oldu.
Gerçi ne kadar zor olmasa da bu dönem, hiç işe gelmemektense gidenlerin de hakkının olduğu doğru sonuçta.
Ufak ama hoş bir değer bilinmesi de güzel oldu.
Bir de taşınabilirsek en mutlu olanlardan olacağım.
Hadi bakalım.

Brida

MFC Üyesi
Konular
12
MFC Puanı
8,810
Bazi insanlarin bakis acilarini seviyorum, dagarciklari o kadar genis olabiliyor ki. Bir olaya farkli acilardan benimkiyle beraber bakabildigimizdeki o sohbetlerimizin tadina doyamiyorum desem abartmis olmam.

sebLa

MFC Üyesi
Konular
16
MFC Puanı
430
UYKUM VAR. cok uykum var. cokca bolca uykum var. ama uyuyamiyorum:/

Lilya

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
470
Buzdolabı ve sinsi insanlardan nefret ediyorum , olmasanizda mutlu olsak

Brida

MFC Üyesi
Konular
12
MFC Puanı
8,810
Bir daha dünyaya gelsem aynı hayatı, daha ustaca ve korkusuz yaşarım. Ama bu sefer seni tanımakta gecikmem. (Ahmed Arif)
#iyikigectinbudunyadan :a-(163):