• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

İç Dökümü / ..

Konular
112
MFC Puanı
2,610
Istanbul sevdalısı olduğun her kaleminde belli .))bir ben sevemedim o şehri güzeldi yüreğine sağlık (.

Konular
32
MFC Puanı
4,740
Istanbul sevdalısı olduğun her kaleminde belli .))bir ben sevemedim o şehri güzeldi yüreğine sağlık (.

..

Aşağı yukarı onbeş yıldır yazıyorum, en çok geceleri.

Kapatıp gözlerimi gideni oldum kimi zaman aşk dediğin o çıkmazın, kimi zaman o’nun sokaklarından döndüm dönmem dediklerimden.

İstanbul bir şehirden fazlası benim için.

Geceyi giyip üzerine, maviyi taktığında koluna izlemelisin..

Konular
112
MFC Puanı
2,610
..

Aşağı yukarı onbeş yıldır yazıyorum, en çok geceleri.

Kapatıp gözlerimi gideni oldum kimi zaman aşk dediğin o çıkmazın, kimi zaman o’nun sokaklarından döndüm dönmem dediklerimden.

İstanbul bir şehirden fazlası benim için.

Geceyi giyip üzerine, maviyi taktığında koluna izlemelisin..

.)) Geceyi giyersem üzerime siyahı takarım büyük ihtimal koluma izlediğim tek şey de siyah olur benim için...

benim siyah sevdama benzio ne renk ne de şehir çok sey barındırıyor.. Gitmeler de kalmalarda sadece onda..

Konular
32
MFC Puanı
4,740
.)) Geceyi giyersem üzerime siyahı takarım büyük ihtimal koluma izlediğim tek şey de siyah olur benim için...

benim siyah sevdama benzio ne renk ne de şehir çok sey barındırıyor.. Gitmeler de kalmalarda sadece onda..

..

Ben mavide boğuyorum harflerimi, sen siyahında asıyorsun mısralarında.

Sonra bir bakıyorsun ne gider var ne kalan avuçlarında.

O zaman alıp başını ellerinin arasına sen gibi ben de atıyorum kendimi gecenin karanlığına..

Çıkarabilene aşk olsun..

Konular
16
MFC Puanı
600
Çok güzel mısralar emeğine sağlık