• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

İçimin Sesi

Fenamen

MFC Üyesi
Konular
55
MFC Puanı
3,410
Yalnızlığım yazgım değildi
Hecelerken dudaklarım ismini; insanlık susuyordu ateşe atıyordular dudaklarından aşksız sözleri
benim payıma düşen devri alemde; sevmekti, bazen bir Munzur türküsünde, bazende gülüşüyle konuşan bir kızın; civarına ay düşmüş, gözlerinde..
Eğilmeden bükülmeden içinde” el hak” “el vedut” olan yoluna ölünesi sevgiyle sevmek...
Belki adına aşk denen bir düşün; içine Yusuf atılmış bir yerinde, sözlerimin vatanı bir ayetle irkilmek düşer bize...
“Siz hiç düşünmezmisiniz” diyen rabbin adı üstüne yemin olsun ki
Aydınlık yola çıkanlar ışığı taşıdılar bir ömür içlerinde, duasını ahirete taşıyan peygamber gibi,,
ki
“aşk” cenneti yüreğinde taşımaktı gölgesine yanmaktı sevdanın..ve
Gölgesizdi yandığım..yandığın gibi ...
Şimdi
elini uzat..sevdaya düşmüş yanlarıma bağışla seni ....
Dudağında gülüşü yarım kalmış bir çocuğun duası kadar temiz seviyorum seni
Ve sevmek seni; bütün sevdasını öldürmüşlerin adına, yeniden diriltmekti sevgiyi bir gönül mezarlığında
Ve.....
Muhammedin (s.a.v ) haticeye sevdasından aldığım mirasla Sevmek düştü payıma..
Varmısın benimle yürümeye, kimliğim, kimsesizliğim olmaya
Şimdi bir ekmeğin bir ucundan ben dişlesem diğer ucundan sen dişlermisin
Şükrü kalbine dolayıp dudaklarında çok şükür yarabbi deyişine beni ortak edermisin bir âmin kadar